Skip to main content

Депозитарні послуги

Переваги послуг:

Всі види депозитарних послуг
Персональний менеджер
Гнучка та прозора тарифікація
Досконале знання ринку
Оптимальні строки проведення операцій
Терміновий розгляд будь-яких питань
Вирішення питань у найефективніший спосіб
Відповідність послуг груповим вимогам та міжнародній практиці

Шановний Клієнте,

Ми раді повідомити Вам про випуск нашого нового документа – Гіда по ринку. В ньому ви знайдете основну інформацію про український ринок, його особливості та можливості. Звертайтеся, будь-ласка, до вашого менеджера, або на Custody.group@raiffeisen.ua для отримання примірника. 

Незалежно від того, чи Ви вже інвестуєте в Україну, чи шукаєте нові можливості – Ви завжди можете покладатися на професійну експертизу Райффайзен Банку!

Наші послуги:

Основні послуги

Користуйтеся основними послугами від Райфу

 • Відкриття рахунку
 • Облік цінних паперів
 • Обслуговування операцій з цінними паперами
 • Виплата доходу
 • Звітування за рахунком, також і за допомогою S.W.I.F.T.-повідомлень
 • Обслуговування активів фондів

Послуги з доданою вартістю

Інформаційні матеріали, послуги представництва, консуьтування

 • Інформаційні матеріали щодо ринку цінних паперів
 • Корпоративні дії та послуги представництва
 • Консультування щодо інвестиційних рахунків

Першокласні рішення

Враховуємо індивідуальні потреби

 • Послуги з урахуванням індивідуальних потреб клієнтів
 • Обслуговування структурованих угод

Оголошення для депонентів

20 січня 2023 року

Шановні депоненти! Депозитарна установа АТ «Райффайзен Банк» висловлює Вам свою повагу та повідомляє, що Банком були внесені зміни до акційних тарифів на депозитарні послуги для фізичних осіб-резидентів, які вступають в дію з 01 березня 2023 року.
Нові акційні тарифи передбачають нульові тарифи для військових облігацій внутрішньої державної позики. При цьому, депозитарне обслуговування щодо інших цінних паперів здійснюється за звичайними тарифами Депозитарної установи.
Для ознайомлення з новими акційними та іншими тарифами на депозитарні послуги просимо пройти за посиланням https://raiffeisen.ua/custodial/custodial-service.
Мирного неба нам усім! 

З повагою, Депозитарна установа

АТ "Райффайзен Банк"

20 грудня 2022 року

Шановні партнери!
Депозитарна установа АТ «Райффайзен Банк» висловлює Вам свою повагу та повідомляє, що новою редакцією Статуту Банку було змінено юридичну адресу місцезнаходження Банку.Нова юридична адреса Банку- Україна, 01011, м. Київ, вулиця Генерала Алмазова, буд. 4а.Оновлена Виписка Банку з ЄДР буде розміщена на веб-сайті Банку https://raiffeisen.ua.
Мирного неба нам усім!
З повагою, Депозитарна установа

АТ "Райффайзен Банк"

8 серпня 2022 року

Шановні клієнти! Депозитарна установа АТ «Райффайзен Банк» повідомляє, що Національною комісією з цінних паперів були скасовані майже всі обмеження на здійснення операцій на ринках капіталу та організованих товарних ринках, які були введені 24.02.2022 у зв’язку зі збройним нападом росії на Україну та введенням воєнного стану. Рішення набирає чинності з 08 серпня 2022 року. 

З турботою про Вас, Депозитарна установа

АТ «Райффайзен Банк»

29 липня 2022 року

Шановні клієнти!
Під час війни турбота один про одного – це невід’ємна частина нашого життя.

Ми працюємо для Вас і Ваших родин!Піклуючись про загальну безпеку, в Управлінні депозитарної діяльності подовжується особливий режим обслуговування клієнтів: за попереднім записом шляхом направлення повідомлення на поштову скриньку: custody.group@raiffeisen.ua;

або через інформаційний центр Банку;

також:

для преміум-клієнтів – через Вашого персонального менеджера (або 0 800 500 500);

для корпоративних клієнтів – до менеджера, який обслуговує Вашу компанію.Правила обслуговування: Ви отримаєте запрошення на зустріч від фахівця Управління депозитарної діяльності – будемо раді Вас бачити у призначений час!Прохання звернути увагу на те, що, з міркувань безпеки клієнтів та співробітників, під час повітряної тривоги клієнти Управлінням депозитарної діяльності не обслуговуються.Дякуємо за розуміння!

Миру та здоров’я усім нам!

З турботою, Управління депозитарної діяльностіАТ «Райффайзен Банк»

01 березня 2022 року

Шановні депоненти!
У зв’язку із ситуацією, що склалася в Україні, АТ «Райффайзен Банк» прийняв рішення не нараховувати оплату для фізичних осіб – резидентів України за депозитарні послуги надані в лютому 2022 року.
Мирного неба нам усім!
З повагою,
Депозитарна установа АТ «Райффайзен Банк»

24 лютого 2022 року

Шановні клієнти!

У зв'язку з введенням військового стану по всій території України та прийняттям рішення Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку АТ «Райффайзен Банк» повідомляє про припинення виконання депозитарних операцій та операцій з репатріації коштів з 24 лютого 2022 року.

Про можливість проведення депозитарних операцій Вас буде повідомлено додатково.

Відповідні дії є необхідними для забезпечення надійного та стабільного функціонування фінансової системи країни.
Дякуємо за розуміння.

Тримаємось

З повагою,

АТ "Райффайзен Банк"

28 Серпня 2020

Повідомлення щодо термінів проведення зборів акціонерів АТ "Райффайзен Банк Аваль" 11 вересня 2020 року

Шановні акціонери Акціонерного товариства «Райффайзен Банк Аваль»!

Додатково нагадуємо Вам про проведення Річних Загальних зборів акціонерів (далі – Збори) 11 вересня 2020 року.Збори акціонерів Банку будуть проведені ДИСТАНЦІЙНО через національну депозитарну систему України.

Перелік акціонерів, які мають право на участь у Зборах складається станом на 23:59 годину 07 вересня 2020 року.Якщо Ви бажаєте прийняти участь у Зборах, то Депозитарна установа АТ «Райффайзен Банк Аваль» (далі – Депозитарна установа) очікує Вас з 31 серпня 2020 року (з 09:30 по 17:00) по 11 вересня 2020 року (з 09:30 по 15:00) включно.

У зв'язку з актуальними заходами щодо карантину просимо не відкладати відвідання Депозитарної установи для Вашої участі у Зборах. Для узгодження дати та часу Вашого відвідання Депозитарної установи просимо заздалегідь зареєструватись за номером (044) 498-79-30 або E-mail custody.retail@aval.ua (просимо дочекатись листа-відповіді із підтвердженням дати та часу візиту).

Також повідомляємо, що при Вашому відвідуванні Депозитарної установи, не передбачається надання рекламної продукції з символікою Банку.

Дякуємо за розуміння

З повагою,

Управління депозитарної діяльностіАТ «Райффайзен Банк Аваль»

30 Березня 2020

Оголошення для депонентів

Шановні клієнти!

Повідомляємо, що для фізичних осіб - клієнтів АТ «Райффайзен Банк Аваль» змінено номер телефону інформаційного центру з  0 800 500 500 на 0 800 501 900.Таким чином, для призначення зустрічей з фахівцями Банку необхідно телефонувати за номером 0 800 501 900.Додатково нагадуємо Вам правила обслуговування: Здійснювати запрошення на обслуговування у призначений час буде фахівець Управління депозитарної діяльності.

Просимо очікувати запрошення на вулиці з дотриманням безпечної відстані не менше за 1,5-2 метри один від одного.

Піклуючись про клієнтів та співробітників,  вхід у відділення дозволяється лише у захисних масках Для підтримки безпечного середовища у приміщенні Банку – слід розташовуватись за 1,5-2 метри один від одногоВідвідувачам  без захисної маски та з підвищеною температурою, чи іншими ознаками респіраторної інфекції – у обслуговуванні буде відмовлено. 

Дякуємо за розуміння!

Здоров’я усім нам!З турботою, Управління депозитарної діяльностіАТ «Райффайзен Банк Аваль»

26 Березня 2020

Оголошення для депонентів

Шановні клієнти!

Турбота один про одного – це відповідальність у всіх її проявах.

Ми працюємо для Вас і Ваших родин!Піклуючись про загальну безпеку, в УПРАВЛІННІ ДЕПОЗИТАРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ з 26.03.2020 р. вводиться особливий режим обслуговування за попереднім записом шляхом направлення повідомлення на поштову скриньку:                                                                 custody.group@aval.ua або через інформаційний центр Банку: 

 - для преміум-клієнтів – через Вашого персонального менеджера (або 0 800 500 500)

- для корпоративних клієнтів – до менеджера, який обслуговує Вашу компанію Правила обслуговування: Здійснювати запрошення на обслуговування у призначений час буде фахівець Управління депозитарної діяльностіПросимо очікувати запрошення на вулиці з дотриманням безпечної відстані не менше за 1,5-2 метри один від одного

Піклуючись про клієнтів та співробітників,  вхід у відділення дозволяється лише у захисних масках Для підтримки безпечного середовища у приміщенні Банку – слід розташовуватись за 1,5-2 метри один від одногоВідвідувачам  без захисної маски та з підвищеною температурою, чи іншими ознаками респіраторної інфекції – у обслуговуванні буде відмовлено. 

Дякуємо за розуміння!

Здоров’я усім нам!

З турботою, Управління депозитарної діяльностіАТ «Райффайзен Банк Аваль»

10 Січня 2020

Повідомлення про розрахунки за реквізитами IBAN

Шановний клієнте!З 13 січня встановлюється жорсткий контроль на рівні СЕП НБУ щодо проходження платежів лише з реквізитами IBAN.

Якщо Вами не надана інформація Депозитарній установі про грошовий рахунок для отримання доходів за цінними паперами у форматі IBAN, але Ви плануєте їх отримувати, просимо Вас надати відповідну інформацію Депозитарній установі.У разі отримання Депозитарною установою грошових коштів за цінними паперами при відсутності відповідного номеру грошового рахунку у форматі IBAN, Депозитарна установа не зможе їх перерахувати.

Дякуємо за розуміння.

З повагою,

Управління депозитарної діяльності АТ «Райффайзен Банк Аваль»

19 Грудня 2019

Порядок роботи Депозитарної установи АТ «Райффайзен Банк Аваль» на період новорічних свят
21 грудня 2019 року – Депозитарна установа працює у звичайному режимі.25 грудня 2019 року – Різдво Христове, вихідний день.26, 27 грудня 2019 року – Депозитарна установа працює у звичайному режимі.

28 грудня 2019 року - Депозитарна установа працює з клієнтами до 13:00.

Депозитарна установа не виконує операції, пов’язані з виконанням угод через систему Центрального депозитарію.

Для операцій, пов’язаних з виконанням операцій без дотримання принципу «поставка цінних паперів проти оплати» через Депозитарій НБУ – Депозитарна установа працює до 13:00.30, 31 грудня 2019 року та 1 січня 2020 року - вихідні дні.2 січня 2020 року – Депозитарна установа працює у звичайному режимі.

Для операцій, які здійснюються через Центральний депозитарій - У цей день не здійснюються операції, пов’язані з виконанням розрахунків за правочинами з дотриманням принципу «поставка цінних паперів проти оплати», та також операції щодо розрахунків за правочинами щодо цінних паперів, вчинених на фондовій біржі без дотримання принципу «поставка цінних паперів проти оплати».Операції через Депозитарій НБУ не здійснюються.

3, 8 січня 2020 року – Депозитарна установа працює у звичайному режимі.6, 7 січня 2020 року – вихідні дні.11 січня 2020 року – Депозитарна установа працює у звичайному режимі.

30 Липня 2019

Оголошення для депонентів

Шановні клієнти!

Повідомляємо Вам, що Національним депозитарієм України прийнято рішення перенести дату вводу в промислову експлуатацію нового програмного забезпечення з 5 серпня 2019 року на 30 вересня 2019 року.

З повагою,

Управління депозитарної діяльностіАТ «Райффайзен Банк Аваль»

25 Липня 2019

Оголошення для депонентів

Шановні клієнти!

Повідомляємо Вам, що у відповідності до розміщеної Національним депозитарієм України інформації, 05 серпня 2019 року всі депозитарні установи України (включаючи АТ «Райффайзен Банк Аваль»), депозитарії та Розрахунковий центр повинні перейти на використання нового програмного забезпечення депозитарію, яке відповідає вимогам часу.У зв’язку з переходом на нове програмне забезпечення, у цей час можливі деякі незручності у строках проведення операцій.Інформація щодо стану переходу на нове програмне забезпечення буде розміщена додатково.Дякуємо Вам за розуміння.

З повагою,

Управління депозитарної діяльності АТ «Райффайзен Банк Аваль»

17 Жовтня 2018

Оголошення для депонентів - фізичних осіб - резидентів

Шановні Клієнти!Звертаємо Вашу увагу, що з 16.10.2018 р. надання АТ «Райффайзен банк Аваль» послуг за Договором про обслуговування рахунку в цінних паперах в АТ «Райффайзен Банк Аваль», що укладається з фізичними особами – резидентами, здійснюється на умовах Публічної пропозиції. Для ознайомлення з публічною пропозицією та документами Ви можете ознайомитися у розділі "Документи".У разі укладання Вами Договору про обслуговування рахунку в цінних паперах або Договору про відкриття та обслуговування рахунку в цінних паперах до 16 жовтня 2018 року прошу звернутись Вас до Депозитарної установи для підписання Заяви про приєднання до Умов договору про обслуговування рахунку в цінних паперах.

17 Жовтня 2018

Оголошення для депонентів - фізичних осіб
До уваги клієнтів Депозитарної установи, які у період до 16.08.2017р. уклали з 
АТ «Райффайзен Банк Аваль» Договір про обслуговування рахунку в цінних паперах.
У зв’язку із набранням чинності Порядку направлення акціонерним товариством повідомлень акціонерам через депозитарну систему України, затвердженого Рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 07 березня 2017 року №148, виникла необхідність привести у відповідність договірні відносини між депозитарною установою та клієнтами.З метою економії часу та налагодження ефективного процесу, просимо клієнтів - фізичних осіб звернутися до управління депозитарної діяльності АТ «Райффайзен Банк Аваль», відправивши листа на електронну адресу custody.retail@aval.ua або зателефонувавши за номером (044) 498-79-30, для узгодження подальших дій, пов`язаних із укладанням Додаткової угоди до Договору про обслуговування рахунку в цінних паперах. Зазначена Додаткова угода є новою редакцією Договору про обслуговування рахунку в цінних паперах, яка містить всі вимоги чинного законодавства та не погіршує умови обслуговування клієнтів Депозитарної установи.

Звертаємо Вашу увагу: у разі, якщо Договір про обслуговування рахунку в цінних паперах не буде приведено у відповідність до вимог чинного законодавства України, Депозитарна установа не матиме можливість направляти Вам повідомлення щодо корпоративних дій емітента.У разі, якщо до Договору про обслуговування рахунку в цінних паперах або Договору про відкриття та обслуговування рахунку в цінних паперах, який укладений у період до 05 серпня 2014 року, не підписана Додаткова угода, яка містить всі вимоги чинного законодавства щодо умов Договору, Депозитарна установа має право відмовити Вам у проведенні депозитарних операцій за розпорядженням. 

17 Жовтня 2018

Оголошення для депонентів - юридичних осіб
До уваги клієнтів Депозитарної установи, які у період до 16.08.2017р. уклали з АТ «Райффайзен Банк Аваль» Договір про обслуговування рахунку в цінних паперах.
У зв’язку із набранням чинності Порядку направлення акціонерним товариством повідомлень акціонерам через депозитарну систему України, затвердженого Рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 07 березня 2017 року №148, виникла необхідність привести у відповідність договірні відносини між депозитарною установою та клієнтами.З метою економії часу та налагодження ефективного процесу, просимо клієнтів - юридичних осіб звернутися до управління депозитарної діяльності АТ «Райффайзен Банк Аваль», відправивши листа на електронну адресу custody.rm@aval.ua або зателефонувавши за номером (044) 498-79-33, 498-79-29, для узгодження подальших дій, пов`язаних із укладанням Додаткової угоди до Договору про обслуговування рахунку в цінних паперах. Зазначена Додаткова угода є новою редакцією Договору про обслуговування рахунку в цінних паперах, яка містить всі вимоги чинного законодавства та не погіршує умови обслуговування клієнтів Депозитарної установи.

Звертаємо Вашу увагу: у разі, якщо Договір про обслуговування рахунку в цінних паперах не буде приведено у відповідність до вимог чинного законодавства України, Депозитарна установа не матиме можливість направляти Вам повідомлення щодо корпоративних дій емітента.У разі, якщо до Договору про обслуговування рахунку в цінних паперах або Договору про відкриття та обслуговування рахунку в цінних паперах, який укладений у період до 05 серпня 2014 року, не підписана Додаткова угода, яка містить всі вимоги чинного законодавства щодо умов Договору, Депозитарна установа має право відмовити Вам у проведенні депозитарних операцій за розпорядженням.

Ключові факти:

Близько 5000 активних рахунків

Банк є одним з лідерів за обсягом депозитарних активів

Серед наших клієнтів провідні українські та міжнародні компанії

Контактна інформація

Юридичним особам, ІСІ та НПФ

+38 (044) 498-79-29 - юридичним особам-нерезидентам та ІСІ
+38 (044) 498-79-33 - юридичним особам-резидентам
+38 (044) 498-79-31 - НПФ
custody.rm@raiffeisen.ua
01030, м.Київ, вул. Пирогова, 7Б, кім. 217, 218

Фізичним особам

+38 (044) 498-79-30
custody.retail@raiffeisen.ua
01030, м.Київ, вул. Пирогова, 7Б, кім. 218

Графік прийому клієнтів

пн-чт 9:30 - 17:00 (перерва: 12:45 - 14.00)

пт 9:30 - 16:45 (перерва: 12:45 - 14.00)

передсвяткові дні 9:30 - 12:45 (перерва: 12:45 - 14.00)

Операційний день

пн-чт 9:00 - 18:00 (перерва: 13:00 - 14.00)
пт 9:00- 16:45 (перерва: 13:00 - 14.00)

Адреси Банку

01011, Україна, м. Київ, вул. Генерала Алмазова,4А
info@help.raiffeisen.ua

Документи

Публічна пропозиція для фізичних осіб (21/06/2024)

Публічна пропозиція АТ «Райффайзен Банк» на укладання Договору про обслуговування рахунку в цінних паперах

Типова форма Заяви про приєднання до умов договору про обслуговування рахунку в цінних паперах в АТ «Райффайзен Банк», що укладається з фізичними особами шляхом приєднання

Умови договору про обслуговування рахунку в цінних паперах в АТ «Райффайзен Банк», що укладається з фізичними особами шляхом приєднання

Публічна пропозиція для юридичних осіб - резидентів (21/06/2024)

Публічна пропозиція АТ "Райффайзен Банк" на укладання договору про обслуговування рахунку в цінних паперах

Типова форма Заяви про приєднання до Умов договору про обслуговування рахунку в цінних паперах, який укладається з юридичною особою - резидентом шляхом приєднання

Умови договору про обслуговування рахунку в цінних паперах в АТ «Райффайзен Банк», що укладається юридичними особами – резидентами шляхом приєднання

Копії повідомлень, які Акціонери відповідного Акціонерного товариства, рахунки в цінних паперах яких обслуговуються в АТ «Райффайзен Банк» на підставі Договору з емітентом (відповідним Акціонерним товариством), можуть отримати за місцезнаходженням Депозитарної установи.

  Архів

  Публічні пропозиції - архівна інформація

  Публічна пропозиція для фізичних осіб - резидентів (16/10/2018)

  Публічна пропозиція АТ «Райффайзен Банк» на укладання Договору про обслуговування рахунку в цінних паперах

  Умови договору про обслуговування рахунку в цінних паперах в АТ «Райффайзен Банк», що укладається з фізичними особами – резидентами шляхом приєднання

  Типова форма Заяви про приєднання до умов договору про обслуговування рахунку в цінних паперах в АТ «Райффайзен Банк», що укладається з фізичними особами – резидентами шляхом приєднання

  Публічна пропозиція для фізичних осіб - резидентів (27/09/2021)

  Публічна пропозиція АТ «Райффайзен Банк» на укладання Договору про обслуговування рахунку в цінних паперах

  Умови договору про обслуговування рахунку в цінних паперах в АТ «Райффайзен Банк», що укладається з фізичними особами – резидентами шляхом приєднання

  Типова форма Заяви про приєднання до умов договору про обслуговування рахунку в цінних паперах в АТ «Райффайзен Банк», що укладається з фізичними особами – резидентами шляхом приєднання

   

  Публічна пропозиція для фізичних осіб - резидентів (15/03/2023)

  Публічна пропозиція АТ «Райффайзен Банк» на укладання Договору про обслуговування рахунку в цінних паперах_2023

  Типова форма Заяви про приєднання до умов договору про обслуговування рахунку в цінних паперах в АТ «Райффайзен Банк», що укладається з фізичними особами – резидентами шляхом приєднання_2023

  Умови договору про обслуговування рахунку в цінних паперах в АТ «Райффайзен Банк», що укладається з фізичними особами – резидентами шляхом приєднання_2023

  Публічна пропозиція для фізичних осіб (01/01/2024)

  Публічна пропозиція АТ «Райффайзен Банк» на укладання Договору про обслуговування рахунку в цінних паперах

  Типова форма Заяви про приєднання до умов договору про обслуговування рахунку в цінних паперах в АТ «Райффайзен Банк», що укладається з фізичними особами шляхом приєднання

  Умови договору про обслуговування рахунку в цінних паперах в АТ «Райффайзен Банк», що укладається з фізичними особами шляхом приєднання

  Публічна пропозиція для фізичних осіб (14/02/2024)

  Публічна пропозиція АТ «Райффайзен Банк» на укладання Договору про обслуговування рахунку в цінних паперах

  Типова форма Заяви про приєднання до умов договору про обслуговування рахунку в цінних паперах в АТ «Райффайзен Банк», що укладається з фізичними особами шляхом приєднання

  Умови договору про обслуговування рахунку в цінних паперах в АТ «Райффайзен Банк», що укладається з фізичними особами шляхом приєднання

  Публічна пропозиція для юридичних осіб - резидентів (26/12/2019)

  Умови договору про обслуговування рахунку в цінних паперах в АТ «Райффайзен Банк», що укладається юридичними особами – резидентами шляхом приєднання

  Публічна пропозиція АТ "Райффайзен Банк" на укладання договору про обслуговування рахунку в цінних паперах

  Типова форма Заяви про приєднання до Умов договору про обслуговування рахунку в цінних паперах, який укладається з юридичною особою - резидентом шляхом приєднання

  Публічна пропозиція для юридичних осіб - резидентів (27/09/2021)

  Публічна пропозиція АТ "Райффайзен Банк" на укладання договору про обслуговування рахунку в цінних паперах

  Умови договору про обслуговування рахунку в цінних паперах в АТ «Райффайзен Банк», що укладається юридичними особами – резидентами шляхом приєднання

  Типова форма Заяви про приєднання до Умов договору про обслуговування рахунку в цінних паперах, який укладається з юридичною особою - резидентом шляхом приєднання

  Публічна пропозиція для юридичних осіб - резидентів (15/03/2023)

  Публічна пропозиція АТ "Райффайзен Банк" на укладання договору про обслуговування рахунку в цінних паперах_2023

  Типова форма Заяви про приєднання до Умов договору про обслуговування рахунку в цінних паперах, який укладається з юридичною особою - резидентом шляхом приєднання_2023

  Умови договору про обслуговування рахунку в цінних паперах в АТ «Райффайзен Банк», що укладається юридичними особами – резидентами шляхом приєднання_2023

  Публічна пропозиція для юридичних осіб - резидентів (01/01/2024)

  Публічна пропозиція АТ "Райффайзен Банк" на укладання договору про обслуговування рахунку в цінних паперах

  Типова форма Заяви про приєднання до Умов договору про обслуговування рахунку в цінних паперах, який укладається з юридичною особою - резидентом шляхом приєднання

  Умови договору про обслуговування рахунку в цінних паперах в АТ «Райффайзен Банк», що укладається юридичними особами – резидентами шляхом приєднання

  Публічна пропозиція для юридичних осіб - резидентів (14/02/2024)

  Публічна пропозиція АТ "Райффайзен Банк" на укладання договору про обслуговування рахунку в цінних паперах

  Типова форма Заяви про приєднання до Умов договору про обслуговування рахунку в цінних паперах, який укладається з юридичною особою - резидентом шляхом приєднання

  Умови договору про обслуговування рахунку в цінних паперах в АТ «Райффайзен Банк», що укладається юридичними особами – резидентами шляхом приєднання

   

  Копії повідомлень, які Акціонери відповідного Акціонерного товариства, рахунки в цінних паперах яких обслуговуються в АТ «Райффайзен Банк» на підставі Договору з емітентом (відповідним Акціонерним товариством), можуть отримати за місцезнаходженням Депозитарної установи.