Кредити готівкою #12 | Raiffeisen Bank Aval Кредити готівкою #13 | Raiffeisen Bank Aval
Бережіть себе. Все онлайн в Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
  • Приватним особам
  • Бізнесу
  • Преміум
  • Корпоративним клієнтам

Кредит готівкою

Кредит готівкою доступний для клієнтів, які отримують заробітну плату чи пенсію на картку Райффайзен Банку.

Кредити готівкою | Raiffeisen Bank Aval

Кредити готівкою #2 | Raiffeisen Bank Aval

На будь-які цілі

Якби ви могли отримати усе, що забажаєте, що би це було? Ремонт житла, нова машина, краща техніка для дому, фантастична відпустка або ваш варіант!
Кредити готівкою #3 | Raiffeisen Bank Aval

До 500 000 грн.

Видаємо до 500 000грн. на будь-які цілі. Кредит готівкою доступний для клієнтів, які отримують заробітну плату на картку Райффайзен Банку.

Кредити готівкою #4 | Raiffeisen Bank Aval

Без застави та поручителів

Не потрібне додаткове забезпечення, окрім офіційного працевлаштування
Кредити готівкою #5 | Raiffeisen Bank Aval

Фіксована ставка

Відсоткова ставка на весь період кредиту залишається незмінною і фіксується в договорі
Кредити готівкою #6 | Raiffeisen Bank Aval

Без додаткових комісій

Відсутні комісії за видачу кредиту, щомісячні платежі та дострокове погашення
Кредити готівкою #7 | Raiffeisen Bank Aval

Без черг у касі

Кредит зараховується на картку, гроші можна зняти у будь-який час та у зручному місці або оплатити ними великі покупки
Кредити готівкою #8 | Raiffeisen Bank Aval

Зручне погашення

Погашення кредиту відбувається онлайн або автоматично із вашої картки, отже немає необхідності відвідувати касу
Кредити готівкою #9 | Raiffeisen Bank Aval

Менше документів

Тільки паспорт і код

Умови кредитування

Якщо ваш дохід до 15 тис. грн

Розмір кредиту

від 5 000 до 150 000 грн

Термін кредиту

від 13 до 72 місяців 

Відсоткова ставка

51,90% річних


Обов’язкове страхування життя

0,15% в місяць на 13 місяців

сплачується одноразово за рахунок кредитних коштів

Якщо ваш дохід від 15 до 30 тис. грн

Розмір кредиту

від 5 000 до 300 000 грн

Термін кредиту

від 13 до 72 місяців 

Відсоткова ставка

41,90% річних

Обов’язкове страхування життя

0,15% в місяць на 13 місяців

сплачується одноразово за рахунок кредитних коштів


Якщо ваш дохід від 30 тис. грн

Розмір кредиту

від 10 000 до 500 000 грн

Термін кредиту

від 13 до 72 місяців 

Відсоткова ставка

29,90% річних

Обов’язкове страхування життя

0,17% в місяць на 6 місяців

сплачується одноразово за рахунок кредитних коштів

Максимальна сума кредиту - 500 000 грн. Максимальний термін дії кредиту - 72 місяців. Річна відсоткова ставка за кредитом становить від 29,9% до 51,9%. Реальна річна відсоткова ставка за кредитом залежить від розміру, строку кредиту та обраної програми страхування і може складати від 30,4% до 56,1%. Пропозиція не діє на тимчасово окупованих або непідконтрольних українській владі територіях. Умови надання послуги згідно правил Банку. Вимоги до клієнта для оформлення кредитного договору визначаються внутрішніми документами Банку. Вся інформація про послуги на raiffeisen.ua або у відділеннях Банку. © 2021 АТ «Райффайзен Банк». Банківська ліцензія НБУ №10 від 02.07.2021. Генеральна ліцензія на здійснення валютних операцій від 16.07.2018 року № 10-2. Учасник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Обробка персональних даних. Умови і правила надання банківських послуг. Заходи безпеки при використанні банківських продуктів.

Способи отримання кредиту

Кредити готівкою #10 | Raiffeisen Bank Aval

Зайдіть в мобільний додаток Raiffeisen Online

Кредити готівкою #11 | Raiffeisen Bank Aval

Зателефонуйте нам за номером 0 800 500 500 (521 з Vodafone)

Необхідні документи:

1. Паспорт громадянина України або ID картка. 

2. Ідентифікаційний код платника податків. 

Умови отримання кредиту:

1. Вік позичальника - від 23 до 73 років. 

2. Стаж роботи на поточному місці більше 1 місяця. 

3. Українське громадянство.

4. Постійне місце проживання на території України. 

5. Постійний щомісячний дохід.

6. Постійне перебування в межах підконтрольних українській владі територій.

Корисна інформація

Що потрібно знати про кредити:

Коли справа доходить до фінансування, існує багато самопроголошених експертів, які дають поради, і багато міфів, які пов’язані з цим. Тому ми підготували список з 2 найпоширеніших міфа і чому вони не відповідають дійсності.


1. МІФ: Чим коротший термін погашення, тим краще

Погоджуємося. Але лише в тому випадку, якщо ваш місячний бюджет достатньо великий, щоб вищі виплати не завдали значної шкоди

Корисна порада: як правильно розрахувати щомісячний платіж?

Він не повинен перевищувати 30% місячного доходу сім’ї. Якщо встановити вище, несподівані витрати можуть спричинити навантаження на ваш сімейний бюджет в майбутньому.


2. МІФ: Довший строк кредиту – це дорожче обслуговування

Вже ні. Адже ви самостійно регулюєте щомісячні платежі, здійснюєте дострокове погашення у будь-який момент. Довший строк кредиту дає вам можливість знизити обов’язковий щомісячний платіж і таким чином залишити для себе можливість мінімальних виплат у ті місяці, коли виникнуть інші непередбачувані витрати.

Як легко погашати кредит готівкою?

Оберіть найзручніший спосіб погашення для вас тут 

Щодо права споживача на відмову від договору про споживчий кредит

У разі оформлення кредиту «Кредит готівкою» без страхування життя, здоров’я та працездатності клієнта, клієнт має право протягом 14 календарних днів з дня укладення договору про споживчий кредит відмовитися від договору без пояснення причин, у тому числі в разі отримання клієнтом грошових коштів. Про намір відмовитися від договору про споживчий кредит клієнт повідомляє Банк у письмовій паперовій формі. Протягом 7 календарних днів з дати подання письмового повідомлення про відмову від договору про споживчий кредит клієнт зобов’язаний повернути Банку грошові кошти, одержані згідно з договором, та сплатити проценти за період з дня одержання коштів до дня їх повернення за ставкою, встановленою договором про споживчий кредит. У разі оформлення кредиту «Кредит готівкою» із страхуванням життя, здоров’я та працездатності клієнта, клієнт не має права відмовитись від договору про споживчий кредит, оскільки такий договір передбачає надання Банком клієнту кредитних коштів не лише для власних (особистих) потреб, але і з метою оплати клієнтом страхового платежу на користь страховика, послуга страхування якого надається клієнту до закінчення 14 днів з моменту укладання договору про споживчий кредит (пункт 2 частини 6 статті 15 Закону України «Про споживче кредитування»).

Умови дострокового розірвання договору про надання кредиту:

Послуга надання коштів у позику (кредит) надається на умовах Договору банківського обслуговування, який складається з публічної пропозиції, заяви про акцепт публічної пропозиції/угоди, «Правил банківського обслуговування фізичних осіб в АТ «Райффайзен Банк» (далі – Правила), тарифів кредитодавця.

Договір може бути розірваний за згодою сторін, за ініціативою однієї з сторін або у випадках, передбачених законодавством України.

Банк має право ініціювати розірвання Договору за наявності однієї з таких обставин: порушення клієнтом своїх зобов’язань перед Банком за Договором чи іншими договорами; у випадку проведення клієнтом та/або за рахунками клієнта забороненої (заборонених) операції(ій) чи операції(ій), що містять ознаки таких, що підлягають фінансовому моніторингу; настання обставин, які є підставою для припинення надання Банком передбачених Договором послуг клієнту; закриття всіх рахунків клієнта, відкритих на умовах Договору; відсутність факту користування передбаченими Договором послугами Банку.

 У випадку розірвання Договору за ініціативою Банку, Банк припиняє надання послуг за Договором з дати направлення відповідного повідомлення клієнту (або в інший строк, передбачений повідомленням).

Попередження клієнтам – фізичним особам при користуванні послугою отримання споживчого кредиту «Кредит готівкою»

Послуга надання АТ «Райффайзен Банк» (далі – Банк) споживчих кредитів за програмою кредитування «Кредит готівкою» надається Банком клієнтам-фізичним особам на умовах Договору банківського обслуговування.  

Договір банківського обслуговування (далі – Договір) є договором приєднання (стаття 634 Цивільного кодексу України) та  складається з публічної  пропозиції, заяви про акцепт публічної пропозиції/угоди, «Правил банківського обслуговування фізичних осіб в АТ «Райффайзен Банк, тарифів Банку та заяви про надання кредиту «Кредит готівкою».

У разі невиконання або неналежного виконання клієнтом кредитних зобов’язань, встановлених Договором, клієнт несе відповідальність згідно з законодавством України та умовами Договору.

Так, за прострочення виконання клієнтом будь-яких грошових зобов‘язань за кредитом, клієнт має сплатити на вимогу Банку неустойку у розмірі 1% (один відсоток) від суми простроченого платежу за кожен календарний день прострочення; розрахунок пені здійснюється починаючи з наступного календарного дня після дати, коли відповідне грошове зобов’язання мало бути виконаним, і по день виконання споживачем простроченого зобов’язання включно.

Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від Банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання  послуги надання споживчого кредиту (крім надання пакета банківських послуг).

Банк не має права вносити зміни до укладеної з клієнтом заяви про надання кредиту «Кредит готівкою» в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено Договором або законом.

Клієнт може відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації

Чи можна отримати офіційну довідку про стан або відсутність заборгованості?

Отримати офіційну довідку про стан заборгованості по діючому кредиту або про відсутність боргу перед Банком можливо зателефонувавши до Інформаційного центру Банку (0 800 500 500) або за запитом до чату Raiffeisen Online. Деталі.

 Для дзвінків із-за кордону: +38 (044) 354 14 34 (за тарифами оператора) або [email protected] (безкоштовно зі Skype).