Індивідуальні сейфи #6 | Raiffeisen Bank Aval Індивідуальні сейфи #7 | Raiffeisen Bank Aval
Бережіть себе. Все онлайн в Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
  • Приватним особам
  • Бізнесу
  • Преміум
  • Корпоративним клієнтам

Індивідуальні сейфи

Якщо ви бажаєте зберегти кошти, коштовності, документи або сімейні реліквії у надійному місці і бути впевненими в їх збереження і конфіденційності, Райффайзен Банк пропонує скористатися послугою оренди індивідуальних сейфів.

Індивідуальні депозитні сейфи знаходяться в спеціально обладнаному приміщенні банку, яке обладнане електронним спостереженням і знаходиться під цілодобовою охороною.

Доступ орендаря або його довіреної особи до сейфа забезпечується індивідуальним словом-паролем, двома ключами від сейфа.

Для власників карткових рахунків в пакеті послуг «Райфкартка+», преміальних пакетів - «Стартап», «Престиж», «Ексклюзив» встановлені пільгові тарифи. Якщо ви не маєте одного із перелічених пакетів – перейдіть за посиланням для відкриття пакету «Райфкартка+» або ознайомтесь з умовами преміального обслуговування. Для зміни діючого пакету послуг або отримання додаткової інформації зверніться до Інформаційного центру Банку 0 800 500 500.


Переваги депозитного сейфу

Індивідуальні сейфи | Raiffeisen Bank Aval

Обирай розмір

Можливість обрати оптимальний розмір сейфів — від 5 см х 30 см до 32 см х 60 см
Індивідуальні сейфи #2 | Raiffeisen Bank Aval

Строк оренди

Зручний строк оренди — від 30 до 732 діб
Індивідуальні сейфи #3 | Raiffeisen Bank Aval

Система знижок

Гнучка система знижок — для власників пакетів послуг та для довгострокової оренди - чим довший строк, тим нижча вартість доби оренди.

Індивідуальні сейфи #4 | Raiffeisen Bank Aval

Послуга

Послуга надається фізичним та юридичним особам, резидентам та нерезидентам України
Індивідуальні сейфи #5 | Raiffeisen Bank Aval

Дві особи

Укладання угоди як на одну особу, так і для спільного використання двома особами

Тарифи на користування індивідуальними сейфами

Для отримання інформації щодо наявності вільних сейфів звертайтеся до відділень банку, що надають послугу оренди індивідуальних сейфів або до Інформаційного центру Банку за телефоном 0 800 500-500 (безкоштовно зі стаціонарних номерів по всій території України), у Києві 044 490-88-88 або 521 з мобільного (для абонентів МТС).

Корисна інформація

З 14 грудня 2020 року змінюються Тарифи на користування індивідуальними сейфами
Список відділень, у яких можна скористатися послугою

Для того, щоб визначити чи є у необхідному відділенні послуга оренди сейфу, ви можете зайти у розділ "Відділення та банкомати" і обрати там необхідне місто, проставити кнопкою "Параметри" фільтр "Оренда сейфів". Так на карті залишаться тількі ті відділення, які можуть надати відповідну послугу.

Як регулюється доступ до сейфу?

Доступ орендаря або його довіреної особи до сейфа забезпечується індивідуальним словом-паролем, двома ключами від сейфа та індивідуальною карткою.

Інформація про послугу

Послуга надання в оренду індивідуального банківського сейфу надається на умовах Договору оренди, який укладається на необмежений строк. Строк оренди сейфу визначається в Договорі та становить до 732 днів.

Клієнт має право в будь-який момент строку дії Договору ініціювати розірвання Договору шляхом подання заяви або листа в довільній формі. При цьому, надлишок орендної плати за час, що залишився до спливу визначеного Договором строку оренди клієнту не повертається.

Зміни та доповнення до Договору вносяться шляхом підписання Банком та клієнтом додаткових угод (договорів), крім випадків, передбачених Договором.

Розмір витрат, які повинен сплатити клієнт та/або порядок їх визначення, включаючи податки, міститься в Тарифах.

Тарифи містять розмір витрат, який має сплатити клієнт та/або порядок їх визначення, включаючи податки.

Позасудовий розгляд скарг клієнтів здійснюється шляхом розгляду Банком скарг та заяв клієнтів в порядку та у строки, визначені Законом України «Про звернення громадян».

Гарантійні фонди та компенсаційні схеми при отриманні клієнтом послуги законодавством України не передбачені.

Послугу надає АТ «Райффайзен Банк Аваль», ліцензія НБУ №10 від 18.06.2018р.; код ЄДРПОУ 14305909; включений до Державного реєстру банків 27.03.1992р. під № 94; місцезнаходження: 01011, м. Київ, вул. Лєскова, 9; контактні телефони: 0 (800) 500-500 (044) 490-88-88  ; адреса електронної пошти [email protected] ; державне регулювання діяльності Банку здійснює Національний банк України (01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9; гаряча лінія: 0800 505 240). Скарги споживачів фінансових послуг приймаються у відділеннях Банку за адресамив телефонному режимі шляхом звернення споживачів до Інформаційного центру Банка за телефонами 0 (800) 500-500, (044) 490-88-88, а також на електронну пошту шляхом направлення листів на електронні адреси [email protected].

Яким чином можливо продовжити строк договору оренди індивідуального сейфу?

Продовжити строк договору оренди індивідуального сейфу можливо: 

- подати заявку дистанційно на сайті Банку, вибравши "Замовити послугу".

- подати заявку в чаті додатку Raiffeisen Online (через меню Повідомлення/Зв'язок з Банком), зазначивши оператору чата інформацію про потребу продовжити договір та вказати необхідний термін. За необхідності, пропонуємо переглянути інструкцію.

- звернутись до відділення- місцезнаходження сейфу.

В який спосіб можливо здійснити оплату договору оренди індивідуального сейфу?

Оплату договору оренди індивідуального сейфу можливо здійснити: 

- онлайн, в додатку Raiffeisen Online (через меню Платежі/За реквізитами IBAN);

- з іншого банку за реквізитами IBAN;

- в касі відділення- місцезнаходження сейфу.

Дистанційне продовження договору оренди сейфу

Подати запит на дистанційне продовження договору оренди банківського сейфу можливо зателефонувавши до Інформаційного центру Банку (0 800 500 500) або за запитом до чату Raiffeisen Online. Деталі.

 Для дзвінків із-за кордону: +38 (044) 354 14 34 (за тарифами оператора) або [email protected] (безкоштовно зі Skype).

Тарифи на користування індивідуальними сейфами