Перекази та Платежі #27 | Raiffeisen Bank Aval Перекази та Платежі #28 | Raiffeisen Bank Aval
Залишайтеся вдома. Все онлайн у Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Перекази та Платежі #37 | Raiffeisen Bank Aval Перекази та Платежі #38 | Raiffeisen Bank Aval Перекази та Платежі #39 | Raiffeisen Bank Aval Перекази та Платежі #40 | Raiffeisen Bank Aval Перекази та Платежі #41 | Raiffeisen Bank Aval Перекази та Платежі #42 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr

Грошові перекази та онлайн платежі

Перекази та платежі
В декілька кліків ви можете виконати перекази з картки на картку, погасити будь-який тип кредиту або сплатити інші види послуг
Перекази та Платежі | Raiffeisen Bank Aval
Перекази з картки на картку будь-якого банку
Погашення кредитних карток, вільні перекази та інше
Для власників платіжних карток (Переказ можна здійснити між картками, емітованими будь-яким українськими банками в національній валюті)
Переказати
Перекази та Платежі #2 | Raiffeisen Bank Aval
Перекази та Платежі #3 | Raiffeisen Bank Aval
Погасити кредит від Райфайзен Банку
Погашення готівкового кредиту, іпотечну позику та інші
Погасити кредит можна як за допомогою платіжної картки VISA/MasterCard, емітованою будь-яким українським або іноземним банком, у будь-якій валюті.
Оплата послуг онлайн
Користуючись цим сервісом, Ви маєте можливість швидко і зручно оплатити товари або послуги, здійснивши переказ коштів як з карти Райффайзен Банку, так і з карти будь-якого банку України.
Усі послуги
Грошові перекази
Термінові грошові перекази у різні частини світу та в межах України, а також перекази з поточних рахунків в гривні та іноземній валюті

Перекази іноземної валюти за кордон в межах Е-ліміту

Фізична особа-резидент може здійснювати валютні операції з переказу коштів за кордон в межах Е-ліміту протягом календарного року на загальну суму, що не має перевищувати в сукупності 200 000 євро ( в еквіваленті) включно. Користуйтеся послугою з переказу коштів за кордон в межах Е-ліміту для таких видів валютних операцій:

Перекази та Платежі #22 | Raiffeisen Bank Aval
з метою розміщення коштів на власних рахунках за межами України
Перекази та Платежі #23 | Raiffeisen Bank Aval
надання нерезиденту позики (поворотної фінансової допомоги) в іноземній валюті
Перекази та Платежі #24 | Raiffeisen Bank Aval
для інвестицій за кордон
Перекази та Платежі #25 | Raiffeisen Bank Aval
з метою виконання зобов’язань перед нерезидентами за договорами страхування життя
Інформація про послугу Грошові перекази без відкриття рахунку

Послуга відправлення та виплати переказів Western Union/Аваль-Експрес/Meest (тільки виплата) надається на умовах договору приєднання, яким є бланк на відправлення/отримання переказу за встановленою Western Union або Банком формою. Внесення змін та доповнень до бланка на відправлення/отримання переказу не є можливим.

Клієнт-ініціатор переказу має право відмовитися від договору до внесення коштів переказу до каси Банку.

Розмір витрат, які повинен сплатити клієнт та/або порядок їх визначення, включаючи податки, міститься в Тарифах:

Western Union

Аваль-Експрес

Meest

Тарифи містять розмір витрат, який має сплатити клієнт та/або порядок їх визначення, включаючи податки.

Позасудовий розгляд скарг клієнтів здійснюється шляхом розгляду Банком скарг та заяв клієнтів в порядку та у строки, визначені Законом України «Про звернення громадян».

Гарантійні фонди та компенсаційні схеми при отриманні клієнтом послуги (якщо сума переказу не зараховується на відкритий в Банку рахунок клієнта) законодавством України не передбачені.

 Послугу надає АТ «Райффайзен Банк», ліцензія НБУ №10 від 02.07.2021р.; код ЄДРПОУ 14305909; включений до Державного реєстру банків 27.03.1992р. під № 94; місцезнаходження: 01011, м. Київ, вул. Лєскова, 9; контактні телефони: 0 (800) 500-500 (044) 490-88-88  ; адреса електронної пошти info@raiffeisen.ua; державне регулювання діяльності Банку здійснює Національний банк України (01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9; гаряча лінія: 0800 505 240). Скарги споживачів фінансових послуг приймаються у відділеннях Банку за адресамив телефонному режимі шляхом звернення споживачів до Інформаційного центру Банка за телефонами 0 (800) 500-500 (044) 490-88-88, а також на електронну пошту шляхом направлення листів на електронні адреси info@raiffeisen.ua.

Інформація про послугу Оплата послуг онлайн

Послуга з  переказу безготівкових платежів на користь отримувачів за ініційованими держателями платіжних карток міжнародних платіжних систем Visa/MasterCard, емітованими  іншими ніж АТ «Райффайзен Банк» банками, надається на умовах договору приєднання, який укладається шляхом приймання (акцепту) клієнтом Публічної пропозиції.

Внесення змін та доповнень до договору не є можливим.

Після введення клієнтом на сайті Банку всієї запитуваної інформації для здійснення переказу коштів (в т.ч. паролей), клієнт – ініціатор переказу не має можливості відмовитися від договору.

Позасудовий розгляд скарг клієнтів здійснюється шляхом розгляду Банком скарг та заяв клієнтів в порядку та у строки, визначені Законом України «Про звернення громадян».

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб  гарантує клієнту відшкодування коштів за його рахунками, відкритими в українських банках

Послугу надає АТ «Райффайзен Банк», ліцензія НБУ №10 від 02.07.2021р.; код ЄДРПОУ 14305909; включений до Державного реєстру банків 27.03.1992р. під № 94; місцезнаходження: 01011, м. Київ, вул. Лєскова, 9; контактні телефони: 0 (800) 500-500 (044) 490-88-88  ; адреса електронної пошти info@raiffeisen.ua; державне регулювання діяльності Банку здійснює Національний банк України (01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9; гаряча лінія: 0800 505 240). Скарги споживачів фінансових послуг приймаються у відділеннях Банку за адресами, в телефонному режимі шляхом звернення споживачів до Інформаційного центру Банка за телефонами 0 (800) 500-500 (044) 490-88-88, а також на електронну пошту шляхом направлення листів на електронні адреси info@raiffeisen.ua.

Чи була ця сторінка корисною для вас?
Дякуємо! З Вашою допомогою ми стаємо краще!