Skip to main content

Погашення кредитів

Райффайзен Банк надає безліч можливостей, як погасити кредиту картку, кредит готівкою або іпотеку

Дізнайтеся, як погасити

Погасити кредитну картку можна наступним чином:

  • У Raiffeisen Online
  • Карткою будь-якого банку за номером кредитної картки
  • Автоматичний платіж для погашення кредитної картки
  • Карткою будь-якого банку за номером рахунку кредитної картки
  • У банкоматі чи відділенні Банку

Детальніше:

Без комісії

У Raiffeisen Online

За допомогою цієї послуги без комісії можна здійснити погашення кредитної картки шляхом переказу з іншої картки, рахунку, відкритого в Райффайзен Банку.


За номером кредитної картки

Карткою будь-якого банку за номером кредитної картки

За допомогою цієї послуги без комісії можна здійснити погашення кредитної картки шляхом переказу на кредитну картку, емітовану Райффайзен Банком, із картки, емітованої будь-яким українським банком. Звертаємо увагу, що банк-емітент може додатково стягувати комісію за цими типами переказів


Без комісії

Автоматичний платіж для погашення кредитної картки

При підключенні послуги автоматичний платіж щомісячно без комісії Банк здійснюватиме погашення обов’язкового мінімального платежу по кредитній картці (5% від суми заборгованості) шляхом переказу необхідної суми з дебетного карткового рахунку, відкритого в Банку (зарплатного, пенсійного або приватного). Вам достатньо лише підтримувати залишок на дебетному картковому рахунку. Для підключення послуги необхідно звернутися до найближчого відділення Банку.


За номером рахунку кредитної картки

Карткою будь-якого банку за номером рахунку кредитної картки

За допомогою цієї послуги без комісії можна здійснити погашення кредитної картки шляхом переказу на рахунок кредитної картки, емітованої Райффайзен Банком із картки, емітованої будь-яким українським банком. Номер карткового рахунку можна дізнатися, переглянувши в Raiffesen Online або зателефонувавши до Інформаційного центру. Звертаємо увагу, що банк-емітент може додатково стягувати комісію за цими типами переказів.


Без комісії

У банкоматі чи відділенні Банку

Ви маєте можливість погасити кредитну картку без комісії у центрах самообслуговування (термінали), за допомогою депозитних банкоматів або у касах відділень Банку.

Погасити кредит готівкою / іпотеку можна наступним чином:

  • У Raiffeisen Online
  • Карткою будь-якого банку за номером рахунку
  • Через EasyPay
  • Встановити автоматичний платіж
  • У банкоматі чи відділенні Банку

Детальніше:

Без комісії

У Raiffeisen Online

За допомогою цього додатку без комісії можна здійснити планове та дострокове погашення кредиту готівкою / іпотечного кредиту шляхом переказу з іншої картки або рахунку, відкритого в Райффайзен Банку.


Без комісії

Карткою будь-якого банку за номером рахунку

За допомогою цієї послуги без комісії можна здійснити погашення кредиту готівкою/ іпотечного кредиту шляхом переказу на поточний рахунок із картки, емітованої будь-яким українським банком. Номер рахунку можна дізнатися, переглянувши в Raiffesen Online або зателефонувавши до Інформаційного центру. Звертаємо увагу, що банк-емітент може додатково стягувати комісію за цими типами переказів.


Комісія 2,2%

Через EasyPay

За допомогою терміналів або на сайті системи прийому платежів EasyPay можна здійснити погашення кредиту готівкою / іпотечного кредиту. Комісія 2,2% від суми платежу, мінімум 5 грн.


Без комісії

Встановити автоматичний платіж

Підключіть послугу автоматичного платежу по кредиту і Банк щомісячно здійснюватиме погашення планового платежу по кредиту готівкою / іпотечному кредиту без комісії, шляхом переказу необхідної суми з Вашого карткового рахунку, відкритого в Райффайзен Банку (зарплатного, пенсійного або приватного). Вам достатньо лише підтримувати необхідний для оплати залишок на картці. Для підключення послуги необхідно звернутися до найближчого відділення Банку.


Без комісії

У банкоматі чи відділенні Банку

Ви маєте можливість погасити кредит готівкою /іпотечний кредит без комісії у центрах самообслуговування (термінали), за допомогою депозитних банкоматів або у касах відділень Банку.