Skip to main content

Шукаєш роботу? Райф шукає тебе!

Приєднуйся до команди професіоналів

Головна → Про Банк → Карʼєра

Ти маєш значення

Наш досвід у Райфі складається зі значних і невеличких подій, емоцій і вражень, кожна з яких важлива. Кожна дрібниця може надихнути або розчарувати, зміцнити або зруйнувати довіру.

Ми розуміємо, що для тебе є речі, які мають велике значення: твоє розуміння великої мети і свого призначення, твоє зростання, твоє бажання бути причетним до змін, твої відносини з командою, твій добробут, твоя винагорода. І те, що важливо для тебе, важливе для нас.

У Райфі понад 5500 співробітників пліч-о-пліч щодня працюють, щоб 2,65 мільйона наших клієнтів могли отримати якісне обслуговування, користуватися продуктами і сервісами банку, розвивати бізнес, адже ми #Разом_з_Україною.

Наша головна цінність – люди, і ми даємо їм підтримку і визнання, навчаємо, залучаємо до змін.

Приєднуйся до команди Райфу, адже для нас ТИ маєш значення!

Наші цінності

Навчання

Ми цінуємо допитливість, прагнемо нових знань та шукаємо альтернативні ​точки зору

Ownership

Приймаючи рішення, ми беремо на себе​ повну відповідальність за досягнення​ результату від початку до кінця

Співпраця

Ми ставимо спільні цілі вище​ за особисті амбіції

Проактивність

Ми пам’ятаємо минуле, приймаємо зміни та використовуємо нові можливості

З клієнтом у серці

У всьому, що ми робимо, ми керуємось інтересами клієнта, адже вони мають для нас найвищий пріоритет

Гарячі вакансії

Контактний центр

Оператор контактного центру банку

 • Допомога клієнтам банку щодо фінансових питань та послуг
 • Дистанційний формат роботи
 • Гарантоване кар’єрне та фінансове зростання
 • Соціальний захист: медичне страхування, оплачуванні відпустки та лікарняні, спорт
  Центральний офіс

  Експерт з управління активами та пасивами

  • Фінансове моделювання, ALM
  • Методологія та аналітика в сфері управління активами та пасивами
  • Професійна та злагоджена команда

   

  Відділення

  Керівник відділення

  • Лідерство та мотивація команди відділення
  • Залучення клієнтів та продаж банківських продуктів
  • Навчання, професійний та кар’єрний розвиток
  ІТ

  Middle Java Developer

  • Tech stack: Java, SpringBoot, Kafka, Kuber, SQL, Microservices
  • Project: implementation of new Internet banking system for LE (web and mobile apps) with extended number of functions and improved better customers experience

  Етапи відбору

  Етап 1: Резюме Обирай вакансію, яка тобі підходить та подавай заявку
  Етап 3: Співбесіда Запрошення на знайомство з керівником, а, можливо, і з командою
  Етап 2: HR інтервʼю Наші рекрутери детально аналізують резюме та дають зворотний зв'язок
  Етап 4: Пропозиція про роботу Якщо ми підходимо один одному - ми запрошуємо тебе на роботу

  Чому варто обрати нас?

  Заробітна плата:

  Ми гарантуємо стабільну зарплату та бонуси за твій особистий внесок. Ти можеш також отримувати винагороду за участь у реферальній програмі і залучення колег до Райфу.

  Гнучкі умови роботи:

  Ми пропонуємо комфортні умови для продуктивної роботи в офісі та можливість працювати в гібридному форматі. Віримо, що регулярні живі зустрічі команд сприяють обміну ідеями, допомагають нам досягти головної цілі – збудувати передовий цифровий банк, важливу складову нової процвітаючої України.

  Сучасне обладнання:

  Ми даємо всю техніку та обладнання, необхідні для роботи.

  Корпоративні навчальні програми

  У Райфі діють корпоративні навчальні програми з СХ, Agile та цифрової грамотності, уроки англійської мови і різноманітні тренінги.

  Онлайн навчання

  Для тебе є JunoJourney - маркетплейс із 300+ онлайн ресурсами для самостійного навчання. Співробітникам доступна корпоративна бібліотека, якою можна користуватися прямо зі смартфону.

  Програма амбасадорів бренду роботодавця

  Ти можеш долучатися до програми амбасадорів бренду роботодавця "Агенти Змін" і впроваджувати соціальні проєкти разом із колегами, спробувати себе в новій ролі та опанувати нові навички, які будуть корисними в роботі та особистому житті.

  У Райфі ми турбуємося про благополуччя співробітників. Ти знайдеш більше ніж роботу, це ще й можливість розвивати свій фізичний та психологічний добробут, забезпечити гармонію між професійним та особистим життям.

  Фізичне здоров'я

  Співробітникам доступне медичне страхування з першого дня роботи, консультації нутриціолога. Пропонуємо також знижки в спортклуб, онлайн заняття спортом, спортивні ком'юніті, в Райфі є футбольна і баскетбольна команди, теніс та шахи.

  Ментальне здоров'я

  Ми регулярно влаштовуємо лекції фахових спікерів про Wellbeing – з медитацій, фізичного здоров’я, культури, а також на цікаві теми з історії України.

  Матеріальна допомога

  Райф надає матеріальні допомоги постраждалим від війни (на евакуацію, на відновлення житла, на лікування), виплати при народженні дитини та у разі непередбачуваних обставин (на лікування, на поховання члена сім'ї , у т.ч. внаслідок військових дій). Доступні кредити співробітникам на привабливих умовах, консультації юриста.

  Програма підтримки захисників і захисниць

  Райф - це компанія, яка поважає та підтримує ветеранів (veteran friendly). Ми надаємо підтримку нашим демобілізованим колегам та запрошуємо ветеранів на роботу. Вперше в Україні ми запровадили посаду офіцера з питань ветеранів, який опікується потребами захисників і захисниць.

  Всі працівники можуть скористатися дисконтними програмами (техніка, стоматологія, клінінг, розваги). Ми дбаємо про комфортні робочі умови та якісне дозвілля.

  У нашій команді ми віримо в силу спільної праці та важливість кожного. Команда Райфу - це спільнота, де допитливість, талант та інновації вітаються. Ми підтримуємо один одного, вчимося разом та зростаємо завдяки тому, що кожен із нас має значення для нашого успіху.

  Середній стаж роботи в Райфі - 8 років. Це означає, що наші співробітники почуваються тут комфортно та розділяють цінності Райфу. Ми надаємо можливість побудови кар'єри, крос-функціонального розвитку, рескілінгу та апскілінгу, маємо цікаві тимбілдинги та можливість разом з колегами долучатися до волонтерських і благодійних проєктів.

  Ми прагнемо створити середовище, де кожен працівник відчуває себе повністю прийнятим та має можливість реалізовувати свій потенціал. Ми прагнемо створити середовище, де кожен працівник відчуває себе повністю прийнятим та має можливість реалізовувати свій потенціал на умовах рівності та інклюзивності.

  У Райфі діють також професійні та позаробочі ком'юніті за інтересами, відтак, ти завжди можеш знайти однодумців та підтримуюче оточення. Приєднуйся!

  Твоя кар`єра має значення

  #Разом_з_Україною