Кредитні картки #21 | Raiffeisen Bank Aval Кредитні картки #22 | Raiffeisen Bank Aval
Новий зручний застосунок MyRaif
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Кредитні картки #31 | Raiffeisen Bank Aval Кредитні картки #32 | Raiffeisen Bank Aval Кредитні картки #33 | Raiffeisen Bank Aval Кредитні картки #34 | Raiffeisen Bank Aval Кредитні картки #35 | Raiffeisen Bank Aval Кредитні картки #36 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr

Кредитні картки

Кредитні картки

Оберіть картку з найвигіднішими умовами.
Кредитні картки | Raiffeisen Bank Aval
Mastercard World «Два кешбеки»
2 КЕШБЕКИ

По-перше, кешбек. По-друге, кешбек

Кредитні картки #2 | Raiffeisen Bank Aval

Випуск картки та обслуговування - 0 грн

Кредитні картки #3 | Raiffeisen Bank Aval

Пільговий період - до 57 днів на всі операції

Кредитні картки #4 | Raiffeisen Bank Aval

Кешбек за покупки та поповнення

Кредитні картки #5 | Raiffeisen Bank Aval

Кредитний ліміт – до 300 000 грн

Кредитні картки #6 | Raiffeisen Bank Aval
Mastercard World 100 днів
100 днів

До 100 днів безтурботного життя. Покупки зараз – відсотки потім!

Кредитні картки #7 | Raiffeisen Bank Aval

до 100 днів без сплати % (за безготівковими операціями покупки)

Кредитні картки #8 | Raiffeisen Bank Aval

Плата за обслуговування – безкоштовно

Кредитні картки #9 | Raiffeisen Bank Aval

Кредитний ліміт – до 300 000 грн

Кредитні картки #11 | Raiffeisen Bank Aval
Mastercard World "Хочу-картка"
Хочу-картка 2.0

Кредитна картка «Хочу-картка» від Райффайзен Банк – улюблена картка для щоденних розрахунків. Життя – цікаве, сповнене нових відкриттів і так хочеться спіймати кожну його мить.

Кредитні картки #12 | Raiffeisen Bank Aval

2 безкоштовних зняття щомісяця в банкоматах Райффайзен Банку (для Тарифної моделі «Хочу-картка 2.0»)

Кредитні картки #13 | Raiffeisen Bank Aval

Пільговий період – до 57 днів

Кредитні картки #14 | Raiffeisen Bank Aval

Участь у Mastercard Більше (золоті бали)

Кредитні картки #15 | Raiffeisen Bank Aval

Кредитний ліміт – до 300 000 грн

Кредитні картки #16 | Raiffeisen Bank Aval
Mastercard World Fishka
Fishback

Ексклюзивна платіжна картка FISHKA поєднує в собі банківську платіжну картку з відновлювальною кредитною лінією та звичайну картку FISHKA.

Кредитні картки #17 | Raiffeisen Bank Aval

Кредитний ліміт – до 300 000 грн

Кредитні картки #18 | Raiffeisen Bank Aval
Пільговий період – до 57 днів
Кредитні картки #19 | Raiffeisen Bank Aval

Обмін балів на знижки у Партнерів Програми: АЗК ОККО, АЛЛО, Аптека доброго дня та винагороди з каталогу

Кредитні картки #20 | Raiffeisen Bank Aval
Оплата в точках продажу та інтернеті – без комісії
Додаткові пропозиції
Корисна інформація
інформація, яка може бути корисною для вас
Як отримати кредитну карту?

Залиште заявку на вибрану кредитну картку та ми вам перетелефонуємо. Також ви можете зателефонувати до Інформаційного Центру Банку за номерами:

  • 0 800 500 500 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів); 
  • (044) 490 88 88 (дзвінки на міський номер – згідно з тарифами оператора);
  • 521 (для абонентів Vodafone).

Або звернутися до відділення Банку для заповнення заявки.

Як змінити кредитний ліміт?

Наразі Банк постійно проводить аналіз стану кредитних ліній та у разі позитивної кредитної історії централізовано збільшує кредитний ліміт. Про збільшення кредитного ліміту Банк повідомляє клієнта шляхом направлення sms-повідомлення.

Як погасити заборгованість?

Ознайомитися зі способами погашення заборгованості по кредитній картці можна за посиланням.

Які тарифи на обслуговування кредиту?

З тарифами на обслуговування кредиту ви можете ознайомитися натиснувши «Детальніше» біля вибраної кредитної картки.

Як переглянути кредитну історію?

Ви можете отримати доступ до власної кредитної історії та переглянути її скориставшись послугами Першого всеукраїнського бюро кредитних історій, де вона зберігається. 

Як отримати дану послугу?

  • Звернутися до найближчого відділення Райффазен Банку Аваль. При собі необхідно мати паспорт громадянина України, картку платника податків (ІПН) та надати діючу адресу електронної пошти;
  • Обрати необхідний тарифний план;
  • Вказати персональні данні у платіжному дорученні за оплату послуг;
  • Зробити першу оплату за послугу у касі банку. У подальшому оплати здійснюються також через персональний кабінет на сайті Першого всеукраїнського бюро кредитних історій;
  • Упродовж п’яти днів після оплати послуги на вказану вами електронну адресу буде надіслано лист із даними для входу до персонального кабінету та детальну інструкцію щодо користування послугою.

У подальшому всі зміни та оновлення кредитної історії будуть надходити у вигляді електронного листа на ваш e-mail.

Умови дострокового розірвання договору про надання кредиту

Послуга надання коштів у позику (кредит) надається на умовах Договору банківського обслуговування, який складається з публічної пропозиції, заяви про акцепт публічної пропозиції/угоди, «Правил банківського обслуговування фізичних осіб в АТ «Райффайзен Банк Аваль» (далі – Правила), тарифів кредитодавця та заяви про відкриття карткового рахунку та надання кредиту «Кредитна картка».

Договір може бути розірваний за згодою сторін, за ініціативою однієї з сторін або у випадках, передбачених законодавством України.

Після повного погашення заборгованості за кредитом (у т.ч. дострокового) та закриття клієнтом всіх рахунків, відкритих на умовах Договору, клієнт має право ініціювати розірвання Договору шляхом звернення у відділення Банку з відповідною письмовою заявою. Договір вважатиметься розірваним в дату приймання Банком заяви клієнта про розірвання Договору.

Банк має право ініціювати розірвання Договору за наявності однієї з таких обставин: порушення клієнтом своїх зобов’язань перед Банком за Договором чи іншими договорами; у випадку проведення клієнтом та/або за рахунками клієнта забороненої (заборонених) операції(ій) чи операції(ій), що містять ознаки таких, що підлягають фінансовому моніторингу; настання обставин, які є підставою для припинення надання Банком передбачених Договором послуг клієнту; закриття всіх рахунків клієнта, відкритих на умовах Договору; відсутність факту користування передбаченими Договором послугами Банку.

 У випадку розірвання Договору за ініціативою Банку, Банк припиняє надання послуг за Договором з дати направлення відповідного повідомлення клієнту (або в інший строк, передбачений повідомленням).

ПОПЕРЕДЖЕННЯ клієнтам – фізичним особам при користуванні послугою отримання споживчого кредиту «Кредитна картка»

Послуга надання АТ «Райффайзен Банк Аваль» (далі – Банк) споживчих кредитів за програмою кредитування «Кредитна картка» надається Банком клієнтам-фізичним особам на умовах Договору банківського обслуговування.

Договір банківського обслуговування (далі – Договір) є договором приєднання (стаття 634 Цивільного кодексу України) та  складається з публічної пропозиції, заяви про акцепт публічної пропозиції/угоди, «Правил банківського обслуговування фізичних осіб в АТ «Райффайзен Банк Аваль», тарифів Банку та заяви про надання кредиту «Кредитна картка».

У разі невиконання або неналежного виконання клієнтом кредитних зобов’язань, встановлених Договором, клієнт несе відповідальність згідно з законодавством України та умовами Договору.

Так, за прострочення виконання клієнтом будь-яких грошових зобов‘язань за кредитом, клієнт має сплатити на вимогу Банку неустойку у розмірі 1% (один відсоток) від суми простроченого платежу, але в будь-якому випадку не менше 50 (п’ятдесяти) гривень.

Також, у разі неповернення клієнтом кредиту в останній день строку кредиту, клієнт має сплатити Банку проценти (як відповідальність за порушення грошового зобов'язання згідно статті 625 Цивільного кодексу України) у розмірі від 0,000001% до 48,00% річних.

Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від Банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання послуги надання споживчого кредиту (крім надання пакета банківських послуг).

Банк не має права вносити зміни до укладеної з клієнтом заяви про надання кредиту «Кредитна картка» в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено Договором або законом.

Клієнт може відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.

Щодо права споживача на відмову від договору про споживчий кредит

У разі оформлення кредитної картки на умовах тарифної моделі «Кредитна картка 100 днів» клієнт має право протягом 14 календарних днів з дня укладення договору про споживчий кредит відмовитися від договору без пояснення причин, у тому числі в разі отримання клієнтом грошових коштів. Про намір відмовитися від договору про споживчий кредит клієнт повідомляє Банк у письмовій паперовій формі. Протягом 7 календарних днів з дати подання письмового повідомлення про відмову від договору про споживчий кредит клієнт зобов’язаний повернути Банку грошові кошти, одержані згідно з договором, та сплатити проценти за період з дня одержання коштів до дня їх повернення за ставкою, встановленою договором про споживчий кредит.

У разі оформлення кредитної картки на умовах тарифних моделей «Кредитна картка Хочу-картка 2.0», «Кредитна картка Fishback», «Кредитна картка Platinum», «Кредитна картка Elite», які передбачають надання Банком клієнту кредитних коштів не лише для власних (особистих) потреб, але і з метою оплати клієнтом страхового платежу на користь страховика, послуга страхування якого надається клієнту до закінчення 14 днів з моменту укладання договору про споживчий кредит, відповідно до пункту 2 частини 6 статті 15 Закону України «Про споживче кредитування», Клієнт не має права відмовитись від договору про споживчий кредит.

Чи можна отримати офіційну довідку про стан або відсутність заборгованості?

Отримати офіційну довідку про стан заборгованості по діючому кредиту або про відсутність боргу перед Банком можливо зателефонувавши до Інформаційного центру Банку (0 800 500 500) або за запитом до чату Raiffeisen Online. Деталі.

 Для дзвінків із-за кордону: +38-044-230-99-98 (за тарифами оператора) або [email protected] (безкоштовно зі Skype).

Чи була ця сторінка корисною для вас?
Дякуємо! З Вашою допомогою ми стаємо краще!
Львівська Національна Опера отримала допомогу від Райфу для популяризації українського мистецтва
Львівська Національна Опера отримала допомогу від Райфу для популяризації українського мистецтва
15 Травня 2024
За будь-яких відключень електроенергії Райф продовжить обслуговувати клієнтів
За будь-яких відключень електроенергії Райф продовжить обслуговувати клієнтів
15 Травня 2024
Райф видає гранти студентам Чернівецького національного університету на розвиток українських стартапів
Райф видає гранти студентам Чернівецького національного університету на розвиток українських стартапів
14 Травня 2024
Райф надав 37,4 млрд грн нових кредитів на підтримку економіки та українців у 1 кварталі 2024р.
Райф надав 37,4 млрд грн нових кредитів на підтримку економіки та українців у 1 кварталі 2024р.
14 Травня 2024
«Справжній лідер має знайти нові сенси та цінності, повірити в них та вести за собою людей власним прикладом», — Наталія Гуріна
«Справжній лідер має знайти нові сенси та цінності, повірити в них та вести за собою людей власним прикладом», — Наталія Гуріна
01 Травня 2024
Акціонери Райффайзен Банку затвердили результати банку за 2023 рік та визначили основні напрями роботи на 2024-ий
Акціонери Райффайзен Банку затвердили результати банку за 2023 рік та визначили основні напрями роботи на 2024-ий
01 Травня 2024
Райффайзен Банк уклав угоди з Agreena у сфері вуглецевої програми
Райффайзен Банк уклав угоди з Agreena у сфері вуглецевої програми
30 Квітня 2024
Райффайзен Банк поділився у Берліні практичним досвідом гуманітарних проєктів в Україні
Райффайзен Банк поділився у Берліні практичним досвідом гуманітарних проєктів в Україні
29 Квітня 2024