100 днів #8 | Raiffeisen Bank Aval 100 днів #9 | Raiffeisen Bank Aval
Бережіть себе. Все онлайн в Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
100 днів #18 | Raiffeisen Bank Aval 100 днів #19 | Raiffeisen Bank Aval 100 днів #20 | Raiffeisen Bank Aval 100 днів #21 | Raiffeisen Bank Aval 100 днів #22 | Raiffeisen Bank Aval 100 днів #23 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr
Картки

100 днів

До 100 днів безтурботного життя. Покупки зараз – відсотки потім!

100 днів | Raiffeisen Bank Aval
Mastercard World 100 днів
100 днів #2 | Raiffeisen Bank Aval

до 100 днів без сплати % (за безготівковими операціями покупки)

100 днів #3 | Raiffeisen Bank Aval

Плата за обслуговування – безкоштовно

100 днів #4 | Raiffeisen Bank Aval

Кредитний ліміт – до 300 000 грн

Умови програми кредитуванняВідкриття картки Mastercard World 100 днів
Безкоштовно
Пільговий період
до 100 днів*
Відсоткова ставка за користування, річних
48%
Мінімальне щомісячне погашення
5% від залишку заборгованості**
Комісія за зняття готівки
3%
Дата погашення щомісячного платежу
до 20-го числа кожного місяця
Погашення кредитної картки
Безкоштовно
Мобільний банкінг
Безкоштовно
Райффайзен Онлайн
Безкоштовно
Участь у Програмі
Програма винагород Mastercard / Більше Mastercard


* Пільговий період застосовується до безготівкових операцій оплати товарів/робіт/послуг в торгівельній мережі та/або мережі Інтернет з використанням платіжної картки. Під Пільговим періодом розуміється проміжок часу, який починається з дати використання кредиту (першої здійсненої в Пільговому періоді операції оплати вартості товарів/послуг з використанням платіжної картки за рахунок кредиту за умови, що на дату здійснення такої  операції  відсутня заборгованість за кредитом; у разі наявності  заборгованості за кредитом, для початку пільгового періоду вона має бути сплачена Клієнтом в повному обсязі) та закінчується через сто календарних днів включно. Для всіх видаткових операцій  оплати вартості товарів/послуг  з використанням платіжної картки, здійснених після першої такої операції в пільговому періоді, пільговий період закінчується в дату закінчення пільгового періоду для першої такої операції в цьому пільговому періоді. Пільговий період застосовується (проценти за користування Кредитом не нараховуються протягом цього періоду) за умови погашення використаної суми кредитного ліміту до кінця цього Пільгового періоду та вчасного погашення мінімальних щомісячних платежів протягом цього Пільгового періоду.

Наприклад,

- дата покупки – 26.06;

- дата найближчого розрахунку процентів – 25.07, наступні дати розрахунку процентів – 25.08 та 25.09;

- дати погашення мінімальних щомісячних платежів (5%) – 20-ті числа: до 20.08; 20.09;

- повне погашення – до 03.10;

- строк дії пільгового періоду – з 26.06 по 03.10.2019 (100 днів).

** 5 (п’ять)% від залишку заборгованості. Сума мінімального щомісячного платежу виставляється до погашення кожного місяця в дату розрахунку процентів та має бути погашена до 20 числа наступного місяця.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ клієнтам – фізичним особам при користуванні послугою отримання споживчого кредиту «Кредитна картка»

Послуга надання АТ «Райффайзен Банк Аваль» (далі – Банк) споживчих кредитів за програмою кредитування «Кредитна картка» надається Банком клієнтам-фізичним особам на умовах Договору банківського обслуговування.
Договір банківського обслуговування (далі – Договір) є договором приєднання (стаття 634 Цивільного кодексу України) та складається з публічної пропозиції, заяви про акцепт публічної пропозиції/угоди, «Правил банківського обслуговування фізичних осіб в АТ «Райффайзен Банк Аваль», тарифів Банку та заяви про надання кредиту «Кредитна картка».
У разі невиконання або неналежного виконання клієнтом кредитних зобов’язань, встановлених Договором, клієнт несе відповідальність згідно з законодавством України та умовами Договору.
Так, за прострочення виконання клієнтом будь-яких грошових зобов‘язань за кредитом, клієнт має сплатити на вимогу Банку неустойку у розмірі 1% (один відсоток) від суми простроченого платежу, але в будь-якому випадку не менше 50 (п’ятдесяти) гривень.
Також, у разі неповернення клієнтом кредиту в останній день строку кредиту, клієнт має сплатити Банку проценти (як відповідальність за порушення грошового зобов'язання згідно статті 625 Цивільного кодексу України) у розмірі від 0,000001% до 48,00% річних.
Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від Банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання послуги надання споживчого кредиту (крім надання пакета банківських послуг).
Банк не має права вносити зміни до укладеної з клієнтом заяви про надання кредиту «Кредитна картка» в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено Договором або законом.
 Клієнт може відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.Корисна інформація
інформація, яка може бути корисною для вас
Як легко погашати кредитну картку?

Оберіть найзручніший спосіб для вас: 


Усі послуги безкоштовні.


1Звертаємо увагу, що банк-емітент може додатково стягувати комісію за цими типами переказів

Вимоги до позичальника
  • Постійна реєстрація на території України
  • Вік позичальника: від 23 до 71 років1


1Кредитна картка надається для жінок віком до 60 років та чоловіків - до 64 років. Для пенсіонерів за віком - до 71 років

Документи для оформлення кредиту
  • Паспорт громадянина України
  • Ідентифікаційний номер платника податків 
  • Довідка про доходи (для нових клієнтів, якщо сума кредиту більше 50 000 грн)
Чи була ця сторінка корисною для вас?
Дякуємо! З Вашою допомогою ми стаємо краще!