Кредитні канікули зі зменшеним обов’язковим платежем (Кредитні картки) | Raiffeisen Bank Aval Кредитні канікули зі зменшеним обов’язковим платежем (Кредитні картки) #2 | Raiffeisen Bank Aval
Бережіть себе. Все онлайн в Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
  • Приватним особам
  • Бізнесу
  • Преміум
  • Корпоративним клієнтам

Деталі кредитних канікул для Кредитної картки

Вітаємо!
Ви отримали від банку смс про надання кредитних канікул по вашій кредитній картці. Що це означає?

1. Кредитні канікули встановлюються або за ініціативою Банку на підставі детального аналізу, або на підставі вашої заявки на сайті Банку.

2. Згідно умов кредитного договору, передбачено сплату щомісячного платежу у розмірі 5% від суми використаного кредитного ліміту. Сума мінімального щомісячного платежу виставляється до погашення кожного місяця в дату розрахунку процентів та має бути погашена до 20 числа наступного місяця.

Протягом кредитних канікул зменшується розмір мінімального щомісячного платежу та змінюється процентна ставка. Час дії кредитних канікул, процентна ставка та зменшений розмір щомісячного платежу зазначається в надісланому Вам смс – повідомленні.

3. Звертаємо увагу, що на період дії кредитних канікул розмір страхового платежу, умови пільгового періоду залишаються без змін. Списання процентів, страхового платежу проводиться за рахунок кредитного ліміту.

4. Інформацію про вашу кредитну картку, зокрема про суму заборгованості, суму щомісячного мінімального платежу, чи діє пільговий період та на яку частину заборгованості по кредитній картці, платіж, щоб залишатися у пільговому періоді переглядайте, будь ласка, в Райффайзен Онлайн.