Кредитні канікули із зменшеним платежем (Іпотечні кредити/Кредит готівкою) | Raiffeisen Bank Aval Кредитні канікули із зменшеним платежем (Іпотечні кредити/Кредит готівкою) #2 | Raiffeisen Bank Aval
Бережіть себе. Все онлайн в Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
  • Приватним особам
  • Бізнесу
  • Преміум
  • Корпоративним клієнтам

Деталі кредитних канікул для Кредиту готівкою / Іпотечного кредиту

              Вітаємо!


Банк надав Кредитні канікули за Вашим кредитом, що це означає?

За ініціативою Банку, на підставі детального аналізу або за Вашим зверненням на сторінку Банку, за Вашим кредитом були встановлені кредитні канікули.

Це передбачає можливість протягом дії кредитних канікул (термін дії зазначено в отриманому Вами смс - повідомленні) сплачувати щомісячний платіж за кредитом у розмірі менше, ніж до кредитних канікул. Розмір зменшеного щомісячного платежу зазначено в отриманому Вами смс – повідомленні.


Увага! Зменшена сума платежу є обов’язковою до сплати!

Сума платежу на яку зменшено плановий платіж - капіталізуються (збільшують фактичну заборгованість клієнта за сумою кредиту), розмір щомісячного платежу за кредитом після закінчення кредитних канікул збільшиться. Таке збільшення не супроводжується видачею кредитних коштів клієнту.

У разі сплати Вами у визначену кредитним договором дату платежу коштів в сумі, більшій ніж зменшена сума платежу, то сума капіталізації процентів (збільшення фактичної заборгованості за сумою кредиту) буде меншою на суму перевищення клієнтом платежу.

Також, Ви маєте право здійснювати часткове дострокове погашення кредиту в порядку та на умовах, передбачених кредитним договором.