Інвестиційний кредит на купівлю с/г техніки та обладнання #5 | Raiffeisen Bank Aval Інвестиційний кредит на купівлю с/г техніки та обладнання #6 | Raiffeisen Bank Aval
Залишайтеся вдома. Все онлайн у Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Інвестиційний кредит на купівлю с/г техніки та обладнання #15 | Raiffeisen Bank Aval Інвестиційний кредит на купівлю с/г техніки та обладнання #16 | Raiffeisen Bank Aval Інвестиційний кредит на купівлю с/г техніки та обладнання #17 | Raiffeisen Bank Aval Інвестиційний кредит на купівлю с/г техніки та обладнання #18 | Raiffeisen Bank Aval Інвестиційний кредит на купівлю с/г техніки та обладнання #19 | Raiffeisen Bank Aval Інвестиційний кредит на купівлю с/г техніки та обладнання #20 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr

Інвестиційний кредит на купівлю с/г техніки та обладнання

Запорукою лідерства на сучасному ринку є новітні технології та якісне обладнання. Збільшити обсяги виробництва та зміцнити свою справу Ви зможете придбавши власні основні засоби виробництва.

Основні переваги

Інвестиційний кредит на купівлю с/г техніки та обладнання | Raiffeisen Bank Aval
придбання обладнання нового й того, що було у використанні
Інвестиційний кредит на купівлю с/г техніки та обладнання #2 | Raiffeisen Bank Aval
придбання спецтехніки нової й тієї, що була у використанні
Інвестиційний кредит на купівлю с/г техніки та обладнання #3 | Raiffeisen Bank Aval
широкий вибір партнерів
Інвестиційний кредит на купівлю с/г техніки та обладнання #4 | Raiffeisen Bank Aval
модернізації та реконструкції власних засобів

Інформація про продукт

Надання Кредиту здійснюється на умовах Кредитного договору на строк, що передбачений Умовами кредиту.

Протягом дії Кредитного договора Клієнт має право на получение разрешения Кредитного договора, письмово повідомивши про це Кредитора у терміни, що передбачені Кредитним договором. Дострокове розірвання Кредитного договору по иніціативою Клієнта можливе виключно за умови відсутності Кредит-якої заборгованості Клієнта перед Банком по угоду договором.Зміни до кредитного договора вносится до шляхом по составлению договора.

Відмова от Договору в односторонньому порядку не передбачена.

Послугу надає АТ «Райффайзен Банк», ліцензія НБУ №10 от 18.06.2018р .; код ЄДРПОУ 14305909; включений до Державного реєстру банків 27.03.1992р. під № 94; місцезнаходження: 01011, м. Київ, вул. Лєскова, 9; контактні телефоны: 044 490 88 88; 0 (800) 505-045; адрес електронної пошти info@raiffeisen.uaдержавне регуляции діяльності Банку здійснює Національний банк України (01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9; гаряча лінія: 0800 505 240).

Умови кредиту

Термін кредитування
от 6 до 60 месяцев
Відсоткова ставка
13,2-13,6%
Валюта кредиту
гривня
Максимальний ліміт
37 300 000 грн.
Разова комісія за надання кредиту
0,5-0,99%
Початковий внесок
от 20%
Забезпечення за кредитом:
майно, для предоставления кредитных кошельков или более мелких кредитов, депозитов
Коммуникация по внесению залога в кредитный договору / договору забезпеченения за иніціативою Клієнта
до 100 000 евро включительно (или деквівалент в иностранные валюты)500 грн
більше 100 000 евро (или деквівалент в иностранных валюті)
1000 грн
комісія за передання довідки про наличие кредиту150 грн
комісія за дострокове розірвання Кредитного Договора0 грн
Дистанційне обслуговуванняЗарегистрируйте свій час с использованием Кваліфікованого электронного электронного подписки (КЕП) и публикации всех документи без віддідування Відділення Банку. Детальніше за посиланням
Зверніть увагу
Кредит надається на умовах Кредитного договору у формі Невідновлювальной кредитної лінії. Проект Кредитного договору надається Клієнту на його вимогу.
На виконання вимог ст. 67  Закон Украины "О банках і банковское общество" (надалі - Закон о банках) АТ «Райффайзен Банк» (надалі - Банк) подает в кредитный рестру Национального банка Украины (надалі - Кредитный реєстр) кредитные операції, зазначенные в частном першій статті 49 Закон о банках, якщо сума заборгованості (за основную сумою и відсотками) за такими кредитными операциями дорівнює или перевищує 100 розмір за валюту международных кредитных сделок (суточные платежи за межбанковские кредиты). реєстру інформацію в складі та обсязі, передбачені в ч. 3 ст. ст. 67  Закон о банках », у визначеному Національним банком України порядку.