Інвестиційний кредит на купівлю с/г техніки та обладнання #5 | Raiffeisen Bank Aval Інвестиційний кредит на купівлю с/г техніки та обладнання #6 | Raiffeisen Bank Aval
Новий зручний застосунок MyRaif
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Інвестиційний кредит на купівлю с/г техніки та обладнання #15 | Raiffeisen Bank Aval Інвестиційний кредит на купівлю с/г техніки та обладнання #16 | Raiffeisen Bank Aval Інвестиційний кредит на купівлю с/г техніки та обладнання #17 | Raiffeisen Bank Aval Інвестиційний кредит на купівлю с/г техніки та обладнання #18 | Raiffeisen Bank Aval Інвестиційний кредит на купівлю с/г техніки та обладнання #19 | Raiffeisen Bank Aval Інвестиційний кредит на купівлю с/г техніки та обладнання #20 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr

Інвестиційний кредит на купівлю с/г техніки та обладнання

Запорукою лідерства на сучасному ринку є новітні технології та якісне обладнання. Збільшити обсяги виробництва та зміцнити свою справу Ви зможете придбавши власні основні засоби виробництва.

Основні переваги

Інвестиційний кредит на купівлю с/г техніки та обладнання | Raiffeisen Bank Aval
придбання обладнання нового й того, що було у використанні
Інвестиційний кредит на купівлю с/г техніки та обладнання #2 | Raiffeisen Bank Aval
придбання спецтехніки нової й тієї, що була у використанні
Інвестиційний кредит на купівлю с/г техніки та обладнання #3 | Raiffeisen Bank Aval
широкий вибір партнерів
Інвестиційний кредит на купівлю с/г техніки та обладнання #4 | Raiffeisen Bank Aval
модернізації та реконструкції власних засобів

Інформація про продукт

Надання Кредиту здійснюється на умовах Кредитного договору на строк, що передбачений Умовами кредиту.

Протягом дії Кредитного договору Клієнт має право ініціювати дострокове розірвання Кредитного договору, письмово повідомивши про це Кредитора у терміни, що передбачені Кредитним договором. Дострокове розірвання Кредитного договору за ініціативою Клієнта можливе виключно за умови відсутності будь-якої заборгованості Клієнта перед Банком по Кредитному договору.

Відмова від Кредитного договору в односторонньому порядку не передбачена.

Послуги надає АТ "Райффайзен Банк", ліцензія НБУ №10 від 02.07.2021р.; код ЄДРПОУ 14305909; включений до Державного реєстру банків 27.03.1992р. під № 94; місцезнаходження: 01011, м. Київ, вул. Лєскова, 9; контактні телефони: 044 490 88 88; 0 (800) 505-045; адреса електронної пошти [email protected]; державне регулювання діяльності Банку здійснює Національний банк України (01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9; гаряча лінія: 0800 505 240).

Умови кредиту

Термін кредитування
от 6 до 60 місяців
Відсоткова ставка
15,7% -16,2%
Валюта кредиту
гривня
Максимальний ліміт
60 300 000 грн.
Разова комісія за надання кредиту
0,5-0,99%
Початковий внесок
от 20%
Забезпечення за кредитоммайно, придбане за рахунок кредитних коштів, депозитов
Комісія по внесенню змін до кредитного договору / договору забезпеченения за иніціативою Клієнта

до 100 000 євро включно (або еквівалент в іноземній валюті)500 грн
більше 100 000 євро включно (або еквівалент в іноземній валюті)
1000 грн
комісія за надання довідки про наявність кредиту150 грн
комісія за дострокове розірвання Кредитного Договору0 грн
Дистанційне обслуговуванняЗаощаджуйте свій час з використанням Кваліфікованого електронного підпису (КЕП) та підписуйте всі документи без відвідування Відділення Банку. Детальніше за посиланням
Зверніть увагу
Кредит надається на умовах Кредитного договору у формі Невідновлювальной кредитної лінії. Проект Кредитного договору надається Клієнту на його вимогу.
На виконання вимог ст. 67 Закону України "Про банки і банківську діяльність" (надалі - Закон про банки) АТ «Райффайзен Банк» (надалі - Банк) подає до кредитного реєстру Національного банку України (надалі - Кредитний реєстр) інформацію про здійснені ним відносно клієнта-позичальника кредитних операцій, зазначених в частині першій статті 49 "Закону про банки", якщо сума заборгованості (по основній сумі та відсоткам) по таким кредитним операціям дорівнює або перевищує 100 мінімальних заробітніх плат  (або еквівалент даної суми в іноземній валюті).
Банк подає до Кредитного реєстру інформацію в складі та обсязі, що передбачені в частині 3 ст. ст. 67    "Закону про банки", у визначеному Національним банком України порядку.
 


Вас може зацікавити:


як переоформити пенсію на картку, рахунок в банку для соціальних виплат, как сделать студенческую карту, получить банковскую карту онлайн, реєстрація картки фішка, дитячі картки, visa голд, снятие наличных без комиссии в любых банкоматах, обмеження на зняття готівки з рахунку фоп, страхова сума, эквайринг для физических лиц, еквайринг в інтернеті, відсоток за торговий еквайринг, купить эквайринг, прием платежей через смартфон nfc, курс долара до євро на сьогодні