Тендерна гарантія On-Line #4 | Raiffeisen Bank Aval Тендерна гарантія On-Line #5 | Raiffeisen Bank Aval
Бережіть себе. Все онлайн в Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Тендерна гарантія On-Line #14 | Raiffeisen Bank Aval Тендерна гарантія On-Line #15 | Raiffeisen Bank Aval Тендерна гарантія On-Line #16 | Raiffeisen Bank Aval Тендерна гарантія On-Line #17 | Raiffeisen Bank Aval Тендерна гарантія On-Line #18 | Raiffeisen Bank Aval Тендерна гарантія On-Line #19 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr

Тендерна гарантія On-Line

Гарантія, відповідно до якої банк бере на себе зобов’язання виплатити кошти організатору тендера у разі невиконання клієнтом (замовником тендерної гарантії) умов тендера.

Основні переваги

Тендерна гарантія On-Line | Raiffeisen Bank Aval
Організатор упевнений у виконанні зобов’язань учасникам
Тендерна гарантія On-Line #2 | Raiffeisen Bank Aval
Учасники отримують конкурентну перевагу в тендері
Тендерна гарантія On-Line #3 | Raiffeisen Bank Aval
Без забезпечення та без блокування коштів на рахунку покриття

Інформація про продукт.


Послуга надання електронної Тендерної гарантії надається на умовах Договору банківського обслуговування згідно Заяви про надання Гарантії, яка підписується кваліфікованим електронним підписом Клієнта та надається засобами Електронного майданчика в електронній системі закупівель ProZorro .

Надання електронної Тендерної гарантії  Клієнтам мікробізнесу в електронній системі закупівель ProZorro через Електронний майданчик, без відвідування відділення, можливо для таких Клієнтів Райфу:

- клієнт має діючий поточний рахунок, який відкритий у Банку більше 6-ти місяців до дати звернення за Гарантією, в форматі IBAN (БГ 2600) та обслуговується в Банку на умовах Договору банківського обслуговування (Публічного договору);

- тип клієнта: фізична особа- підприємець (ФОП);

- запитувана сума Гарантії до 150 тис. грн. включно.

Послугу надає АТ «Райффайзен Банк Аваль», ліцензія НБУ №10 від 18.06.2018р.; код ЄДРПОУ 14305909; включений до Державного реєстру банків 27.03.1992р. під № 94; місцезнаходження: 01011, м. Київ, вул. Лєскова, 9; контактні телефони: 044 490 88 88; 0 (800) 505-045; адреса електронної пошти [email protected]; державне регулювання діяльності Банку здійснює Національний банк України (01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9; гаряча лінія: 0800 505 240).


Умови

Строк дії гарантії
визначається вимогами/умовами тендерної документації
Валюта
гривня
Максимальна сума
до 150 тис.грн. включно
Тип клієнта
тільки для фізичних осіб – підприємців (ФОП)
Забезпечення
без забезпечення та без блокування коштів на рахунку покриття
Наявність поточного рахунку
відкритий у Банку більше 6-ти місяців до дати звернення за Гарантією, в форматі IBAN (БГ 2600) та обслуговується в Банку на умовах Договору банківського обслуговування (Публічного договору)
Зверніть увагу
На виконання вимог ст. 67Закону України "Про банки і банківську діяльність" (надалі – Закон про банки) АТ «Райффайзен Банк Аваль» (надалі - Банк) подає до кредитного реєстру Національного банку України (надалі - Кредитний реєстр) інформацію про здійснені ним щодо клієнта-боржника кредитні операції, що зазначені у частині першій статті 49 Закону про банки, якщо сума заборгованості (за основною сумою та відсотками) за такими кредитними операціями дорівнює або перевищує 100 розмірів мінімальних заробітних плат (або еквівалент цієї суми в іноземній валюті).
Банк подає до Кредитного реєстру інформацію в складі та обсязі, що передбачені у ч. 3 ст. ст. 67Закону про банки», у визначеному Національним банком України порядку.