Автоцивілка для Зелена карта для водіїв в Україні та за кордоном | Raiffeisen Bank Aval Автоцивілка для Зелена карта для водіїв в Україні та за кордоном #2 | Raiffeisen Bank Aval
Бережіть себе. Все онлайн в Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Автоцивілка для Зелена карта для водіїв в Україні та за кордоном #11 | Raiffeisen Bank Aval Автоцивілка для Зелена карта для водіїв в Україні та за кордоном #12 | Raiffeisen Bank Aval Автоцивілка для Зелена карта для водіїв в Україні та за кордоном #13 | Raiffeisen Bank Aval Автоцивілка для Зелена карта для водіїв в Україні та за кордоном #14 | Raiffeisen Bank Aval Автоцивілка для Зелена карта для водіїв в Україні та за кордоном #15 | Raiffeisen Bank Aval Автоцивілка для Зелена карта для водіїв в Україні та за кордоном #16 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr
Страхування

Автоцивілка для Зелена карта для водіїв в Україні та за кордоном

Обов'язкові та необхідні для всіх водіїв програми страхування відповідальності за шкоду іншим особам в разі ДТП

Страховики - партнери Райффайзен Банк


    

 

Як придбати програму?

Натиснути вид страхування серед кнопок нижче, який Вам необхідно придбати

Обрати найкращу пропозицію та внести Ваші дані та дані про авто

Оплатити платіж з будь-якої платіжної картки або з віртуального гаманця

social group

Щоб придбати програму потрібно мати лише 5 хвилин, електронну пошту та платіжну банківську картку!

Договір Автоцивілки на 100% відповідає вимогам законодавства щодо умов захисту та вартості!

social group

Якщо Ви укладаєте договір Зелена картка, роздрукуйте або збережіть на телефоні Сертифікат Зеленої картки, який надійде на Вашу електронну пошту!

Послугу щодо укладення договорів страхування на сайті Райффайзен Банк надає партнер банку - електронний сервіс Polis.UA (юридична адреса компанії 04119, м. Київ, вул. Деревлянська, 10 А).

Всі персональні дані та дані про транспортний засіб, щодо якого укладається договір страхування, які Ви вказуєте при укладені договору, передаються сервісом Polis.UA в страхову компанію, яку Ви обрали для укладення договору.

Райффайзен Банк не опрацьовує, не зберігає та не передає нікому вказані вище персональні дані.

У випадку звернення по питанням обробки персональних даних, які можуть у Вас виникнути, Вам необхідно звертатись до сервісу Polis.ua (юридична адреса компанії 04119, м. Київ, вул. Деревлянська, 10 А, [email protected], +380445852577) та страхової компанії, з якою Ви уклали договір страхування, контактна інформація по якій вказана в договорі страхування, що Вами буде укладено.

Договір публічної оферти Поліс.юа
Чи була ця сторінка корисною для вас?
Дякуємо! З Вашою допомогою ми стаємо краще!