Ми використовуємо cookies на цьому сайті, щоб надати вам кращий сервіс.
Корисна інформація
- Стимулювання імпульсних покупок
- Збільшення відвідуваності за рахунок впровадження додаткового сервісу
- Зменшення операційних витрат на роботу з готівкою
- Створення конкурентної переваги
- Відсутність мінімальної або максимальної суми покупки
- Максимальна сума видачі готівки за одну операцію – 6500 UAH
- Операція покупки + видача готівки = одна транзакція по картці
- Комісія за послуги торговельного еквайрингу не застосовується до суми готівки для видачі
- При використанні смартфона з NFC вводити PIN не потрібно (верифікація відбувається на пристрої клієнта).
- Комісія для власника картки тарифікується так само як комісія для операції зняття коштів через банкомат
- Можливість зняття готівки з картки будь-якого банку України
- Можливість отримувати зарахування від операцій через POS термінал окремими банківськими проводками: за товари та послуги та за видану готівку
1. Операція видачі готівкових коштів Держателю ПК здійснюється одночасно з операцією оплати вартості товарів/послуг та за рахунок власної готівкової виручки Клієнта.
2. Для здійснення операції видачі готівкових коштів Держателю ПК Касир повинен:
2.1. Вибрати на Платіжному терміналі функцію «Сплата», після чого обрати «З видачою».
2.2. Ввести окремо суму оплати вартості товарів/послуг та суму видачі готівкових коштів.
2.3. Запросити у Держателя ПК введення ПІН-коду.
2.4. Видати Держателю ПК Чек з зазначенням інформації про суму операції оплати вартості товарів/послуг та суму виданих готівкових коштів.
Постанова НБУ №148 від 29.12.2017
П.9 розділ II: Підприємство/фізична особа-підприємець, яке/яка відповідно до законодавства України приймає до обслуговування електронні платіжні засоби з метою проведення оплати вартості товарів чи послуг і оснащене платіжним терміналом [у тому числі з'єднаним чи поєднаним з реєстратором розрахункових операцій (далі - РРО)], має право за рахунок готівкової виручки або готівки, отриманої з банку, надавати держателю електронного платіжного засобу (якщо така послуга передбачена правилами відповідної платіжної системи) послуги з видачі готівки з друкуванням квитанції платіжного термінала (або розрахункового документа) та відображенням таких операцій у книзі обліку розрахункових операцій або розрахунковій книжці у разі їх використання.
Постанова НБУ №59 від 07.05.2020
Згідно даної Постанови були внесені зміни до Закону "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг", зокрема спрощена процедура видачі готівкових коштів, а саме абзац четвертий п. 27 Закону викладений в такій редакції::
“Підприємства/відокремлені підрозділи підприємств/фізичні особи-підприємці, які відповідно до законодавства України приймають до обслуговування електронні платіжні засоби та проводять розрахунки із застосуванням РРО і надають держателям електронних платіжних засобів послуги з видачі готівки з друкуванням квитанції платіжного термінала (або розрахункового документа), реєструють у встановленому порядку такі операції в розрахункових документах РРО або РК.”
Дата набуття чинності внесених змін – 01.08.2020