Депозити та Інвестиції #20 | Raiffeisen Bank Aval Депозити та Інвестиції #21 | Raiffeisen Bank Aval
Залишайтеся вдома. Все онлайн у Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Депозити та Інвестиції #30 | Raiffeisen Bank Aval Депозити та Інвестиції #31 | Raiffeisen Bank Aval Депозити та Інвестиції #32 | Raiffeisen Bank Aval Депозити та Інвестиції #33 | Raiffeisen Bank Aval Депозити та Інвестиції #34 | Raiffeisen Bank Aval Депозити та Інвестиції #35 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr

Депозити та Інвестиції

Піклуючись про своїх клієнтів, Raiffeisen Bank , пропонує депозитну програму відповідно до потреб кожного з них. 

Депозити та Інвестиції | Raiffeisen Bank Aval
Вклад Класичний Строковий

Вклад "Класичний Строковий” – найвища процентна ставка серед існуючих вкладів; без пролонгації; без поповнення; без можливості дострокового повернення; виплата відсотків у кінці строку, відкриття та підвищена ставка в Raiffeisen Online

Мінімальна сума вкладу

2000 грн.

Термін вкладу
від 1 до 12 міс
Виплата відсотків
Наприкінці строку

Відкрити депозит

Детальніше
Депозити та Інвестиції #2 | Raiffeisen Bank Aval
Вклад Ощадний

Вклад “Ощадний” – з пролонгацією, з правом поповнення, щомісячна виплата відсотків на поточний рахунок або капіталізація відсотків, часткове зняття коштів протягом Пільгового періоду, можливість відкриття в Raiffeisen Online

Мінімальна сума вкладу

500 грн.

Термін вкладу
від 3 до 12 міс
Виплата відсотків
Щомісячна виплата або капіталізація

Відкрити депозит

Детальніше
Депозити та Інвестиції #3 | Raiffeisen Bank Aval
Вклад на вимогу "Універсальний"

Вклад “Універсальний” – безстроковий вклад з правом поповнення та часткового зняття коштів, щомісячна капіталізація відсотків,  можливість відкриття в Raiffeisen Online

Мінімальна сума вкладу
100 грн.
Термін вкладу
Безстроковий
Виплата відсотків
Капіталізація на рахунок

Відкрити депозит

Детальніше
Депозити та Інвестиції #4 | Raiffeisen Bank Aval
Оренда індивідуальних сейфів

Якщо ви бажаєте зберегти гроші, коштовності, документи або сімейні реліквії у надійному місці та бути впевненими в їхній цілості та конфіденційності, Raiffeisen Bank , пропонує скористатися послугою оренди індивідуальних сейфів.

Закінчується оренда індивідуального сейфу?
Залишайтеся вдома – пеню скасовано!
Не потрібно йти у відділення під час карантину, ми подбаємо про вас. Райффайзен Банк скасовує сплату пені після закінчення строку оренди індивідуального сейфу.
Платіть тільки орендну плату відповідно до умов вашого договору, зробити це можна буде вже після карантину.
Будь ласка, не виходьте на вулицю без вагомої потреби та виконуйте всі превентивні заходи.
Здоров’я вам!

Система знижок
діє гнучка система знижок
Обирай розмір
можливість обрати оптимальний розмір сейфів
Строк оренди
зручний строк оренди – від 1 до 732 діб
Детальніше
Депозити та Інвестиції #5 | Raiffeisen Bank Aval
Хочете обрати найбільш підходящу для себе вклад? Тоді порівняйте їх, побачте усі плюси та мінуси та оберіть, що хочете.
Порівняти усі депозити

Переваги депозитів в Райффайзен

Наднадійність банку
Депозити та Інвестиції #6 | Raiffeisen Bank Aval

Згідно рейтингам Raiffeisen Bank, найнадініший банк в Україні.

Гарантія вкладів
Депозити та Інвестиції #7 | Raiffeisen Bank Aval

Raiffeisen Bank, — учасник «Фонду гарантування вкладів фізичних осіб» з 1999 року. ФГВФО відшкодовує клієнтам проблемних банків до 200 тис. грн за вкладами, включаючи відсотки.

Відкриття онлайн
Депозити та Інвестиції #8 | Raiffeisen Bank Aval

Відкриття та операції за рахунком 24/7

Депозити та Інвестиції #9 | Raiffeisen Bank Aval
Надійність ваших вкладів додатково забезечене членством Райффайзен Банк у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб
Як відкрити депозит?

Відкрити депозит у відділенні

Також ви можете відкрити депозит у відділенні

 #10 | Raiffeisen Bank Aval

Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера (реєстраційний номер облікової картки платника податків) або відповідна відмітка Державної податкової служби в паспорті

 #11 | Raiffeisen Bank Aval

Паспорт або інший документ, що посвідчує особу

Відкрити депозит у Райффайзен Онлайн

Ви можете відкрити депозит у Райффайзен Онлайн самостійно у розділі “Депозити”

 #12 | Raiffeisen Bank Aval

Для цього вам потрібно встановити додаток на свій смартфон, відкрити його і обрати у меню “депозити”, а потім “новий депозит”

Спеціальні умови для преміальних клієнтів

Депозити та Інвестиції #16 | Raiffeisen Bank Aval Страхування
Депозити та Інвестиції #17 | Raiffeisen Bank Aval Кредити
Депозити та Інвестиції #18 | Raiffeisen Bank Aval Депозитарні послуги
Корисна інформація
інформація, яка може бути корисною для вас
Інформація про істотні характеристики послуги банківського вкладу (депозиту)
Інформація про послугу

Послуга відкриття та ведення вкладних (депозитних) рахунків фізичних осіб надається на умовах Договору банківського обслуговування, який укладається на необмежений строк.

Клієнт має право в будь-який момент строку дії Договору, після закриття всіх рахунків (у тому числі, вкладних) та повного погашення заборгованості перед Банком, ініціювати розірвання Договору (відмовитися від Договору) шляхом звернення у відділення Банку з відповідною письмовою заявою.

 Зміни та доповнення до Договору вносяться Банком шляхом викладення «Правил банківського обслуговування фізичних осіб в АТ «Райффайзен Банк» в новій редакції та її оприлюднення на сайті Банка один раз на місяць двадцять п’ятого числа (якщо двадцять п‘яте число припадає на вихідний, святковий або інший неробочий день, оприлюднення здійснюється в перший робочий день, наступним за ним). Така періодичність внесення змін до Правил не застосовується у випадках, коли внесення змін обумовлено необхідністю приведення умов Договору у відповідність до вимог законодавства України (в таких випадках, змінені Правила оприлюднюються на сайті Банку та набирають чинності із зазначеної в них дати). Клієнт зобов’язаний двадцять п‘ятого числа кожного місяця ознайомлюватись з новими (зміненими) Правилами.

Розмір витрат, які повинен сплатити клієнт та/або порядок їх визначення, включаючи податки, міститься в Тарифах.

Позасудовий розгляд скарг клієнтів здійснюється шляхом розгляду Банком скарг та заяв клієнтів в порядку та у строки, визначені Законом України «Про звернення громадян».

Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, який гарантує клієнту відшкодування коштів за його рахунками, відкритими в Банку.

Послугу надає АТ «Райффайзен Банк», ліцензія НБУ №10 від 18.06.2018р.; код ЄДРПОУ 14305909; включений до Державного реєстру банків 27.03.1992р. під № 94; місцезнаходження: 01011, м. Київ, вул. Лєскова, 9; контактні телефони: 0 (800) 500-500 (044) 490-88-88  ; адреса електронної пошти info@aval.ua ; державне регулювання діяльності Банку здійснює Національний банк України (01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9; гаряча лінія: 0800 505 240). Скарги споживачів фінансових послуг приймаються у відділеннях Банку за адресамив телефонному режимі шляхом звернення споживачів до Інформаційного центру Банка за телефонами 0 (800) 500-500 (044) 490-88-88, а також на електронну пошту шляхом направлення листів на електронні адреси info@aval.ua.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ клієнтам – фізичним особам при користуванні послугою із розміщення банківського вкладу (депозиту)

Послуга відкриття та ведення вкладних (депозитних) рахунків фізичних осіб надається АТ «Райффайзен Банк» (далі – Банк) на умовах Договору банківського обслуговування (далі –Договір).  

Договір банківського обслуговування є договором приєднання (стаття 634 Цивільного кодексу України) та  складається з публічної  пропозиції, заяви про акцепт публічної пропозиції/угоди, «Правил банківського обслуговування фізичних осіб в АТ «Райффайзен Банк», тарифів Банку та заяви про розміщення вкладу (депозиту).

При розміщенні в Банку коштів вкладу (депозиту) для клієнта відсутні будь-які наслідки в разі його несвоєчасного звернення до Банку щодо повернення грошових коштів вкладу (депозиту). Так, строкові вклади (депозити), повертаються клієнту автоматично в дату закінчення строку вкладу (депозиту) шляхом переказу коштів на поточний рахунок клієнта. Також, вклади (депозити), умови розміщення яких передбачають дострокове повернення коштів вкладу (депозиту), можуть бути достроково повернені клієнту на підставі його  заяви.

Банку забороняється вимагати від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від Банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання  послуги залучення банківського вкладу  (крім надання пакета банківських послуг).

Банк не має права вносити зміни до укладеної з клієнтом заяви про розміщення вкладу (депозиту)  в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено Договором або законом.

Клієнт може відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.