Діана Клюка #8 | Raiffeisen Bank Aval Діана Клюка #9 | Raiffeisen Bank Aval
Новий зручний застосунок MyRaif
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Діана Клюка #18 | Raiffeisen Bank Aval Діана Клюка #19 | Raiffeisen Bank Aval Діана Клюка #20 | Raiffeisen Bank Aval Діана Клюка #21 | Raiffeisen Bank Aval Діана Клюка #22 | Raiffeisen Bank Aval Діана Клюка #23 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr

Історії успіху

Дізнайтеся про кар’єрний шлях наших фахівців

Діана Клюка #7 | Raiffeisen Bank Aval

Чому я обрала Райффайзен


Моє перше знайомство з Банком відбулось, коли я проходила практику від університету. Саме тоді вирішила для себе, що це «ТА САМА» перша робота, яку я хочу отримати! Тому влітку не вагаючись пішла на другий набір у програму стажування для студентів. Тоді і побачила всю роботу із середини: усі складнощі та переваги того чи іншого відділу. У результаті – отримала пропозицію щодо працевлаштування.

Команда, яка змінила все

Один з основних принципів Райффайзен Банку Аваль: «Працюємо разом та один для одного». Він щодня підтверджується на практиці!

Я вважаю, що хороша атмосфера у колективі – ключ до продуктивної роботи команди. Коли вперше прийшла на своє робоче місце, то відчула підтримку, допомогу та розуміння.

Ніхто не може знати всього, тому ми усі вчимося та розвиваємось разом! І звичайно, хороше почуття гумору ніхто не відміняв, адже на будь-які ситуації варто дивитись з позитивної точки зору.

Моя порада новачкам

Вступаючи у Львівський навчально-науковий інститут Банківської справи на факультет «Фінанси та Кредит», достоту не знала чи готова пов’язувати своє життя з банківською сферою. Мені здається, що чимало студентів не впевнені на усі сто відсотків, чи працюватимуть за фахом. Переконана, що саме для цього й існують програми стажування. І дуже гарно, коли роботодавці їх пропонують.

Так, програма стажування від Райффайзен Банку Аваль – це крутий шанс отримати знання як працює банк. Також, це можливість навчитись новому та, основне, це допомагає зробити правильний вибір щодо подальшої професійної реалізації.

Головне не боятись, цікавитись і ставити запитання.

У нашому Банку усі охоче йдуть назустріч та підтримують одне одного!

Сьогодні я обіймаю посаду головного економіста, і мені є куди розвиватися, а колись просто прийшла на практику.