Анатолій Кушпіта #8 | Raiffeisen Bank Aval Анатолій Кушпіта #9 | Raiffeisen Bank Aval
Новий зручний застосунок MyRaif
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Анатолій Кушпіта #18 | Raiffeisen Bank Aval Анатолій Кушпіта #19 | Raiffeisen Bank Aval Анатолій Кушпіта #20 | Raiffeisen Bank Aval Анатолій Кушпіта #21 | Raiffeisen Bank Aval Анатолій Кушпіта #22 | Raiffeisen Bank Aval Анатолій Кушпіта #23 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr

Історії успіху

Дізнайтеся про кар’єрний шлях наших фахівців

Анатолій Кушпіта #7 | Raiffeisen Bank Aval

Чому я обрав Райф

У Райфі почав працювати завдяки дружині. Вона відправила моє резюме у департамент персоналу. У той час у Вінниці тільки розпочали формувати підрозділ мобільних банкірів. Можете уявити моє здивування, коли ввечері до мене зателефонували й запросили на співбесіду. Одразу після співбесіди та стажування, зрозумів, що це саме те місце, де я можу себе реалізувати як професіонала.

Команда, яка змінила все

Працюю у банку вже восьмий рік. За цей час мав можливість спробувати себе у різних ролях на дев’яти різних  посадах. Розпочинав мобільним банкіром, був економістом та начальником у кількох відділеннях. Сьогодні працюю менеджером із залучення клієнтів малого та мікробізнесу. Попрацював у 7 командах, у кожній з яких було і є відчуття єдності.

Команда банку – це спільнота професіоналів своєї справи, які разом реалізовують круті креативні ідеї.  Ті, хто вже давно працюють у банку, дослухаються до новачків, які пропонують інший кут зору на робочі завдання, діляться досвідом з ринку та задають нову швидкість руху. А новачки своєю чергою переймають досвід, цінності та традиції нашого банку.

З роками я помітив, що Райф для мене - не просто місце роботи, це щось більше… Це спосіб життя.

Мої поради новачкам

Впевнений, що якщо ви хочете розвиватися, пізнавати щось нове, не стояти на місці, а рухатися вперед, то наш банк саме для вас. На своєму прикладі можу сказати, що варіантів кар’єрного зростання безліч. Головне хотіти цього, не боятися змін та чітко йти до поставленої мети.

У кожного свої правила, я пропоную лише кілька своїх. Якщо вони стануть вам у пригоді, буду дуже радий.

Взаємодійте з колегами та вчіться у них.

Ставте запитання.

Беріть від кожного найкраще.

Завжди розвивайтесь та проявляйте ініціативу.

Підходьте до розв’язання питань креативно.

Будьте наполегливі.

Читайте книги.

Все у ваших руках та голові.