Умови надання Кредитних канікул по тілу кредиту на 1 місяць з лонгацією кредитного договору на 1 місяць | Raiffeisen Bank Aval Умови надання Кредитних канікул по тілу кредиту на 1 місяць з лонгацією кредитного договору на 1 місяць #2 | Raiffeisen Bank Aval
Новий зручний застосунок MyRaif
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Умови надання Кредитних канікул по тілу кредиту на 1 місяць з лонгацією кредитного договору на 1 місяць #11 | Raiffeisen Bank Aval Умови надання Кредитних канікул по тілу кредиту на 1 місяць з лонгацією кредитного договору на 1 місяць #12 | Raiffeisen Bank Aval Умови надання Кредитних канікул по тілу кредиту на 1 місяць з лонгацією кредитного договору на 1 місяць #13 | Raiffeisen Bank Aval Умови надання Кредитних канікул по тілу кредиту на 1 місяць з лонгацією кредитного договору на 1 місяць #14 | Raiffeisen Bank Aval Умови надання Кредитних канікул по тілу кредиту на 1 місяць з лонгацією кредитного договору на 1 місяць #15 | Raiffeisen Bank Aval Умови надання Кредитних канікул по тілу кредиту на 1 місяць з лонгацією кредитного договору на 1 місяць #16 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr
Кредитні картки для підприємців

Умови надання Кредитних канікул по тілу кредиту на 1 місяць з лонгацією кредитного договору на 1 місяць

З  метою зменшення фінансового навантаження на Позичальника, АТ «Райффайзен Банк» (надалі – «Кредитор»), повідомляє про зміну з Дати застосування змін умов погашення Кредиту, визначених Кредитним договором (надалі -«Договір»), а саме:


1. Останній день строк користування Кредитом, до закінчення якого Позичальник зобов’язаний здійснити Погашення заборгованості за Договором в повному обсязі, перенесено на 1 (один) місяць.


2. Тимчасово, з Дати застосування змін зменшується розмір щомісячного платежу за основною сумою Кредитну на 1 (один) черговий щомісячний платіж (надалі – «Кредитні канікули»).


3. Погашення платежів за основною сумою Кредиту, що встановлені Графіком на період Кредитних канікул, переносяться на наступний 1 (один) місяць після закінчення Кредитних канікул.


4. Проценти сплачуються щомісячно.


5. Зазначені зміни підлягають застосуванню з Дати застосування змін до повного виконання Позичальником своїх зобов’язань за Договором, окрім його зміни чи скасування з підстав, встановлених Договором з врахуванням умов цього повідомлення.


6. Позичальник зобов’язується здійснити погашення Заборгованості у відповідно до оновленого  Графіка погашення за Договором та з урахуванням нових умов, що викладені в цьому повідомленні.


7. Дострокове погашення в період кредитних канікул здійснюється на підставі заяви клієнта. При здійсненні часткового дострокового погашення кредитні канікули відміняються.


У разі виникнення питань просимо звертатись до Вашого кредитного менеджера або за номером 0 800 50 50 45.

Чи була ця сторінка корисною для вас?
Дякуємо! З Вашою допомогою ми стаємо краще!