VITAGRO PARTNER #2 | Raiffeisen Bank Aval VITAGRO PARTNER #3 | Raiffeisen Bank Aval
Новий зручний застосунок MyRaif
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
VITAGRO PARTNER #12 | Raiffeisen Bank Aval VITAGRO PARTNER #13 | Raiffeisen Bank Aval VITAGRO PARTNER #14 | Raiffeisen Bank Aval VITAGRO PARTNER #15 | Raiffeisen Bank Aval VITAGRO PARTNER #16 | Raiffeisen Bank Aval VITAGRO PARTNER #17 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr
Партнерські програми

VITAGRO PARTNER

Vitagro Partner входить до групи компаній VITAGRO (Вітагро) та спеціалізується на виготовленні і дистрибуції засобів захисту рослин, мікродобрив, насіння, а також найновіших інокулянтів.

Головна мета - бути партнером для виробників сільськогосподарської продукції у всьому - від підготовки грунту та насіння, до розробки технологій вирощування. Компанія має власні заводи по виробництву мікродобрив, насіння, на черзі будується завод по виробництву ЗЗР.

Унікальним сервісом компанії є  Програма Спільного Вирощування -  компанія забезпечує господарство усіми необхідними для посівної матеріалами та надає консультації спеціалістів, а розрахунок проходить спільно вирощенним врожаєм.

Vitagro Partner має 3 власні ТМ: Semelita - якісне насіння, Bayton - відбірні ЗЗР за сучасними формуляціями, EnerGreen - мікродобрива з вийнятковою біодоступністю. Також Vitagro Partner є ексклюзивним дистриб'ютором британських інокулянтів: сухого - Premium Inoculant та рідкого - Inoculant Premium Forte, і унікального мікоризного інокулянту MycoFix.

Спеціальні умови фінансування

Спеціальні умови фінансування з забезпеченням

Відсоткова ставказ 1 по 6 місяць - 3%
з 7 по 12 місяць - 14,5%

або
з 1 по 12 місяць - 8,3%
Мінімальний ліміт кредиту300 000 грн
Разова комісія за надання кредиту0%


Спеціальні умови фінансування без забезпечення *

Відсоткова ставказ 1 по 6 місяць - 4,1%
з 7 по 12 місяць - 19,85%

або
з 1 по 12 місяць - 11,3%
Мінімальний ліміт кредиту300 000 грн
Разова комісія за надання кредиту0%


* пропозиція тільки для клієнтів з виручкою від 50,8 до 200 млн. грн.

Спеціальні умови фінансування без забезпечення **

Відсоткова ставказ 1 по 6 місяць - 4,1%
з 7 по 12 місяць - 22,85%
або
з 1 по 12 місяць - 11,3%
Мінімальний ліміт кредиту300 000 грн
Разова комісія за надання кредиту0%


** пропозиція тільки для клієнтів з виручкою до 50,8 млн. грн.

Кредитний калькулятор

Виберіть програму, яка вас цікавить, бажаний термін кредиту та інші параметри, необхідно для розрахунку суми кредиту та графіку платежів

місяців
12 міс.
60 міс.
Я хочу отримати:
0,00 грн

Умови

Термін кредитування12 місяців
Валютагривня
Мінімальний ліміт кредиту300 000 грн


За додатковою інформацією звертайтеся до представників Raiffeisen Bank за номером 0 800 50 50 45 (понеділок–п’ятниця з 8:00 до 20:00); усі дзвінки зі стаціонарних телефонів в Україні — безкоштовно)


На виконання вимог ст. 67Закону України "Про банки і банківську діяльність" (надалі – Закон про банки) АТ «Райффайзен Банк» (надалі - Банк) подає до кредитного реєстру Національного банку України (надалі - Кредитний реєстр) інформацію про здійснені ним щодо клієнта-боржника кредитні операції, що зазначені у частині першій статті 49 Закону про банки, якщо сума заборгованості (за основною сумою та відсотками) за такими кредитними операціями дорівнює або перевищує 100 розмірів мінімальних заробітних плат (або еквівалент цієї суми в іноземній валюті).

Банк подає до Кредитного реєстру інформацію в складі та обсязі, що передбачені у ч. 3 ст. ст. 67Закону про банки», у визначеному Національним банком України порядку.

Контакти

Підрозділ Партнерських програм АТ "Райффайзен Банк":

Траханов Ігор Павлович
[email protected]


Додаткові пропозиції
Чи була ця сторінка корисною для вас?
Дякуємо! З Вашою допомогою ми стаємо краще!