Полетехніка #2 | Raiffeisen Bank Aval Полетехніка #3 | Raiffeisen Bank Aval
Бережіть себе. Все онлайн в Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Полетехніка #12 | Raiffeisen Bank Aval Полетехніка #13 | Raiffeisen Bank Aval Полетехніка #14 | Raiffeisen Bank Aval Полетехніка #15 | Raiffeisen Bank Aval Полетехніка #16 | Raiffeisen Bank Aval Полетехніка #17 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr
Партнерські програми

Полетехніка

Компанія ПОЛЕТЕХНІКА – пропонує кращу агротехніку світових виробників: New Holland, Horsch, Berthoud, Merlo, Zaffrani, Kverneland, Capello, Kinze, Salford

Спеціальні умови фінансування

Термін кредитуваннявід 1 до 5 років
Відсоткова ставка12-60 міс - 15%
Валюта фінансування
гривня
Власний внесок
від 20% (для самохідної техніки) та від 30% (для причіпної техніки)
Страхування
відповідно до тарифів страхової компанії у вашому регіоні


Умови

За додатковою інформацією звертайтеся до представників Райффайзен Банку за номером 0 800 50 50 45 (понеділок–п’ятниця з 8:00 до 20:00); усі дзвінки зі стаціонарних телефонів в Україні — безкоштовно)


На виконання вимог ст. 67Закону України "Про банки і банківську діяльність" (надалі – Закон про банки) АТ «Райффайзен Банк» (надалі - Банк) подає до кредитного реєстру Національного банку України (надалі - Кредитний реєстр) інформацію про здійснені ним щодо клієнта-боржника кредитні операції, що зазначені у частині першій статті 49 Закону про банки, якщо сума заборгованості (за основною сумою та відсотками) за такими кредитними операціями дорівнює або перевищує 100 розмірів мінімальних заробітних плат (або еквівалент цієї суми в іноземній валюті).

Банк подає до Кредитного реєстру інформацію в складі та обсязі, що передбачені у ч. 3 ст. ст. 67Закону про банки», у визначеному Національним банком України порядку.

Контакти

Підрозділ Партнерських програм АТ "Райффайзен Банк":
Траханов Ігор Павлович
[email protected]

Додаткові пропозиції
Чи була ця сторінка корисною для вас?
Дякуємо! З Вашою допомогою ми стаємо краще!