IBAN | Raiffeisen Bank Aval IBAN #2 | Raiffeisen Bank Aval
Бережіть себе. Все онлайн в Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
IBAN #11 | Raiffeisen Bank Aval IBAN #12 | Raiffeisen Bank Aval IBAN #13 | Raiffeisen Bank Aval IBAN #14 | Raiffeisen Bank Aval IBAN #15 | Raiffeisen Bank Aval IBAN #16 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr

Що таке IBAN?

IBAN (International Bank Account Number) - стандартизований міжнародний формат номеру рахунку, що складається з літер та цифр, який, крім номеру рахунку, містить у собі код країни (UA) та МФО банку.
Його застосування є обов'язковим з 5 серпня 2019р. для Клієнтів усіх банків України при здійснені платежів як у національній, так і в іноземних валютах, у тому числі при переказах за межі України, що регламентовано Постановою Правління Національного банку України №162 від 28 грудня 2018 р. "Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні".

Навіщо потрібен IBAN?

Прискорені міжбанківські платежі
Спрощена автоматична обробка платежів банками держав Європейського економічного простору
Легка ідентифікація платника і одержувача коштів, а також банку України
Оперативне отримання платежів, зокрема від контрагентів з країн Європейського Союзу

Перехід на новий формат міжнародних банківських рахунків

З 5 серпня 2019р. Райффайзен Банк відкриває Клієнтам нові рахунки за стандартом IBAN.

До 1 листопада 2019р. Банк самостійно замінив на номери стандарту IBAN, відповідно до вимог стандарту, діючі номери рахунків усіх Клієнтів, які були відкриті до 5 серпня 2019р. Також Банк проінформував Державну фіскальну службу (ДФС) про зміну реквізитів рахунків осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, фізичних осіб підприємців та юридичних осіб. Перелік рахунків, на які здійснюється зарахування з органів Пенсійного фонду України/соціального захисту населення, з оновленими реквізитами за стандартом IBAN Банк надав (без заяв Клієнтів) до відповідних органів самостійно.

Реквізити рахунків у формат IBAN можна дізнатись:

  • у Raiffeisen Online (для поточних та депозитних рахунків фізичних осіб);
  • у Raiffeisen Business Online (для рахунків осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб);
  • у відділенні Банку.

З 13 січня 2020р. у реквізитах розрахункових документів необхідно використовувати виключно IBAN.  

З 1 листопада 2019р. рахунки осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, за якими з податкових органів надійшла відмова про взяття на облік,  є недоступні для здійснення видаткових операцій та безготівкових перерахувань. Такі рахунки мають бути закритими Клієнтами згідно встановленого порядку у Банку!

Чи була ця сторінка корисною для вас?
Дякуємо! З Вашою допомогою ми стаємо краще!