Умови надання Кредитних канікул на 1 місяць | Raiffeisen Bank Aval Умови надання Кредитних канікул на 1 місяць #2 | Raiffeisen Bank Aval
Бережіть себе. Все онлайн в Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Умови надання Кредитних канікул на 1 місяць #11 | Raiffeisen Bank Aval Умови надання Кредитних канікул на 1 місяць #12 | Raiffeisen Bank Aval Умови надання Кредитних канікул на 1 місяць #13 | Raiffeisen Bank Aval Умови надання Кредитних канікул на 1 місяць #14 | Raiffeisen Bank Aval Умови надання Кредитних канікул на 1 місяць #15 | Raiffeisen Bank Aval Умови надання Кредитних канікул на 1 місяць #16 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr
Кредитні картки для підприємців

Умови надання Кредитних канікул на 1 місяць

З  метою зменшення фінансового навантаження на Позичальника, АТ «Райффайзен Банк Аваль» (надалі – «Кредитор»), повідомляє про зміну з Дати застосування змін умов погашення Кредиту, визначених Кредитним договором (надалі -«Договір»), а саме:


1. Тимчасово, з Дати застосування змін зменшується розмір щомісячного платежу за основною сумою Кредиту та процентами на 1 (один) черговий щомісячний платіж (надалі – «Кредитні канікули»).


2. Погашення платежів за основною сумою Кредиту, що встановлені Графіком на період Кредитних канікул, переносяться на наступний 1 (один) місяць після закінчення Кредитних канікул.


3. Прострочені та несплачені платежі (за кредитом та процентами) капіталізуються (у разі наявності): з Дати застосування змін Фактична заборгованість за сумою Кредиту збільшується на суму Заборгованості за процентами, при цьому за згодою Сторін відбувається зміна строку погашення Заборгованості. Таке збільшення не супроводжується видачею кредитних коштів Позичальнику.


4. Зазначені зміни підлягають застосуванню з Дати застосування змін до повного виконання Позичальником своїх зобов’язань за Договором, окрім його зміни чи скасування з підстав, встановлених Договором з врахуванням умов цього повідомлення.


5. Позичальник зобов’язується здійснити погашення Заборгованості у відповідно до оновленого  Графіка погашення за Договором та з урахуванням нових умов, що викладені в цьому повідомленні.


6. Дострокове погашення в період кредитних канікул здійснюється на підставі заяви клієнта. При здійсненні часткового дострокового погашення кредитні канікули відміняються.


У разі виникнення питань просимо звертатись до Вашого кредитного менеджера або за номером 0800505045.

Чи була ця сторінка корисною для вас?
Дякуємо! З Вашою допомогою ми стаємо краще!