Умови надання Кредитних канікул по Кредитній картці для підприємців | Raiffeisen Bank Aval Умови надання Кредитних канікул по Кредитній картці для підприємців #2 | Raiffeisen Bank Aval
Бережіть себе. Все онлайн в Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Умови надання Кредитних канікул по Кредитній картці для підприємців #11 | Raiffeisen Bank Aval Умови надання Кредитних канікул по Кредитній картці для підприємців #12 | Raiffeisen Bank Aval Умови надання Кредитних канікул по Кредитній картці для підприємців #13 | Raiffeisen Bank Aval Умови надання Кредитних канікул по Кредитній картці для підприємців #14 | Raiffeisen Bank Aval Умови надання Кредитних канікул по Кредитній картці для підприємців #15 | Raiffeisen Bank Aval Умови надання Кредитних канікул по Кредитній картці для підприємців #16 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr
Кредитні картки для підприємців

Умови надання Кредитних канікул по Кредитній картці для підприємців

Ви отримали від банку смс про внесення змін до кредитного договору по вашій кредитній картці. Що це означає?

 

1. Кредитні канікули встановлюються за ініціативою Банку на підставі детального аналізу, або на підставі вашої заявки на сайті Банку


2. Згідно умов кредитного договору, передбачено сплату щомісячного платежу у розмірі 5% від суми використаного кредитного ліміту. Сума мінімального щомісячного платежу виставляється до погашення кожного місяця в дату розрахунку процентів та має бути погашена до 20 числа наступного місяця.


Надання кредитних канікул передбачає, що в поточному місяці Вам надана можливість не сплачувати мінімальний платіж. 

На період дії кредитних канікул процентна ставка, розмір страхового платежу встановлюються у розмірі  0%.

 

3. Звертаємо увагу, пільговий період скасовується. Після закінчення кредитних канікул будуть нараховуватись проценти за процентною ставкою, згідно кредитного договору. 

 

4. Інформацію про вашу кредитну картку, зокрема про суму заборгованості, суму щомісячного мінімального платежу, будь ласка, в Райффайзен Бізнес Онлайн.

 

Позичальник має право на дострокове погашення Кредиту протягом Кредитних канікул без необхідності направлення будь-яких додаткових повідомлень до Банку.

 

Позичальник зобов’язується здійснити погашення Заборгованості відповідно до умов Договору та з урахуванням нових умов, що викладені в цьому Повідомленні.

 

У випадку не згоди Позичальника у застосуванні Кредитних канікул, Позичальник має право повідомити Кредитора про відмову протягом 5 (п’яти) календарних днів з дати направлення цього Повідомлення.

 

У разі виникнення питань просимо звертатись до Вашого кредитного менеджера, або за телефоном 0 800 50 50 45

Чи була ця сторінка корисною для вас?
Дякуємо! З Вашою допомогою ми стаємо краще!