Умови надання Кредитних канікул по тілу кредиту на 3 місяці | Raiffeisen Bank Aval Умови надання Кредитних канікул по тілу кредиту на 3 місяці #2 | Raiffeisen Bank Aval
Бережіть себе. Все онлайн в Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Умови надання Кредитних канікул по тілу кредиту на 3 місяці #11 | Raiffeisen Bank Aval Умови надання Кредитних канікул по тілу кредиту на 3 місяці #12 | Raiffeisen Bank Aval Умови надання Кредитних канікул по тілу кредиту на 3 місяці #13 | Raiffeisen Bank Aval Умови надання Кредитних канікул по тілу кредиту на 3 місяці #14 | Raiffeisen Bank Aval Умови надання Кредитних канікул по тілу кредиту на 3 місяці #15 | Raiffeisen Bank Aval Умови надання Кредитних канікул по тілу кредиту на 3 місяці #16 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr
Кредитні картки для підприємців

Умови надання Кредитних канікул по тілу кредиту на 3 місяці

З метою зменшення фінансового навантаження на Позичальника, АТ «Райффайзен Банк Аваль» (надалі – «Кредитор»), повідомляє про зміну з Дати застосування змін умов погашення Кредиту, визначених Кредитним договором (надалі -«Договір»), а саме:


1. Тимчасово, з Дати застосування змін зменшується розмір щомісячного платежу за основною сумою Кредитну на 3 (три) чергових щомісячних платежів (надалі – «Кредитні канікули»).


2. Погашення платежів за основною сумою Кредиту, що встановлені Графіком на період Кредитних канікул, переносяться на наступні 3 (три) місяці після закінчення Кредитних канікул.


3. Проценти сплачуються щомісячно.


4. Для кредитів, по яким термін закінчення кредитного Договору становить менше 4-х місяців - останній день строк користування Кредитом, до закінчення якого Позичальник зобов’язаний здійснити Погашення заборгованості за Договором в повному обсязі, перенесено на 3 (три) місяці.


5. Зазначені зміни підлягають застосуванню з Дати застосування змін до повного виконання Позичальником своїх зобов’язань за Договором, окрім його зміни чи скасування з підстав, встановлених Договором з врахуванням умов цього повідомлення.


6. Позичальник зобов’язується здійснити погашення Заборгованості у відповідно до оновленого Графіка погашення за Договором та з урахуванням нових умов, що викладені в цьому повідомленні.


7. Дострокове погашення в період кредитних канікул здійснюється на підставі заяви клієнта. При здійсненні часткового дострокового погашення кредитні канікули відміняються.


У разі виникнення питань просимо звертатись до Вашого кредитного менеджера або за номером 0 800 50 50 45.

Чи була ця сторінка корисною для вас?
Дякуємо! З Вашою допомогою ми стаємо краще!