Умови надання Кредитних канікул на 3 місяці (встановлення платежу у розмірі 50% на 3 місяці) | Raiffeisen Bank Aval Умови надання Кредитних канікул на 3 місяці (встановлення платежу у розмірі 50% на 3 місяці) #2 | Raiffeisen Bank Aval
Новий зручний застосунок MyRaif
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Умови надання Кредитних канікул на 3 місяці (встановлення платежу у розмірі 50% на 3 місяці) #11 | Raiffeisen Bank Aval Умови надання Кредитних канікул на 3 місяці (встановлення платежу у розмірі 50% на 3 місяці) #12 | Raiffeisen Bank Aval Умови надання Кредитних канікул на 3 місяці (встановлення платежу у розмірі 50% на 3 місяці) #13 | Raiffeisen Bank Aval Умови надання Кредитних канікул на 3 місяці (встановлення платежу у розмірі 50% на 3 місяці) #14 | Raiffeisen Bank Aval Умови надання Кредитних канікул на 3 місяці (встановлення платежу у розмірі 50% на 3 місяці) #15 | Raiffeisen Bank Aval Умови надання Кредитних канікул на 3 місяці (встановлення платежу у розмірі 50% на 3 місяці) #16 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr
Кредитні картки для підприємців

Умови надання Кредитних канікул на 3 місяці (встановлення платежу у розмірі 50% на 3 місяці)

З метою зменшення фінансового навантаження на Позичальника, АТ «Райффайзен Банк Аваль» (надалі – «Кредитор»), повідомляє про зміну з Дати застосування змін умов погашення Кредиту, визначених Кредитним договором (надалі -«Договір»), а саме:


1. Тимчасово, з Дати застосування змін зменшується розмір щомісячного платежу за основною сумою Кредиту та процентами на 3 (три) чергових щомісячних платежів (надалі – «Кредитні канікули»).


2. Розмір платежів, що встановлені Графіком на період Кредитних канікул, становить 50% на наступні 3 (три) місяці після початку Кредитних канікул.


3. Прострочені та несплачені платежі (за кредитом та процентами) капіталізуються (у разі наявності): з Дати застосування змін Фактична заборгованість за сумою Кредиту збільшується на суму Заборгованості за процентами, при цьому за згодою Сторін відбувається зміна строку погашення Заборгованості. Таке збільшення не супроводжується видачею кредитних коштів Позичальнику.


4. Зазначені зміни підлягають застосуванню з Дати застосування змін до повного виконання Позичальником своїх зобов’язань за Договором, окрім його зміни чи скасування з підстав, встановлених Договором з врахуванням умов цього повідомлення.


5. Позичальник зобов’язується здійснити погашення Заборгованості у відповідно до оновленого Графіка погашення за Договором та з урахуванням нових умов, що викладені в цьому повідомленні.


6. Дострокове погашення в період кредитних канікул здійснюється на підставі заяви клієнта. При здійсненні часткового дострокового погашення кредитні канікули відміняються.


У разі виникнення питань просимо звертатись до Вашого кредитного менеджера або за номером 0 800 50 50 45.

Чи була ця сторінка корисною для вас?
Дякуємо! З Вашою допомогою ми стаємо краще!