Акція "Отримайте особливі привілеї з Вашою кредитною карткою для підприємців" #2 | Raiffeisen Bank Aval Акція "Отримайте особливі привілеї з Вашою кредитною карткою для підприємців" #3 | Raiffeisen Bank Aval
Бережіть себе. Все онлайн в Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Акція "Отримайте особливі привілеї з Вашою кредитною карткою для підприємців" #12 | Raiffeisen Bank Aval Акція "Отримайте особливі привілеї з Вашою кредитною карткою для підприємців" #13 | Raiffeisen Bank Aval Акція "Отримайте особливі привілеї з Вашою кредитною карткою для підприємців" #14 | Raiffeisen Bank Aval Акція "Отримайте особливі привілеї з Вашою кредитною карткою для підприємців" #15 | Raiffeisen Bank Aval Акція "Отримайте особливі привілеї з Вашою кредитною карткою для підприємців" #16 | Raiffeisen Bank Aval Акція "Отримайте особливі привілеї з Вашою кредитною карткою для підприємців" #17 | Raiffeisen Bank Aval

Акція "Отримайте особливі привілеї з Вашою кредитною карткою для підприємців"


В період з 14.02.2022 по 25.02.2022 Райффайзен Банк пропонує клієнтам відкрити Кредитну картку для підприємців на спеціальних умовах в рамках Акції «Отримайте особливі привілеї з Вашою кредитною карткою для підприємців», зокрема:

  • отримати Кредитну картку для підприємців з процентною ставкою всього 0,01% річних* на 3 місяці з дати укладення кредитного договору.

Акція діє для – фізичних осіб-підприємців, які протягом Строку проведення Акції, подали до Банку Заяву на оформлення Кредитної картки для підприємців, уклали з Банком кредитний договір та отримали Кредитну картку для підприємців, а також отримали відповідне смс-повідомлення Банку стосовно участі в Акції на зазначений клієнтом номер телефону.

Для отримання більш детальної інформації зверніться до відділення Банку або до інформаційного центру для клієнтів малого та середнього бізнесу за телефоном: 0 800 50 50 45 (дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів по Україні безкоштовні).


Правила Акції


Ліцензія НБУ № 10 від 02.07.2021р.

* - Акційна процентна ставка за користування кредитом діє до дати, зазначеної у смс-повідомленні Банку стосовно участі в Акції. Після закінчення строку дії Акційної процентної ставки за користування кредитом, процентна ставка за кредитом застосовується в розмірі, передбаченому Кредитним договором, без укладення додаткової угоди до Кредитного договору.

Пропозиція діє до 25.02.2022р. всій території України, крім АР Крим та Донецької та Луганської областей. Деталі – на сайті Банку https://raiffeisen.ua/. Детальні умови отримання (у тому числі розмір та тип процентної ставки), а також умови погашення кредиту визначаються кредитним договором. Вимоги до клієнта для оформлення кредитного договору визначаються внутрішніми документами Банку. З умовами (текстом) кредитного договору та з вимогами до клієнта, можна ознайомитись у відділеннях Банку.

Акція
Залиште заявку та отримайте особливі привілеї
Залишити заявку
Чи була ця сторінка корисною для вас?
Дякуємо! З Вашою допомогою ми стаємо краще!