Райффайзен Банк уклав угоди з Agreena у сфері вуглецевої програми | Raiffeisen Bank Aval Райффайзен Банк уклав угоди з Agreena у сфері вуглецевої програми #2 | Raiffeisen Bank Aval
Новий зручний застосунок MyRaif
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Райффайзен Банк уклав угоди з Agreena у сфері вуглецевої програми #11 | Raiffeisen Bank Aval Райффайзен Банк уклав угоди з Agreena у сфері вуглецевої програми #12 | Raiffeisen Bank Aval Райффайзен Банк уклав угоди з Agreena у сфері вуглецевої програми #13 | Raiffeisen Bank Aval Райффайзен Банк уклав угоди з Agreena у сфері вуглецевої програми #14 | Raiffeisen Bank Aval Райффайзен Банк уклав угоди з Agreena у сфері вуглецевої програми #15 | Raiffeisen Bank Aval Райффайзен Банк уклав угоди з Agreena у сфері вуглецевої програми #16 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr
30 Квітня 2024

Райффайзен Банк уклав угоди з Agreena у сфері вуглецевої програми

Райффайзен Банк уклав Партнерську угоду з європейською компанією Agreena (Данія) – провідною кліматичною фінтех-компанією в сфері вуглецевого землеробства.

Новий партнер банку – це передова компанія, яка пропонує фінансові дивіденди агрокомпаніям, які впроваджують відновлювальні практики, включаючи генерування ґрунтових вуглецевих сертифікатів. Agreena має багатолітній успішний досвід співпраці з більш ніж 1 тис. агрокомпаніями Європи та монетизації скорочення викидів вуглецю на понад 2 млн га сільськогосподарських земель.

У рамках цього партнерства агроклієнти Райффайзен Банку зможуть отримати не лише банківське фінансування та професійну підтримку з ефективного впровадження регенеративних (відновлювальних) практик землеробства, а і додатковий дохід від вуглецевих сертифікатів, згенерованих за підтримки компанії Agreena.

Підписана угода відіграє важливу роль у просуванні парадигми сталого сільського господарства, бо здорові екосистеми забезпечують істотні переваги для України, одночасно підтримують біорізноманіття, зменшують викиди, захищають водні ресурси та підвищують продовольчу безпеку країни.

«Війна в Україні має не лише наслідки для економіки та спільного майбутнього всіх країн, це ще й питання екологічної та продовольчої безпеки України. Так, серед головних та важливих екологічних проблем, які дедалі частіше виникають в Україні та відображені в стратегії державної екологічної політики, є забруднення повітря, виснаження та погіршення водних ресурсів, деградація та ерозія земель, зміни клімату, втрата біорізноманіття тощо. І ми маємо вирішувати їх, не відкладаючи», – зазначила Лариса Бондарєва, заступниця голови правління Райффайзен Банку.

Райффайзен Банк, маючи найбільший кредитний портфель в агросекторі, в рамках своєї стратегії сталого розвитку сприяє розвитку сталого агровиробництва в Україні та підтримує своїх клієнтів на їхньому шляху до регенеративного (відновлювального) сільського господарства. Банк поставив собі на меті об’єднати зусилля з іноземними експертами в сфері вуглецевого землеробства та залучити їх досвід та експертизу для обміну з вітчизняними агровиробниками.

«Цей проект є важливим кроком для Agreena, оскільки ми прагнемо забезпечити фермерам найкращу можливу винагороду за їхній перехід до відновлюваних джерел енергії. Тісна співпраця Agreena з фермерами в рамках вуглецевої програми в поєднанні з нашими передовими можливостями цифрового вимірювання, звітування та верифікації (dMRV) гарантує, що ми зможемо надати детальні, перевірені польові дані, які вимагають банки для підтримки своїх програм "зеленого" кредитування. Україна є найбільшим ринком збуту Agreena, що робить її природним вибором для запуску цього проекту з надання фінансових послуг, який має допомогти зробити аргументацію на користь сталого сільського господарства ще сильнішою», - сказав Фредерік Аагаард, комерційний директор Agreena.

Регенеративне (відновлювальне) землеробство – це «природні» ґрунтоощадні технології в сільському господарстві, які можуть допомогти вирішити екологічні проблеми та пом'якшити наслідки зміни клімату, оскільки їх впровадження дає змогу не лише виростити якісні продукти харчування і не завдати шкоди навколишньому середовищу, а й збагачує ґрунт, збільшує біорізноманіття та підвищує ефективність користування природними ресурсами.

Agreena розкриває потенціал поглинання ґрунтового вуглецю та природного капіталу для фінансування переходу до відновлюваного сільського господарства. Працюючи у тісній співпраці з фермерами-партнерами на 18 європейських ринках, AgreenaCarbon є провідною європейською програмою з поглинання ґрунтового вуглецю.

У поєднанні з провідними технологіями супутникового моніторингу рішення Agreena можуть допомогти фермерам, компаніям та урядам на шляху до нульових викидів.

Райффайзен Банк зареєстровано 27 березня 1992 року, є найбільшим банком з іноземним капіталом в Україні. Із жовтня 2005 року став частиною австрійської банківської групи Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ. Станом на 31 грудня 2023 року Група Райффайзен володіла 68,21% акцій банку, Європейський банк реконструкції та розвитку – 30%. Широкий перелік банківських послуг надається 2,65 млн клієнтам Райффайзен Банку через мережу із близько 300 відділень по всій Україні, а також через застосунки Raiffeisen Online і Raiffeisen Business Online та інші дистанційні канали у режимі 24/7.