«Справжній лідер має знайти нові сенси та цінності, повірити в них та вести за собою людей власним прикладом», — Наталія Гуріна | Raiffeisen Bank Aval «Справжній лідер має знайти нові сенси та цінності, повірити в них та вести за собою людей власним прикладом», — Наталія Гуріна #2 | Raiffeisen Bank Aval
Новий зручний застосунок MyRaif
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
«Справжній лідер має знайти нові сенси та цінності, повірити в них та вести за собою людей власним прикладом», — Наталія Гуріна #11 | Raiffeisen Bank Aval «Справжній лідер має знайти нові сенси та цінності, повірити в них та вести за собою людей власним прикладом», — Наталія Гуріна #12 | Raiffeisen Bank Aval «Справжній лідер має знайти нові сенси та цінності, повірити в них та вести за собою людей власним прикладом», — Наталія Гуріна #13 | Raiffeisen Bank Aval «Справжній лідер має знайти нові сенси та цінності, повірити в них та вести за собою людей власним прикладом», — Наталія Гуріна #14 | Raiffeisen Bank Aval «Справжній лідер має знайти нові сенси та цінності, повірити в них та вести за собою людей власним прикладом», — Наталія Гуріна #15 | Raiffeisen Bank Aval «Справжній лідер має знайти нові сенси та цінності, повірити в них та вести за собою людей власним прикладом», — Наталія Гуріна #16 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr
01 Травня 2024

«Справжній лідер має знайти нові сенси та цінності, повірити в них та вести за собою людей власним прикладом», — Наталія Гуріна

Українські бізнес-лідери мають навчитися дбати про себе, аби бути в ресурсі, швидко адаптуватися до змін, прозоро і зрозуміло комунікувати під час криз, аби потім власним прикладом вести за собою команди, забезпечувати безпеку співробітників, мотивацію та підтримку.

«Це принцип, як в літаку: спочатку кисневу маску на себе, потім на того, хто поруч», — розповіла Наталія Гуріна, заступниця голови правління Райффайзен Банку під час модерування панелі форуму Forbes НадЛюди.

За її словами, за два роки війни власники та керівники компаній переважно навчилися жити паралельно двома життями та поєднувати непоєднане. З одного боку, жити тут і зараз, досягати бізнес-показників, дбати про ефективність бізнесу. З іншого боку, постійно підтримувати ЗСУ, свої команди, своїх клієнтів.

«Справжній лідер має знайти або переосмислити нові сенси та цінності, повірити в них та вести за собою людей власним прикладом. Нова система мотивації персоналу в умовах війни може бути дієвою лише тоді, якщо лідер сам живе так, як говорить та декларує. Це тест на справжність», — сказала Наталія Гуріна.

На думку заступниці голови правління Райфу, майбутнє країни в одну з перших черг буде полягати в освіті. Буде потрібне постійне перенавчання, постійні зміни, постійна відкритість мозку до змін. Перебудова нейронних звичок – це дуже кропітке завдання для кожного.