Райффайзен Банк Україна. Ми разом з Україною | Raiffeisen Bank Aval Райффайзен Банк Україна. Ми разом з Україною #2 | Raiffeisen Bank Aval
Бережіть себе. Все онлайн в Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Райффайзен Банк Україна. Ми разом з Україною #11 | Raiffeisen Bank Aval Райффайзен Банк Україна. Ми разом з Україною #12 | Raiffeisen Bank Aval Райффайзен Банк Україна. Ми разом з Україною #13 | Raiffeisen Bank Aval Райффайзен Банк Україна. Ми разом з Україною #14 | Raiffeisen Bank Aval Райффайзен Банк Україна. Ми разом з Україною #15 | Raiffeisen Bank Aval Райффайзен Банк Україна. Ми разом з Україною #16 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr
06 Березня 2022

Райффайзен Банк Україна. Ми разом з Україною

Ми – Аваль – Райффайзен Банк Аваль – Райффайзен Банк Україна – український банк.

Уже 30 років з перших кроків Незалежності ми створюємо та вибудовуємо банківську систему нашої держави. Ми були і є одним з найбільших банків країни, надійним плечем для мільйонів українців.

Ми є окремою юридичною особою, що діє у відповідності до українського законодавства та дотримується всіх встановлених вимог воєнного стану в Україні.

Банк припинив відносини з клієнтами та грошима, що мають російське та білоруське походження. Ми підтримуємо санкції проти країни-агресора.

Ми були разом з Україною у найважчі часи – і у 1994 році, коли все починалося, в 2004, в 2008 та 2014. І сьогодні, під час війни, ми допомагаємо боронити нашу землю. Ми забезпечуємо рух грошових коштів, надійно захищаємо депозити та рахунки, підтримуємо кредитування критичних галузей економіки.

Країні потрібно, щоб поля засівалися, щоб пальне завозилося, щоб продукти харчування та ліки були доступними в кожному місті та селі. Щоб ви могли переказати гроші близьким та рідним, щоб гроші можна було переказати вам, щоб навіть коли ви опинилися за кордоном, ви мали доступ до власних коштів. Ми забезпечуємо критичну інфраструктуру в умовах воєнного часу.

Ми підтримуємо гуманітарну місію Червоного Хреста та долучаємося до збору коштів на допомогу біженцям.

В банку працюють люди з різних країн, і всі ми є патріотами України. Команда банку самовіддано працює в умовах воєнного часу, поділяючи з кожним українцем випробування, біль від втрат та гордість за країну.

Ми є частиною великої міжнародної мережі. Наші акціонери – Райффайзен Банк Інтернаціональ та Європейський банк реконструкції та розвитку – рішуче засудили немотивовану та криваву агресію Російської Федерації проти суверенітету Української держави. З перших годин війни ми отримуємо шалену підтримку з боку наших колег з Австрії, Польщі, Румунії, Чехії, Словаччини, Угорщини, Хорватії, Боснії та Герцеговини.

Ми разом з Україною!