Перевіряйте свої карткові ліміти у додатку Raiffeisen Online #3 | Raiffeisen Bank Aval Перевіряйте свої карткові ліміти у додатку Raiffeisen Online #4 | Raiffeisen Bank Aval
Залишайтеся вдома. Все онлайн у Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Перевіряйте свої карткові ліміти у додатку Raiffeisen Online #13 | Raiffeisen Bank Aval Перевіряйте свої карткові ліміти у додатку Raiffeisen Online #14 | Raiffeisen Bank Aval Перевіряйте свої карткові ліміти у додатку Raiffeisen Online #15 | Raiffeisen Bank Aval Перевіряйте свої карткові ліміти у додатку Raiffeisen Online #16 | Raiffeisen Bank Aval Перевіряйте свої карткові ліміти у додатку Raiffeisen Online #17 | Raiffeisen Bank Aval Перевіряйте свої карткові ліміти у додатку Raiffeisen Online #18 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr
27 Березня 2020

Перевіряйте свої карткові ліміти у додатку Raiffeisen Online

Шановні клієнти!

Перевіряйте, будь ласка, свої карткові ліміти у нашому додатку Raiffeisen Online.

Наш банк, незважаючи на складну ситуацію в країні та світі, стабільно працює, запроваджуючи додаткові заходи для забезпечення безперебійної роботи.

Відділення та всі системи банку залишаються в робочому режимі, і ми продовжуємо задовольняти щоденні потреби наших клієнтів.

Розуміючи можливість додаткового кредитного навантаження у зв`язку з погіршенням економічної ситуації в країні, банк прийняв рішення щодо регулювання кредитних лімітів клієнтів.

Банк регулюватиме розміри кредитних лімітів із урахуванням кредитної історії клієнтів, оцінки ризику, обсягів використання кредитних ресурсів за останні 6 місяців та подальшого розвитку економічної ситуації.

Одночасно нагадуємо, що у зв’язку з карантином у період із 1 березня по 30 квітня 2020р. банк не нараховує будь-які пені та штрафи за несвоєчасну сплату кредиту, а також не підвищує відсотки за кредитами на споживчі потреби. Проте просимо вас ставитися відповідально до виконання ваших зобов’язань перед банком, і в разі виникнення проблем з обслуговуванням кредиту повідомляти нам про це, адже в банку існують різноманітні програми реструктуризації.

Ваш Райффайзен Банк Аваль