Мережа Райфу продовжить працювати в звичайному режимі | Raiffeisen Bank Aval Мережа Райфу продовжить працювати в звичайному режимі #2 | Raiffeisen Bank Aval
Бережіть себе. Все онлайн в Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Мережа Райфу продовжить працювати в звичайному режимі #11 | Raiffeisen Bank Aval Мережа Райфу продовжить працювати в звичайному режимі #12 | Raiffeisen Bank Aval Мережа Райфу продовжить працювати в звичайному режимі #13 | Raiffeisen Bank Aval Мережа Райфу продовжить працювати в звичайному режимі #14 | Raiffeisen Bank Aval Мережа Райфу продовжить працювати в звичайному режимі #15 | Raiffeisen Bank Aval Мережа Райфу продовжить працювати в звичайному режимі #16 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr
19 Березня 2021

Мережа Райфу продовжить працювати в звичайному режимі

Шановні клієнти, у зв’язку із впровадженням додаткових карантинних заходів у окремих регіонах країни (зокрема, на Львівщині та у Києві) інформуємо вас: Райффайзен Банк Аваль не змінюватиме графік роботи.

Райф продовжить надавати усі свої послуги, як і раніше: наші відділення, банкомати, POS-термінали, а також інтернет-банкінг, Інформаційний центр та бек-офіс працюватимуть у звичайному режимі.

При цьому обслуговування клієнтів у відділеннях банку проводиться з дотриманням тимчасових рекомендацій щодо одночасного перебування відвідувачів з розрахунку не більше 1 особи на 10 м2 площі зали обслуговування. Просимо поставитися до цього з розумінням.

Разом із тим, для попередження загострення епідеміологічної ситуації в Україні рекомендуємо за можливості використовувати дистанційні канали отримання банківських послуг:

Як і раніше, ми радимо також здійснювати у торгових мережах безготівкові оплати карткою чи мобільними гаманцями та дотримуватися загальних правил гігієни.

Вся актуальна інформація щодо роботи наших відділень та оновлення умов обслуговування у Райфі буде розміщуватися на сайті aval.ua та оновлюватися у реальному часі.

Бережіть себе та близьких!

#RaifCare