Бізнес-клієнти Райфу уклали перші угоди на 10 млн грн зі страхування майна від воєнних ризиків | Raiffeisen Bank Aval Бізнес-клієнти Райфу уклали перші угоди на 10 млн грн зі страхування майна від воєнних ризиків #2 | Raiffeisen Bank Aval
Новий зручний застосунок MyRaif
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Бізнес-клієнти Райфу уклали перші угоди на 10 млн грн зі страхування майна від воєнних ризиків #11 | Raiffeisen Bank Aval Бізнес-клієнти Райфу уклали перші угоди на 10 млн грн зі страхування майна від воєнних ризиків #12 | Raiffeisen Bank Aval Бізнес-клієнти Райфу уклали перші угоди на 10 млн грн зі страхування майна від воєнних ризиків #13 | Raiffeisen Bank Aval Бізнес-клієнти Райфу уклали перші угоди на 10 млн грн зі страхування майна від воєнних ризиків #14 | Raiffeisen Bank Aval Бізнес-клієнти Райфу уклали перші угоди на 10 млн грн зі страхування майна від воєнних ризиків #15 | Raiffeisen Bank Aval Бізнес-клієнти Райфу уклали перші угоди на 10 млн грн зі страхування майна від воєнних ризиків #16 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr
11 Червня 2024

Бізнес-клієнти Райфу уклали перші угоди на 10 млн грн зі страхування майна від воєнних ризиків

 

Перші об’єкти бізнес-нерухомості, що перебувають у заставі за кредитними угодами з Райффайзен Банком, було застраховано від воєнних ризиків на загальну суму 10 млн грн у рамках спільного проекту з світовою компанією професійних послуг Аон. Нерухомість юридичних осіб взято на страхування одним з партнерів проекту – страховою компанією ARX.

Про це повідомив голова правління Райффайзен Банку Олександр Писарук під час Конференції з відновлення України, що проходить у Берліні.

«Разом з нашими партнерами – страховими компаніями у квітні цього року ми запустили проект зі страхування майна бізнес-клієнтів від воєнних ризиків, і вже відчуваємо значний попит на нього. Зараз на розгляді в банку близько двох десятків таких угод на загальну суму понад 100 млн грн. Переважно це інвестиційні проекти у критично важливих для економіки галузях – агровиробництві, харчовій промисловості, енергетиці, телекомунікаціях, фармацевтиці, паливній галузі. Такий інструмент дає українському бізнесу більше впевненості у захисті своїх інвестицій, а також підвищує доступність фінансування», — сказав Олександр Писарук.

«Ми раді, що першими на ринку України у співпраці з Райфом реалізували перші угоди зі страхування від воєнних ризиків майна юридичних осіб. Разом ми допомагаємо українським підприємцям підтримувати економіку, формуємо нову практику, яку вивчатимуть іноземні інвестори і, сподіваємося, також будуть вкладати кошти в проєкти в Україні», — сказав голова правління ARX Андрій Перетяжко.

Нагадаємо, що у квітні 2024 Райффайзен Банк вперше в Україні презентував нову послугу для бізнес-клієнтів зі страхування майна різного типу від воєнних ризиків. Страхові компанії надаватимуть страхове покриття для майна, яке банк може брати у заставу при наданні кредитного фінансування. Такий продукт є першим на ринку України та розроблений у співпраці зі світовою компанією професійних послуг Аон та українськими страховими компаніями ARX, Універсальна та ІНГО.

Використання нового інструменту дозволить українському бізнесу застрахувати нерухомість, обладнання та товари в обороті від наслідків воєнних дій. Скористатися War Risk Insurance можуть компанії і малого, і великого бізнесу, звернувшись до банку або до компанії Аон. Протягом року планується сформувати страховий портфель на суму близько 1 млрд грн у сферах агро, переробки, видобутку, ритейлу, фармацевтики, енергетики та палива.

На фото: Олександр Писарук та Руслан Співак, Райффайзен Банк, на Конференції з відновлення України в Берліні.