VITAGRO PARTNER #2 | Raiffeisen Bank Aval VITAGRO PARTNER #3 | Raiffeisen Bank Aval
Бережіть себе. Все онлайн в Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
VITAGRO PARTNER #12 | Raiffeisen Bank Aval VITAGRO PARTNER #13 | Raiffeisen Bank Aval VITAGRO PARTNER #14 | Raiffeisen Bank Aval VITAGRO PARTNER #15 | Raiffeisen Bank Aval VITAGRO PARTNER #16 | Raiffeisen Bank Aval VITAGRO PARTNER #17 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr
Партнерські програми

VITAGRO PARTNER

Спеціальна пропозиція: вексельне фінансування під 1% при купівлі продукції VITAGRO PARTNER

VITAGRO PARTNER | Raiffeisen Bank Aval

Vitagro Partner входить до групи компаній VITAGRO (Вітагро) та спеціалізується на виготовленні і дистрибуції засобів захисту рослин, мікродобрив, насіння, а також найновіших інокулянтів.

Головна мета - бути партнером для виробників сільськогосподарської продукції у всьому - від підготовки грунту та насіння, до розробки технологій вирощування. Компанія має власні заводи по виробництву мікродобрив, насіння, на черзі будується завод по виробництву ЗЗР.

Унікальним сервісом компанії є  Програма Спільного Вирощування компанія забезпечує господарство усіми необхідними для посівної матеріалами та надає консультації спеціалістів, а розрахунок проходить спільно вирощенним врожаєм.

Vitagro Partner має 3 власні ТМ: Semelita - якісне насіння, Bayton - відбірні ЗЗР за сучасними формуляціями, EnerGreen - мікродобрива з вийнятковою біодоступністю. Також Vitagro Partner є ексклюзивним дистриб'ютором британських інокулянтів: сухого - Premium Inoculant та рідкого - Inoculant Premium Forte, і унікального мікоризного інокулянту MycoFix.

Умови програми

Комісія за надання авалю за векселем
1%
Валюта векселю
гривня
Забезпечення
комбінація різних видів ліквідного забезпечення (транспортні засоби, машини та обладнання, нерухоме майно, майнові права на депозитні договори у Райффайзен Банку)
Відстрочка платежу
до 9 місяців


На виконання вимог ст. 67Закону України "Про банки і банківську діяльність" (надалі – Закон про банки) АТ «Райффайзен Банк» (надалі - Банк) подає до кредитного реєстру Національного банку України (надалі - Кредитний реєстр) інформацію про здійснені ним щодо клієнта-боржника кредитні операції, що зазначені у частині першій статті 49 Закону про банки, якщо сума заборгованості (за основною сумою та відсотками) за такими кредитними операціями дорівнює або перевищує 100 розмірів мінімальних заробітних плат (або еквівалент цієї суми в іноземній валюті).

Банк подає до Кредитного реєстру інформацію в складі та обсязі, що передбачені у ч. 3 ст. ст. 67Закону про банки», у визначеному Національним банком України порядку.


Замовити аваль векселю

Контакти

Підрозділ Партнерських програм АТ "Райффайзен Банк":

Траханов Ігор Павлович
[email protected]

Чи була ця сторінка корисною для вас?
Дякуємо! З Вашою допомогою ми стаємо краще!