ВАРІАНТ АГРО БУД #2 | Raiffeisen Bank Aval ВАРІАНТ АГРО БУД #3 | Raiffeisen Bank Aval
Новий зручний застосунок MyRaif
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
ВАРІАНТ АГРО БУД #12 | Raiffeisen Bank Aval ВАРІАНТ АГРО БУД #13 | Raiffeisen Bank Aval ВАРІАНТ АГРО БУД #14 | Raiffeisen Bank Aval ВАРІАНТ АГРО БУД #15 | Raiffeisen Bank Aval ВАРІАНТ АГРО БУД #16 | Raiffeisen Bank Aval ВАРІАНТ АГРО БУД #17 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr
Партнерські програми

ВАРІАНТ АГРО БУД

ТОВ «Варіант Агро Буд» - українська металообробна компанія, основним напрямком діяльності якої є виробництво та реалізація устаткування для свинокомплексів, молочно-товарних ферм, силосів для зберігання зерна, транспортного обладнання та зрошувальних систем

Спеціальні умови фінансування

На акційну техніку


12 міс.
24 міс.
36 міс.
48 міс.
60 міс.
11.8%
12.8%
13.2%
13.5%
13.7%

Спеціальні умови фінансування на іншу техніку

12-60 міс - 15%

Умови

Термін фінансуваннявід 1 до 5 років
Валюта фінансуваннягривня
Власний внесоквід 30%
Страхуваннявідповідно до тарифів страхової компанії у вашому регіоні

За додатковою інформацією звертайтеся до представників Райффайзен Банку за номером 0 800 50 50 45 (понеділок–п’ятниця з 8:00 до 20:00; усі дзвінки зі стаціонарних телефонів в Україні — безкоштовно)


На виконання вимог ст. 67Закону України "Про банки і банківську діяльність" (надалі – Закон про банки) АТ «Райффайзен Банк» (надалі - Банк) подає до кредитного реєстру Національного банку України (надалі - Кредитний реєстр) інформацію про здійснені ним щодо клієнта-боржника кредитні операції, що зазначені у частині першій статті 49 Закону про банки, якщо сума заборгованості (за основною сумою та відсотками) за такими кредитними операціями дорівнює або перевищує 100 розмірів мінімальних заробітних плат (або еквівалент цієї суми в іноземній валюті).

Банк подає до Кредитного реєстру інформацію в складі та обсязі, що передбачені у ч. 3 ст. ст. 67Закону про банки», у визначеному Національним банком України порядку.

Контакти

Підрозділ Партнерських програм АТ "Райффайзен Банк":

Траханов Ігор Павлович

[email protected]

Додаткові пропозиції
Чи була ця сторінка корисною для вас?
Дякуємо! З Вашою допомогою ми стаємо краще!