Sumi Agro #2 | Raiffeisen Bank Aval Sumi Agro #3 | Raiffeisen Bank Aval
Бережіть себе. Все онлайн в Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Sumi Agro #12 | Raiffeisen Bank Aval Sumi Agro #13 | Raiffeisen Bank Aval Sumi Agro #14 | Raiffeisen Bank Aval Sumi Agro #15 | Raiffeisen Bank Aval Sumi Agro #16 | Raiffeisen Bank Aval Sumi Agro #17 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr
Партнерські програми

Sumi Agro

Спеціальна пропозиція: вексельне фінансування під 1% при купівлі продукції Sumi Agro

Sumi Agro | Raiffeisen Bank Aval

ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» - офіційний імпортер та представник в Україні провідних японських виробників засобів захисту рослин. Компанія дотримується японських традицій та пропонує українському виробнику сільгосппродукції лише якісні, перевірені досвідом і часом засоби захисту рослин, а також біопродукти. Метою компанії є надання ефективних рішень для захисту основних сільськогосподарських культур за допомогою комплексних інноваційних технологій, що поєднують хімічні та біологічні напрямки, є доступними для українських аграріїв та безпечними для навколишнього середовища.

Умови програми

Комісія за надання авалю за векселем
1%
Валюта векселю
гривня
Забезпечення
комбінація різних видів ліквідного забезпечення (транспортні засоби, машини та обладнання, нерухоме майно, майнові права на депозитні договори у Райффайзен Банку)
Відстрочка платежу
до 9 місяців


На виконання вимог ст. 67Закону України "Про банки і банківську діяльність" (надалі – Закон про банки) АТ «Райффайзен Банк» (надалі - Банк) подає до кредитного реєстру Національного банку України (надалі - Кредитний реєстр) інформацію про здійснені ним щодо клієнта-боржника кредитні операції, що зазначені у частині першій статті 49 Закону про банки, якщо сума заборгованості (за основною сумою та відсотками) за такими кредитними операціями дорівнює або перевищує 100 розмірів мінімальних заробітних плат (або еквівалент цієї суми в іноземній валюті).

Банк подає до Кредитного реєстру інформацію в складі та обсязі, що передбачені у ч. 3 ст. ст. 67Закону про банки», у визначеному Національним банком України порядку.


Замовити аваль векселю

Контакти:

Підрозділ Партнерських програм АТ "Райффайзен Банк":

[email protected]

(044) 495 40 90


Сайт партнера

Чи була ця сторінка корисною для вас?
Дякуємо! З Вашою допомогою ми стаємо краще!