Нор Ест Агро #2 | Raiffeisen Bank Aval Нор Ест Агро #3 | Raiffeisen Bank Aval
Бережіть себе. Все онлайн в Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Нор Ест Агро #12 | Raiffeisen Bank Aval Нор Ест Агро #13 | Raiffeisen Bank Aval Нор Ест Агро #14 | Raiffeisen Bank Aval Нор Ест Агро #15 | Raiffeisen Bank Aval Нор Ест Агро #16 | Raiffeisen Bank Aval Нор Ест Агро #17 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr
Партнерські програми

Нор Ест Агро

    ТОВ "Нор-Ест Агро" сьогодні – це поєднання досвіду і знань у сільському господарстві України та підтримки міжнародної стабільної групи компаній. Товариство "Нор-Ест Агро" засновано у 2013 році. З 2020 року компанія "Нор-Ест Агро" є часткою великої міжнародної групи Roar Paulsrud AS Group зі штаб-квартирою у Норвегії, яка заснована у 1985 році в Норвегії. Сфери діяльності міжнародної групи Roar Paulsrud AS Group  в світі – деревообробна промисловість, відновлювана енергетика, промислове виробництво, тваринництво та сільське господарство.

      В Україні до міжнародної групи Roar Paulsrud AS входить група компаній ТОВ"Укр Агро РТ" із сумарним земельним банком 15 000 га.  Компанія "Нор-Ест Агро" - національний дистриб'ютор засобів захисту рослин, насіння польових культур, основних та спеціальних добрив.

Спеціальні умови фінансування

придбання продукції ТМ «ARVENSIS AGRO S.A», ТМ «Nor-Est Line», та ТМ «Limagrain» (добрива та насіння)


Відсоткова ставка

з 1 по 6 місяць -   9,7%
з 7 по 12 місяць - 18,0%


АБО


з 1 по 12 місяць - 13,5%

Разова комісія за надання кредиту0%


Умови

Термін кредитування                          12 місяців                                                                                                     

Валюта                                                     гривня

Мінімальний ліміт кредиту                 300 000 грн.


За додатковою інформацією звертайтеся до представників Raiffeisen Bank за номером 0 800 50 50 45 (понеділок–п’ятниця з 9:00 до 18:00); усі дзвінки зі стаціонарних телефонів в Україні — безкоштовно)

На виконання вимог ст. 67Закону України "Про банки і банківську діяльність" (надалі – Закон про банки) АТ «Райффайзен Банк» (надалі - Банк) подає до кредитного реєстру Національного банку України (надалі - Кредитний реєстр) інформацію про здійснені ним щодо клієнта-боржника кредитні операції, що зазначені у частині першій статті 49 Закону про банки, якщо сума заборгованості (за основною сумою та відсотками) за такими кредитними операціями дорівнює або перевищує 100 розмірів мінімальних заробітних плат (або еквівалент цієї суми в іноземній валюті).

Банк подає до Кредитного реєстру інформацію в складі та обсязі, що передбачені у ч. 3 ст. ст. 67Закону про банки», у визначеному Національним банком України порядку.

Контакти

Підрозділ Партнерських програм АТ "Райффайзен Банк":

[email protected]
Додаткові пропозиції
Чи була ця сторінка корисною для вас?
Дякуємо! З Вашою допомогою ми стаємо краще!