Makosh #2 | Raiffeisen Bank Aval Makosh #3 | Raiffeisen Bank Aval
Новий зручний застосунок MyRaif
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Makosh #12 | Raiffeisen Bank Aval Makosh #13 | Raiffeisen Bank Aval Makosh #14 | Raiffeisen Bank Aval Makosh #15 | Raiffeisen Bank Aval Makosh #16 | Raiffeisen Bank Aval Makosh #17 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr
Партнерські програми

Makosh

Компанія «Макош» — один з лідерів на ринку мінеральних добрив та добрив по листу для агровиробників України. 


Makosh – міст між виробником та аграрієм. Компанія тісно співпрацює із кращими виробниками світу, щоб отримати найкращі добрива, найкращі умови та найкращі ціни для своїх клієнтів. (https://makosh-group.com.ua/)

Спеціальні умови фінансування

на придбання мінеральних та інших добрив

                                                       14,5%  річних  (комісія - 0%)

Умови


Термін кредитування                          12 місяців                                                                                                    

  

Валюта                                                     гривня


Мінімальний ліміт кредиту                 300 000 грн.За додатковою інформацією звертайтеся до представників Raiffeisen Bank за номером 0 800 50 50 45 (понеділок–п’ятниця з 9:00 до 18:00); усі дзвінки зі стаціонарних телефонів в Україні — безкоштовно)

На виконання вимог ст. 67Закону України "Про банки і банківську діяльність" (надалі – Закон про банки) АТ «Райффайзен Банк» (надалі - Банк) подає до кредитного реєстру Національного банку України (надалі - Кредитний реєстр) інформацію про здійснені ним щодо клієнта-боржника кредитні операції, що зазначені у частині першій статті 49 Закону про банки, якщо сума заборгованості (за основною сумою та відсотками) за такими кредитними операціями дорівнює або перевищує 100 розмірів мінімальних заробітних плат (або еквівалент цієї суми в іноземній валюті).

Банк подає до Кредитного реєстру інформацію в складі та обсязі, що передбачені у ч. 3 ст. ст. 67Закону про банки», у визначеному Національним банком України порядку.

Контакти

Підрозділ Партнерських програм АТ "Райффайзен Банк":


(044) 498 79 57
Додаткові пропозиції
Чи була ця сторінка корисною для вас?
Дякуємо! З Вашою допомогою ми стаємо краще!