ІРРІГАТОР УКРАЇНА #2 | Raiffeisen Bank Aval ІРРІГАТОР УКРАЇНА #3 | Raiffeisen Bank Aval
Бережіть себе. Все онлайн в Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
ІРРІГАТОР УКРАЇНА #12 | Raiffeisen Bank Aval ІРРІГАТОР УКРАЇНА #13 | Raiffeisen Bank Aval ІРРІГАТОР УКРАЇНА #14 | Raiffeisen Bank Aval ІРРІГАТОР УКРАЇНА #15 | Raiffeisen Bank Aval ІРРІГАТОР УКРАЇНА #16 | Raiffeisen Bank Aval ІРРІГАТОР УКРАЇНА #17 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr
Партнерські програми

ІРРІГАТОР УКРАЇНА

Спеціальна пропозиція: вексельне фінансування під 1% при купівлі продукції IRRIGATOR UKRAINE

ІРРІГАТОР УКРАЇНА | Raiffeisen Bank Aval

Понад 13 років компанія Іррігатор Україна є надійним постачальником високоякісного обладнання для іригаційних систем від провідних світових виробників і лідерів галузі. Компанія пропонує комплексні рішення систем зрошення для сільського господарства, пропонує більше 35 000 найменувань продукції для сучасних систем поливу й супутних напрямків. Іррігатор Україна є інтегратором сучасних технологій для систем зрошення.

Компанія Іррігатор Україна пропонує комплексні рішення для овочевих і технічних культур, для садів, виноградників і ягідників:

- Проектування і шеф-монтаж систем зрошення будь-якої складності

- Оптимальні інженерні рішення та нестандартні підходи

- Комплектація обладнання «під ключ»

- Автоматизація та дистанційне управління

- Фертигація, фертигаційні столи

- Підґрунтове крапельне зрошення (SDI)

- Технічний супровід та консультування на всіх етапах

Умови програми

Комісія за надання авалю за векселем
1%
Валюта векселю
гривня
Забезпечення
комбінація різних видів ліквідного забезпечення (транспортні засоби, машини та обладнання, нерухоме майно, майнові права на депозитні договори у Райффайзен Банку)
Відстрочка платежу
до 9 місяців


На виконання вимог ст. 67Закону України "Про банки і банківську діяльність" (надалі – Закон про банки) АТ «Райффайзен Банк» (надалі - Банк) подає до кредитного реєстру Національного банку України (надалі - Кредитний реєстр) інформацію про здійснені ним щодо клієнта-боржника кредитні операції, що зазначені у частині першій статті 49 Закону про банки, якщо сума заборгованості (за основною сумою та відсотками) за такими кредитними операціями дорівнює або перевищує 100 розмірів мінімальних заробітних плат (або еквівалент цієї суми в іноземній валюті).

Банк подає до Кредитного реєстру інформацію в складі та обсязі, що передбачені у ч. 3 ст. ст. 67Закону про банки», у визначеному Національним банком України порядку.


Замовити аваль векселю

Контакти

вул. Чорноморського Козацтва, 28

65003, м. Одеса

https://irrigator.ua/ru/contacts/


 Партнерських програм АТ "Райффайзен Банк":

Траханов Ігор Павлович
[email protected]

Чи була ця сторінка корисною для вас?
Дякуємо! З Вашою допомогою ми стаємо краще!