BASF #2 | Raiffeisen Bank Aval BASF #3 | Raiffeisen Bank Aval
Бережіть себе. Все онлайн в Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
BASF #12 | Raiffeisen Bank Aval BASF #13 | Raiffeisen Bank Aval BASF #14 | Raiffeisen Bank Aval BASF #15 | Raiffeisen Bank Aval BASF #16 | Raiffeisen Bank Aval BASF #17 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr
Партнерські програми

BASF

Спеціальна пропозиція: вексельне фінансування під 1%* при купівлі продукції BASF

BASF | Raiffeisen Bank Aval

Підрозділ Agricultural Solutions компанії BASF

У BASF створюють хімію для сталого майбутнього, поєднуючи економічний успіх із захистом довкілля та соціальною відповідальністю. Щороку компанія інвестує близько мільярда євро у розробку та дослідження нових діючих речовин. Свідченням цього є інноваційне портфоліо з лінійкою унікальних технологій захисту посівів, насіння, а також цифрових рішень. Завдяки чому BASF допомагає аграріям оптимізувати ведення бізнесу, забезпечити його сталий розвиток, відповідальне ставлення до довкілля та знизити пестицидне навантаження на ґрунт без втрати майбутнього врожаю.

Умови програми

Комісія за надання авалю за векселем
1%*
Валюта векселю
гривня
Забезпечення
комбінація різних видів ліквідного забезпечення (транспортні засоби, машини та обладнання, нерухоме майно, майнові права на депозитні договори у Райффайзен Банку)
Відстрочка платежу
до 9 місяців


*Тариф 1% діє за умови придбання засобів захисту рослин та насіння BASF у визначених авторизованих офіційних дистриб’юторів. 

Деталі та умови на офіційному сайті: www.agro.basf.ua в розділі «Акції».

Термін дії кампанії: 01 листопада 2022 р. - 30 жовтня 2023 р.


На виконання вимог ст. 67Закону України "Про банки і банківську діяльність" (надалі – Закон про банки) АТ «Райффайзен Банк» (надалі - Банк) подає до кредитного реєстру Національного банку України (надалі - Кредитний реєстр) інформацію про здійснені ним щодо клієнта-боржника кредитні операції, що зазначені у частині першій статті 49 Закону про банки, якщо сума заборгованості (за основною сумою та відсотками) за такими кредитними операціями дорівнює або перевищує 100 розмірів мінімальних заробітних плат (або еквівалент цієї суми в іноземній валюті).

Банк подає до Кредитного реєстру інформацію в складі та обсязі, що передбачені у ч. 3 ст. ст. 67Закону про банки», у визначеному Національним банком України порядку.


Замовити аваль векселю

Контакти

ТОВ «БАСФ Т.О.В.»

Бульвар Дружби Народів, 19, 01042 Київ,Україна
Тел: +38 044 591 55 95, +38 044 591 55 96, Факс: +38 044 591 55 97
www.agro.basf.ua/uk/


Підрозділ Партнерських програм АТ "Райффайзен Банк":

Траханов Ігор Павлович
[email protected]

Чи була ця сторінка корисною для вас?
Дякуємо! З Вашою допомогою ми стаємо краще!