Ukravit #2 | Raiffeisen Bank Aval Ukravit #3 | Raiffeisen Bank Aval
Новий зручний застосунок MyRaif
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Ukravit #12 | Raiffeisen Bank Aval Ukravit #13 | Raiffeisen Bank Aval Ukravit #14 | Raiffeisen Bank Aval Ukravit #15 | Raiffeisen Bank Aval Ukravit #16 | Raiffeisen Bank Aval Ukravit #17 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr
Партнерські програми

Ukravit

Ukravit – це виробництво препаратів для захисту та підживлення широкого спектра сільськогосподарських культур і надання супутніх сервісів: агробіологічні дослідження Ukravit Institute, трейдингові послуги, дистрибуція насіння та мінеральних добрив від провідних виробників, агрономічний супровід по всій Україні. Ми пропонуємо більше можливостей для ваших врожаїв і прибутків!

Спеціальні умови фінансування

Спеціальні умови фінансування з забезпеченням

Відсоткова ставказ 1 по 6 місяць - 0,01%
з 7 по 12 місяць - 14,5%
Мінімальний ліміт кредиту50 000 грн.
Разова комісія за надання кредиту0%

Умови

Термін кредитування12 місяців
Валютагривня
Мінімальний ліміт кредиту50 000 грн


За додатковою інформацією звертайтеся до представників Raiffeisen Bank за номером 0 800 50 50 45 (понеділок–п’ятниця з 8:00 до 20:00); усі дзвінки зі стаціонарних телефонів в Україні — безкоштовно)


На виконання вимог ст. 67Закону України "Про банки і банківську діяльність" (надалі – Закон про банки) АТ «Райффайзен Банк» (надалі - Банк) подає до кредитного реєстру Національного банку України (надалі - Кредитний реєстр) інформацію про здійснені ним щодо клієнта-боржника кредитні операції, що зазначені у частині першій статті 49 Закону про банки, якщо сума заборгованості (за основною сумою та відсотками) за такими кредитними операціями дорівнює або перевищує 100 розмірів мінімальних заробітних плат (або еквівалент цієї суми в іноземній валюті).

Банк подає до Кредитного реєстру інформацію в складі та обсязі, що передбачені у ч. 3 ст. ст. 67Закону про банки», у визначеному Національним банком України порядку.

Контакти

Підрозділ Партнерських програм АТ "Райффайзен Банк":

Траханов Ігор Павлович

[email protected]
Додаткові пропозиції
Чи була ця сторінка корисною для вас?
Дякуємо! З Вашою допомогою ми стаємо краще!