Із 21 липня Нацбанк оновив правила використання гривневих карток за кордоном | Raiffeisen Bank Aval Із 21 липня Нацбанк оновив правила використання гривневих карток за кордоном #2 | Raiffeisen Bank Aval
Бережіть себе. Все онлайн в Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Із 21 липня Нацбанк оновив правила використання гривневих карток за кордоном #11 | Raiffeisen Bank Aval Із 21 липня Нацбанк оновив правила використання гривневих карток за кордоном #12 | Raiffeisen Bank Aval Із 21 липня Нацбанк оновив правила використання гривневих карток за кордоном #13 | Raiffeisen Bank Aval Із 21 липня Нацбанк оновив правила використання гривневих карток за кордоном #14 | Raiffeisen Bank Aval Із 21 липня Нацбанк оновив правила використання гривневих карток за кордоном #15 | Raiffeisen Bank Aval Із 21 липня Нацбанк оновив правила використання гривневих карток за кордоном #16 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr
21 Липня 2022

Із 21 липня Нацбанк оновив правила використання гривневих карток за кордоном

Для українців, які на разі перебувають за кордоном, із 21 липня згідно з рішенням Національного банку України починають діяти оновлені правила використання гривневих карток за межами нашої країни.

Зокрема:

  • Як і раніше, з гривневих платіжних карток можна буде знімати за кордоном 50 тис. грн (в еквіваленті) на місяць. Водночас ліміт на зняття готівкової валюти з гривневих платіжних карток за кордоном змінено зі щомісячного на щотижневий: 12,5 тис. грн (в еквіваленті) на сім календарних днів.
  • Установлено щомісячний ліміт на розрахунки за кордоном із використанням гривневих платіжних карток у розмірі 100 тис. грн (в еквіваленті) з усіх рахунків клієнта в банку, відкритих у національній валюті. Як відзначає НБУ, це обмеження не відчує переважна більшість українців, які перебувають за кордоном.

Крім того, своїм рішенням Національний банк України 21 липня скорегував офіційний курс гривні до долара США до 36,5686 грн/дол. США. Офіційний курс гривні до долара США й надалі буде фіксованим.

Більше про прийняте 21 липня рішення Національного банку України щодо валютного регулювання – на сайті НБУ.

Нагадаємо, Райффайзен Банк встановлює з 9 липня ринкові курси валют за картковими операціями клієнтів. При цьому Райф відмінив комісію за конвертацію при користуванні дебетною чи кредитною карткою, валюта рахунку якої відрізняється від валюти платежу. Більше про це – на сайті банку.

Переглянути актуальні курси валют Райффайзен Банку - https://raiffeisen.ua/currency