Знижки до святкових вихідних із Visa Fishka | Raiffeisen Bank Aval Знижки до святкових вихідних із Visa Fishka #2 | Raiffeisen Bank Aval
Бережіть себе. Все онлайн в Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Знижки до святкових вихідних із Visa Fishka #11 | Raiffeisen Bank Aval Знижки до святкових вихідних із Visa Fishka #12 | Raiffeisen Bank Aval Знижки до святкових вихідних із Visa Fishka #13 | Raiffeisen Bank Aval Знижки до святкових вихідних із Visa Fishka #14 | Raiffeisen Bank Aval Знижки до святкових вихідних із Visa Fishka #15 | Raiffeisen Bank Aval Знижки до святкових вихідних із Visa Fishka #16 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr
22 Серпня 2019

Знижки до святкових вихідних із Visa Fishka

Київ. 22 серпня. — Учасники мультипартнерської Програми винагород FISHKA – власники платіжних карток Visa Fishka та Visa Business Fishka від Райффайзен Банку Аваль мають можливість скористатися додатковими перевагами на АЗК «ОККО» під час святкових вихідних.

Щоб скористатися святковою пропозицією з нагоди Дня незалежності*, розраховуйтеся з 23 по 26 серпня включно на касі АЗК «ОККО» платіжною карткою Visa Fishka або Visa Business Fishka від Райффайзен Банку Аваль та отримуйте балами:
-  5 грн/л за бензин та ДП;
- 1,5 грн/л за газ.
Пропозиція не сумується з іншими знижками.

Розраховуйтеся платіжною карткою Visa Fishka або Visa Business Fishka та завжди отримуйте більше!

*Акція проводиться в мережі діючих АЗК «ОККО» по всій території України (за винятком АР Крим та зони OOC) з 23.08.2019р. до 26.08.2019 р. Знижка від існуючих цін у розмірі 5 грн балами /1 л бензину, дизельного палива та 1,5 грн балами/ 1л газу з наявного на АЗК у місці проведення Акції асортименту нараховується балами на рахунок учасника у Програмі лояльності Fishka за увесь придбаний літраж при розрахунку за вказане пальне платіжною карткою Visa Fishka або Visa Business Fishka від Райффайзен Банку Аваль. Знижка не сумується з будь-якими іншими знижками, які надаються у межах діючих на АЗК «ОККО» у місці проведення Акції пропозицій. Бали додаються до загального балансу рахунку учасника у Програмі лояльності Fishka та стають доступними до списання через 24 години після купівлі вказаного пального. 

Деталі на myfishka.com або за номером гарячої лінії Fishka 0800505118. 

Ліцензія НБУ №10 від 18.06.2018 р. Усі види банківських послуг. Умови надання банківських послуг регламентуються Райффайзен Банком Аваль.