Райф запрошує на нову серію безкоштовних бізнес вебінарів #3 | Raiffeisen Bank Aval Райф запрошує на нову серію безкоштовних бізнес вебінарів #4 | Raiffeisen Bank Aval
Бережіть себе. Все онлайн в Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Райф запрошує на нову серію безкоштовних бізнес вебінарів #13 | Raiffeisen Bank Aval Райф запрошує на нову серію безкоштовних бізнес вебінарів #14 | Raiffeisen Bank Aval Райф запрошує на нову серію безкоштовних бізнес вебінарів #15 | Raiffeisen Bank Aval Райф запрошує на нову серію безкоштовних бізнес вебінарів #16 | Raiffeisen Bank Aval Райф запрошує на нову серію безкоштовних бізнес вебінарів #17 | Raiffeisen Bank Aval Райф запрошує на нову серію безкоштовних бізнес вебінарів #18 | Raiffeisen Bank Aval
29 Квітня 2022

Райф запрошує на нову серію безкоштовних бізнес вебінарів

Малі підприємці забезпечують економічний тил держави. Аби далі ефективно працювати в умовах війни, малий бізнес повинен мати доступом до актуальних знань.

Саме тому Райффайзен Банк та VISA спільно з Європейською Бізнес Асоціацією запускають новий сезон освітніх заходів на платформі SME ONLINE Hub.

SME ONLINE Hub – інтенсивна освітня програма, яка надає можливість власникам малого бізнесу безкоштовно отримати необхідні знання та практичні навички для ведення бізнесу в Україні та за кордоном від професійних бізнес-практиків.

У межах програми заплановано вебінарів на актуальні теми.

Перший вебінар відбудеться 5 травня 2022 року, початок об 11:00. Плануємо розібрати одну з найактуальніших тем сьогодення: «Податкове законодавство на час військового стану» за участі Ніни Бец, провідного юриста практики податкового права юридичної компанії «Ілляшев та Партнери». Реєстрація на вебінар тут.

Другий вебінар заплановано на 2 червня 2022 року, початок об 11:00. Поговоримо про «Онлайн-маркетинг у воєнних умовах. Як просуватися на інших ринках?» разом з Антоном Воронюком, керівником академії WebPromoExperts, директором з розвитку інтернет-агентства WebPromo.

Третій вебінар заплановано на липень 2022 року. Розберемо фінансовий аспект підприємництва та поговоримо про «Джерела фінансування бізнесу. Як грамотно скласти бізнес -план?» разом із Анатолієм Савченком, старшим менеджером компанії PwC.

Про наступні вебінари будемо повідомляти на сайті банку. Тож слідкуйте за нашими анонсами!

Запрошуємо представників малого бізнесу долучитися до цього освітнього марафону, який охопить всю Україну.

Чекаємо вас на SME ONLINE Hub у пошуку знань, які дозволять відкрити нові інструменти та опанувати необхідні навички для розвитку бізнесу в умовах воєнного часу.

#Разом_з_Україною