«Райф готовий фінансувати та підтримувати якісні енергетичні проєкти», — Юрій Козак | Raiffeisen Bank Aval «Райф готовий фінансувати та підтримувати якісні енергетичні проєкти», — Юрій Козак #2 | Raiffeisen Bank Aval
Новий зручний застосунок MyRaif
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
«Райф готовий фінансувати та підтримувати якісні енергетичні проєкти», — Юрій Козак #11 | Raiffeisen Bank Aval «Райф готовий фінансувати та підтримувати якісні енергетичні проєкти», — Юрій Козак #12 | Raiffeisen Bank Aval «Райф готовий фінансувати та підтримувати якісні енергетичні проєкти», — Юрій Козак #13 | Raiffeisen Bank Aval «Райф готовий фінансувати та підтримувати якісні енергетичні проєкти», — Юрій Козак #14 | Raiffeisen Bank Aval «Райф готовий фінансувати та підтримувати якісні енергетичні проєкти», — Юрій Козак #15 | Raiffeisen Bank Aval «Райф готовий фінансувати та підтримувати якісні енергетичні проєкти», — Юрій Козак #16 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr
13 Червня 2024

«Райф готовий фінансувати та підтримувати якісні енергетичні проєкти», — Юрій Козак

Райф готовий фінансувати та підтримувати якісні енергетичні проєкти, застосовуючи міжнародні ризик-шерингові програми та страхування від воєнних ризиків. Агробізнес та енергетика є найпріоритетнішими галузями для фінансування з боку банків, і вони все тісніше пов’язані. Про це розповів директор департаменту великих корпоративних клієнтів Райффайзен Банку Юрій Козак на І Інвестиційному Форумі в Києві, організованому Асоціацією правників України.

Агробізнес – це основне джерело надходження валюти в Україну. Ця галузь показала найбільшу стійкість та адаптивність під час повномасштабного вторгнення. Якщо на його початку агрокомпанії більше цікавилася банківськими послугами для забезпечення поточної діяльності та фінансування посівної, то зараз в них з’явився інвестиційний апетит до побудови нового виробництва. Мова про об’єкти агропереробки та біоенергетики.

Райф розглядає зараз інвестиційні проєкти з будівництва малої генерації, щоб допомогти країні покрити дефіцит в енергоресурсах особливо під час зими. «Кошти для фінансування малої генерації є, але важливо, щоб були надійні позичальники та якісні інвестиційні проєкти», — зазначив Юрій Козак.

Інвестувати у такі проєкти допомагають ризик-шерингові програми Райфу з міжнародними фінансовими інституціями. Завдяки ним можна фінансувати, зокрема, проєкти, за якими у клієнта недостатньо застави чи не найкращі фінансові показники або географічно він знаходиться в більш ризиковій зоні. «Завдяки співпраці зі страховими компаніями бізнес-клієнти Райфу можуть страхувати майно від воєнних ризиків, це розглядається банком як додаткова гарантія повернення кредиту», — підкреслив банкір.