Райффайзен Банк зайняв 3 місце за обігом у категорії “Банки” за даними Опендатабота | Raiffeisen Bank Aval Райффайзен Банк зайняв 3 місце за обігом у категорії “Банки” за даними Опендатабота #2 | Raiffeisen Bank Aval
Бережіть себе. Все онлайн в Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Райффайзен Банк зайняв 3 місце за обігом у категорії “Банки” за даними Опендатабота #11 | Raiffeisen Bank Aval Райффайзен Банк зайняв 3 місце за обігом у категорії “Банки” за даними Опендатабота #12 | Raiffeisen Bank Aval Райффайзен Банк зайняв 3 місце за обігом у категорії “Банки” за даними Опендатабота #13 | Raiffeisen Bank Aval Райффайзен Банк зайняв 3 місце за обігом у категорії “Банки” за даними Опендатабота #14 | Raiffeisen Bank Aval Райффайзен Банк зайняв 3 місце за обігом у категорії “Банки” за даними Опендатабота #15 | Raiffeisen Bank Aval Райффайзен Банк зайняв 3 місце за обігом у категорії “Банки” за даними Опендатабота #16 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr
25 Вересня 2023

Райффайзен Банк зайняв 3 місце за обігом у категорії “Банки” за даними Опендатабота

До переліку потрапили найбільші за обігом бізнеси з бездоганною діловою репутацією

25 вересня 2023 року Опендатабот вперше оприлюднив індекс найкращих підприємств України з бездоганною діловою репутацією.

Райффайзен Банк потрапив до ТОП-10 за обігом та зайняв 3 місце в Україні у категорії “Банки. Банк увійшов у лідери з обігом 19.39 млрд грн, що є 9.65% від загального значення даної категорії. Перелік опубліковавних індексів топових підприємств України можна переглянути за посиланням.

При складанні Індексу Опендатабота враховані як фінансові показники (фінансова звітність компаній за 2022 рік), так й ділова репутація бізнесів. Зокрема, з переліку вилучені підсанкційні компанії або ж бізнеси, що мають власників з Російської Федерації. Також в Індексі позначені компанії, пов'язані з публічними особами, депутатами або ж політиками, які зобов'язані декларувати свої прибутки.

"Мета створення Індексу Опендатаботу — надати простий та зрозумілий інструмент для оцінки українського бізнесу, зокрема, із розрізом на галузі та регіони. Це не прикладний засіб для точного економічного аналізу, а, скоріше, спосіб показати Україні та світу можливості та перспективи нашої країни", — коментує Олексій Іванкін, засновник Опендатабота.

Показники за "вагою" та часткою галузі та регіона розраховуються на базі топу компаній та їх обігів. Такий підхід дає можливість зрозуміти й оцінити вплив того чи іншого регіону на економіку всієї країни, фінансову ємність галузей та становище найбільших гравців кожної галузі.