Райффайзен Банк та Forbes Ukraine у спільному спецвипуску знайомлять із працею та візією команди українського банку | Raiffeisen Bank Aval Райффайзен Банк та Forbes Ukraine у спільному спецвипуску знайомлять із працею та візією команди українського банку #2 | Raiffeisen Bank Aval
Бережіть себе. Все онлайн в Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Райффайзен Банк та Forbes Ukraine у спільному спецвипуску знайомлять із працею та візією команди українського банку #11 | Raiffeisen Bank Aval Райффайзен Банк та Forbes Ukraine у спільному спецвипуску знайомлять із працею та візією команди українського банку #12 | Raiffeisen Bank Aval Райффайзен Банк та Forbes Ukraine у спільному спецвипуску знайомлять із працею та візією команди українського банку #13 | Raiffeisen Bank Aval Райффайзен Банк та Forbes Ukraine у спільному спецвипуску знайомлять із працею та візією команди українського банку #14 | Raiffeisen Bank Aval Райффайзен Банк та Forbes Ukraine у спільному спецвипуску знайомлять із працею та візією команди українського банку #15 | Raiffeisen Bank Aval Райффайзен Банк та Forbes Ukraine у спільному спецвипуску знайомлять із працею та візією команди українського банку #16 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr
28 Серпня 2023

Райффайзен Банк та Forbes Ukraine у спільному спецвипуску знайомлять із працею та візією команди українського банку

Вперше Forbes Ukraine випустив додаток, що знайомить із працею, внеском та візією команди українського Райфу. Райффайзен Банк та Forbes Ukraine планували зробити цей випуск до повномасштабного вторгнення, а повернулися до реалізації в січні 2023-го.

Ключова тема — європейська інтеграція України. Це початок великої дискусії і великої інтелектуальної подорожі. Це документ часу. У ньому про вихід бізнесу за кордон, нові продукти та тренди у диджиталі, ІТ та HR-практики, партнерство у бізнес та соціальних проєктах, трансформацію та лідерство, роботу банку в умовах війни: релокацію працівників, роботу в складних умовах поблизу лінії фронту, розповіді мобілізованих райфівців.

Спецвипуск є доступним для ознайомлення для кожного за посиланням. Придбати друковану версію можна на сайті Forbes Ukraine. Вже з вересня зустрічайте друковані примірники також у відділеннях Райфу.

 #Разом_з_Україною