Райффайзен Банк, EBA та VISA продовжують спільну освітню програму для малого бізнесу | Raiffeisen Bank Aval Райффайзен Банк, EBA та VISA продовжують спільну освітню програму для малого бізнесу #2 | Raiffeisen Bank Aval
Бережіть себе. Все онлайн в Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Райффайзен Банк, EBA та VISA продовжують спільну освітню програму для малого бізнесу #11 | Raiffeisen Bank Aval Райффайзен Банк, EBA та VISA продовжують спільну освітню програму для малого бізнесу #12 | Raiffeisen Bank Aval Райффайзен Банк, EBA та VISA продовжують спільну освітню програму для малого бізнесу #13 | Raiffeisen Bank Aval Райффайзен Банк, EBA та VISA продовжують спільну освітню програму для малого бізнесу #14 | Raiffeisen Bank Aval Райффайзен Банк, EBA та VISA продовжують спільну освітню програму для малого бізнесу #15 | Raiffeisen Bank Aval Райффайзен Банк, EBA та VISA продовжують спільну освітню програму для малого бізнесу #16 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr
06 Березня 2023

Райффайзен Банк, EBA та VISA продовжують спільну освітню програму для малого бізнесу

Райффайзен Банк, EBA та VISA продовжують спільну освітню програму для малого бізнесу.

Попри повномасштабну війну 3 з 4 українських малих підприємців планують у 2023 році розширення бізнесу. Серед планів – відкриття нових напрямків, експорт на нові ринки, збільшення команди та географічної присутності тощо. Щоб їх успішно втілити, представникам МСБ потрібні актуальні знання та навички для ведення бізнесу в умовах воєнного часу.

Саме тому Райффайзен Банк та VISA спільно з Європейською Бізнес Асоціацією запускають новий сезон освітніх заходів на платформі SME ONLINE Hub в рамках проєкту Unlimit Ukraine.

SME ONLINE Hub – інтенсивна освітня програма, яка надає можливість власникам малого бізнесу безкоштовно навчитись веденню власної справи, а також отримання експертних порад від бізнес-практиків з великих корпорацій.

В рамках програми заплановано 10 вебінарів на актуальні теми.

Перший вебінар відбудеться 30 березня об 11:00. Плануємо розібрати тему «Податкове законодавство та всі актуальні оновлення» за участі Аліни Ратушної, юристки юридичної компанії «Василь Кісіль і Партнери», експертки в питаннях оподаткування, податкових спорів, адміністративного судочинства.

Другий вебінар буде присвячений темі маркетингу разом із Антоном Воронюком, керівником академії WebPromoExperts, директором з розвитку інтернет-агентства WebPromo. Наразі узгоджуємо дату та час проведення, але попередньо це буде у квітні.

Про наступні вебінари будемо повідомляти через розсилки Unlimit Ukraine та на сайті Асоціації. Тож слідкуйте за нашими анонсами!

Запрошуємо представників МСБ долучитися до цього освітнього марафону, який допоможе втримати бізнес на плаву та вивести його на новий рівень.

Чекаємо вас на SME ONLINE Hub – разом будемо вчитись та створювати основу для післявоєнного відновлення!