Райффайзен Банк Аваль укотре визнано кращим банком в Україні, – журнал Euromoney | Raiffeisen Bank Aval Райффайзен Банк Аваль укотре визнано кращим банком в Україні, – журнал Euromoney #2 | Raiffeisen Bank Aval
Бережіть себе. Все онлайн в Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Райффайзен Банк Аваль укотре визнано кращим банком в Україні, – журнал Euromoney #11 | Raiffeisen Bank Aval Райффайзен Банк Аваль укотре визнано кращим банком в Україні, – журнал Euromoney #12 | Raiffeisen Bank Aval Райффайзен Банк Аваль укотре визнано кращим банком в Україні, – журнал Euromoney #13 | Raiffeisen Bank Aval Райффайзен Банк Аваль укотре визнано кращим банком в Україні, – журнал Euromoney #14 | Raiffeisen Bank Aval Райффайзен Банк Аваль укотре визнано кращим банком в Україні, – журнал Euromoney #15 | Raiffeisen Bank Aval Райффайзен Банк Аваль укотре визнано кращим банком в Україні, – журнал Euromoney #16 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr
20 Липня 2020

Райффайзен Банк Аваль укотре визнано кращим банком в Україні, – журнал Euromoney

Авторитетний фінансовий журнал Euromoney укотре визнав Райффайзен Банк Аваль кращим банком в Україні – цього разу в рамках вручення нагород Awards for Excellence 2020.

Нагороди Awards for Excellence було запроваджено у 1992 році, і вони були першими у своєму роді в глобальній банківській індустрії.  Цього року Euromoney отримав майже 1000 заявок від банків у рамках своїх програм нагородження, які передбачали вручення понад 50 регіональних нагород та визнання кращих банків у майже 100 країнах.

До експертного журі Awards for Excellence ввійшли відомі редактори, журналісти та аналітики Euromoney, а також представники банківської індустрії в усьому світі, які брали до уваги такі критерії для визначення переможців серед банків, як: ринкова позиція, основні показники діяльності, темпи зростання активів, розмір капіталу, впровадження нових технологій.

Відмінна ринкова позиція, надійність, прибутковість, висока якість продуктів і послуг, розвиток технологій із акцентом на інновації з року в рік є факторами успіху Райффайзен Банку Аваль, які дозволяють йому отримувати такі престижні нагороди.

Із початку 2020 року на міжнародному рівні «Кращим банком в Україні» його назвали експерти впливових видань Global Finance та EMEA Finance. В українських рейтингах Райффайзен Банк Аваль очолив рейтинг стабільності українських банків, складений експертами порталу «Мінфін»; рейтинг стійкості українських банків від порталу Mind; рейтинг надійності українських банків від журналу «Гроші»; рейтинг надійності (привабливості) банківських депозитів, складений рейтинговим агентством Standard Rating (Україна).

***

Журнал Euromoney було засновано у 1969 році  для висвітлення тем відновлення міжнародних ринків капіталу.  Євроринок, який ліг в основу назви журналу, є попередником сьогоднішніх основних світових ринків капіталу. Euromoney, який інформував про цей ринок і його зростання, у ході цього процесу став  провідним журналом у світі оптового фінансування, його інституцій та користувачів.

#RaifNews