Райф уже 10 років підтримує українське кіно #3 | Raiffeisen Bank Aval Райф уже 10 років підтримує українське кіно #4 | Raiffeisen Bank Aval
Бережіть себе. Все онлайн в Raiffeisen Online.
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Райф уже 10 років підтримує українське кіно #13 | Raiffeisen Bank Aval Райф уже 10 років підтримує українське кіно #14 | Raiffeisen Bank Aval Райф уже 10 років підтримує українське кіно #15 | Raiffeisen Bank Aval Райф уже 10 років підтримує українське кіно #16 | Raiffeisen Bank Aval Райф уже 10 років підтримує українське кіно #17 | Raiffeisen Bank Aval Райф уже 10 років підтримує українське кіно #18 | Raiffeisen Bank Aval
01 Червня 2022

Райф уже 10 років підтримує українське кіно

Райффайзен Банк є партнером Асоціації «Сприяння розвитку кінематографа в Україні – дивись українське!». Спільними зусиллями ми популяризуємо український кінематограф уже 10 років.

З 2012 року Райффайзен Банк і Асоціація сприяли реалізації багатьох значних кіноподій, серед котрих кінофестиваль «Відкрита ніч», конкурс сценаріїв «СВОЄ КІНО», кінофестиваль «Кінобукет».

Один із масштабних проєктів «Дивись українське!» був ініційований Асоціацією та підтримується Райфом із 2016 року. В межах проєкту було знято  32 короткометражні фільми, які зібрали мільйони переглядів та понад 70 фестивальних нагород і відзнак на українських та міжнародних фестивалях.

У 2021-ому Асоціація організувала національний тур «Кіно просто неба». Можливість побачити сучасне українське кіно отримали 43 громади 10 областей України, у яких немає кінотеатрів, Райф також підтримав цей масштабний кінотур.

Лілія Зубарєва, директорка з комунікацій Райффайзен Банку: «Ми з командою вирішили, що маємо продовжувати популяризувати український кінематограф. Мало хто знає, що «Земля» Довженка визнана однією з 12 найкращих картин усіх часів та народів світу, а «Тіні забутих предків» Параджанова входять до переліку обов’язкових для перегляду фільмів для студентів Гарвардського університету. Сучасний український кінематограф також надзвичайно особливий. Ми хочемо, аби про наше кіно знали не тільки в Україні, а й у всьому світі».

Андрій Різоль, Голова правління Асоціації: «За 10 років партнерства з Райффайзен Банком ми спільно реалізували десятки кіноподій. Я вдячний за системну підтримку, що засвідчує розуміння банком важливості розвитку української культури, зокрема нашого любимого кіно».

У 2022 році Райф приєднується до міжнародної ініціативи Асоціації «Дивись українське!» – проєкту благодійних показів українського кіно за кордом «Всесвітній благодійний кіномарафон на підтримку України», створений провідними українськими кіноорганізаціями для підсилення підтримки України у світі. У десятках міст у різних країнах та різних континентах проходять кінопокази на підтримку України. Вони не лише знайомлять глядачів із українським кінематографом, а й допомагають поширювати підтримку України у боротьбі за мирне життя.

#Разом_з_Україною