Райф для клієнтів, котрі за кордоном | Raiffeisen Bank Aval Райф для клієнтів, котрі за кордоном #2 | Raiffeisen Bank Aval
Новий зручний застосунок MyRaif
Завантажити Завантажити
Увійти Перекази та Платежі
Райф для клієнтів, котрі за кордоном #11 | Raiffeisen Bank Aval Райф для клієнтів, котрі за кордоном #12 | Raiffeisen Bank Aval Райф для клієнтів, котрі за кордоном #13 | Raiffeisen Bank Aval Райф для клієнтів, котрі за кордоном #14 | Raiffeisen Bank Aval Райф для клієнтів, котрі за кордоном #15 | Raiffeisen Bank Aval Райф для клієнтів, котрі за кордоном #16 | Raiffeisen Bank Aval
Ukr
05 Березня 2022

Райф для клієнтів, котрі за кордоном

Для підтримки клієнтів Райффайзен Банку, які зараз перебувають за кордоном, ми пропонуємо скористатися наступними пропозиціями*.

Усім клієнтам Райфу, котрі зараз перебувають в інших країнах:

Скасовано комісії за конвертацію валюти і за зняття готівки у банкоматах, актуальні курси конвертації https://raiffeisen.ua/documents/exchange-rates.

Для отримання SWIFT переказу можна відкрити валютний рахунок у додатку Raiffeisen Online. Валюта переказу має збігатися з валютою рахунку, реквізити можна скопіювати також у додатку.

Кошти з валютного рахунку можна перерахувати на гривневу картку через обмін валют у додатку Raiffeisen Online.

Для життєзабезпечення буде зручно відкрити рахунок в країні перебування. Деталі як це зробити – https://raiffeisen.ua/storage/files/account-opening-for-ukrainian-citizens.pdf.

За кордоном банки відміняють комісії за зняття готівки та конвертацію для українських карток. На сьогодні нам відомо, що це: Raiffeisen Bank, BCR, Banca Transilvania, Unicredit, BRD в Румунії, Tatra banka в Словаччині, BNP Paribas Bank в Польші, мережа банкоматів Euronet по всіх країнах, що межують із Україною. Корисні деталі можна переглянути тут – https://raiffeisen.ua/storage/files/korisni-detali-pro-banki-v-slovachchini-ta-rumunii-1.pdf

* Інформація актуальна на момент публікації. Перед тим, як скористатися послугами банку, перевірте, будь ласка, діючі тарифи та пропозиції на сайті Райфу.